999 rezultate për

bashkĂngjitur

''Ndodh në karantinë'', modele flokësh që as iu ka shkuar mendja ndonjëherë më parë (FOTO LAJM) Izolimi ka bërë që të shkëputemi nga shumë rituale që i kryenim çdo ditë, në të shumtën e rasteve pa i kuptuar rëndësinë
Kështu e uron Georgina Ronaldon me rastin e 34 vjetorit (VIDEO) Cristiano Ronaldo feston sot 34 vjetorin kur të gjithë miqëtë e tij e kanë uruar. Por portugezin nuk kishte kurrsesi
Motra e Cristiano Ronaldos thumbon Messin Motra e Cristiano Ronaldo, Katia Aveiro, ka publikuar në “Instagam” një foto nga “Museum CR7” me manekinin e yllit portu
Ermal Mamaqi shkakton të qeshura pa fund me batutën e rradhës (FOTO LAJM) Aktori i humori tashmë moderator Ermal Mamaqi është shquar gjithnjë për postime mjaft komike në rrjete sociale. Në I
Rudina Magjistari një nënë e lumtur, Mia tashmë 3 muajshe (FOTO LAJM) Duket sikur muajt kanë kaluar aq shpejt, sa nuk janë ndjerë për Rudina Magjistarin, pasi vajza e saj ka festuar 3 mujor
"Ballistët" peticion për lirimin e "Ballistit" (FOTO) Pas reagimeve të shumta për lirimin e Ballist Morinës, ka ardhur edhe reagimi i tifogrupit nga Tetova "Ballistët". At
Kosova 7 vjet pavarësi, ja postimi i Elvanës Me anë të një fotoje të postuar në Instagram, këngëtarja Elvana Gjata ka uruar për 7 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.
Ku është Stresi? (FOTO LAJM) Stresi është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe herë pas here nuk privohet edhe të bëjë shaka për arratisjen spektakolar
"Një nënë, vetëm një nënë ka në botë" Aurela Gaçe është e njohur për shpirtin luftarak, për pasqyrimin e çdo ndjesie dhe asnjëherë nuk kanë munguar edhe fotot
Zbulohet pasioni i Blerim Destanit (FOTO LAJM) Në një postim në Instagram, Destani ka publikuar një foto duke u bërë gati për të luajtur shah. "Gati për një lojë, K
Së shpejti nis gjykimi ndaj kosovarit të dyshuar për terrorizëm në Turqi Një tjetër shqiptar i Kosovës është në akuzë për terrorizëm dhe bëhet fjalë për Qëndrim R., i cili i është bashkangjitur
Sot vendimi për shqiptarin që nga Gjermania luftoi për ISIS (FOTO LAJM) Një gjykatë në Frankfurt sot pritet të marrë vendim për Kreshnik Berishën, i akuzuar për veprën e terrorizmit, pasi i ës
Ja për kë ulet në gjunjë Noizy Pika e dobët e Noizyt është vajza e tij, për të cilën gjithnjë ka reflektuar dashurinë që ndjen për të edhe me anë të po
Era Istrefi provokon si Kim Kardashian (FOTO LAJM) Jo vetëm Kim Kardashian e ka luksin për tu fotografuar nudo, pasi edhe Era Istrefi ka ndjekur të njëjtën strategji.
Rama në Preshevë, ja fotot më pikante Pas bllokut të parë të fotove të cilesuara si të një dite historike, kryeministri Rama ka përcjellë të tjera foto nga at
Rama 'mburret' për energjinë, Berisha e tall në Facebook (FOTO LAJM) Teksa Rama tregoi 'trofeun' e tij të fundit referuar qytetarëve të cilët ishin në radhë për të paguar energjinë elektrik
Adoleshenti australian shokon botën: ISIS nuk ndalet derisa flamurin e saj ta ngrejë mbi Shtëpinë e Bardhë (VIDEO) Një adoleshent 17-vjeçar nga Australia, që i është bashkangjitur grupit terrorist ISIS ka shokuar të gjithë me deklarat
Bleona nuk bën dot pa fansat, fotoja e radhës me një dentiste Duke ditur sa të vëmëndshëm janë fansat ndaj saj, Bleona Qereti ka zgjedhur të postojë çdo gjë sa i takon jetës së saj p
Ja pse Albëria qëndron kaq e freskët (FOTO LAJM) Përherë e freskët dhe rinore, Albërie Hadërgjonaj di të vijë tek publiku gjithmonë me risi. Ajo i përshtatet tregut dhe
Topalli pushon në mal, “arratiset” nga politika (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, aktualisht po kalon disa ditë pushimi me familjen e saj. Ish-kryetarj