999 rezultate për

bashkĂrisht

BDI: Bashkë për kryeministrin e parë shqiptar! Ali Ahmeti ka vendosur që në zgjedhjet e reja te ketë si synim fitoren. BDI-ja i hyn garës me një synim të ri, të fit
U tha se janë të lidhur, Fifi dhe Olsi përgjigjen bashkarisht Dikur për Olsin dhe Fifin u tha se ishin të lidhur. Pikërisht për këtë këngëtarja u pyet, në BE Caffe. Pa u përgji
Zyrtarët e BE-së takohen bashkarisht me Thaçin, Haradinajn dhe Veselin Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker, bashkë me përfaqësuesen e lartë të BE-së, Federica Mogherini dhe
Qeveria dhe qytetarët bashkarisht për integrim në BE dhe në NATO Qeveria dhe qytetarët bashkarisht punojnë për integrim sa më të shpejtë në BE dhe në NATO, është konkludimi nga takimi i
Ali Ahmeti: Kosova, shumë e shtrenjtë për të gjithë ne Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, me anë të një postimi në Facebook, uron 8-vjetorin e Pavarësisë
Bluzat e bardha sërish në protestë: Nuk tërhiqemi! Mjekët dhe infermierët e sistemit shëndetësor, kanë protestuar sot kunder testimit të tyre, duke mbuluar me shërbim në k
Çifti britanik vdes bashkarisht pas 70 vitesh martesë (FOTO LAJM) Çifti britanik Bert dhe Mary Barnsley, 93 vjeçar, të cilët ishin njohur së bashku që në Luftën e Dytë Botërore dhe që ki
BDI dhe DR së bashku në zgjedhje Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) dhe Demokracia e Re (DR) në zgjedhjet lokale të 24 marsit do të garojnë bashkaris
Rizgjedhja në krye të PDK-së, Ahmeti uron Thaçin Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti, në emrin e tij personal, si dhe në emër të të gjithë anëtarëve
Sesioni i ri parlamentar, Nishani apel për konsensus Presidenti Bujar Nishani i ka kërkuar konsesus nga forcat politike me rastin e sesionit të ri parlamentar. Ai i kërkon p