999 rezultate për

bashkĂ

Motra e Cristiano Ronaldos thumbon Messin Motra e Cristiano Ronaldo, Katia Aveiro, ka publikuar nĂ« “Instagam” njĂ« foto nga “Museum CR7” me manekinin e yllit portu
Ermal Mamaqi shkakton të qeshura pa fund me batutën e rradhës (FOTO LAJM) Aktori i humori tashmë moderator Ermal Mamaqi është shquar gjithnjë për postime mjaft komike në rrjete sociale. Në I
Zyrtarët e BE-së takohen bashkarisht me Thaçin, Haradinajn dhe Veselin Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker, bashkë me përfaqësuesen e lartë të BE-së, Federica Mogherini dhe
Vrau bashkatdhetarin dhe i fshehu trupin, policia arreston shqiptarin Një 45 vjeçar shqiptar dhe një 46 italijan janë arrestuar nga financierët e Komandës Provinciale Piacenza për trafikim t
NjĂ« shqiptar fton me aplikacionin "1Kafe” gjithĂ« bashkatdhetarĂ«t jashtĂ« vendit NĂ«se jeni beqar dhe po kĂ«rkoni tĂ« njiheni me dikĂ« qĂ« mund t’ju ndryshojĂ« jetĂ«n, zgjidhja mund tĂ« jetĂ« ”1Kafe”, njĂ« aplik
Haradinaj takon bashkatdhetarët në Bruksel Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot bashkatdhetarët që jetojnë në Belgjikë në kuadër të një vizite që
Këto dallavere i bënte kosovari për bashkatdhetarët e tij në Zvicër Policia në Kantonin e Solothurnit ka zbuluar një rast të mashtrimit të përmasave të mëdha me provimet e autoshkollës.
“Shkrihet” PDSH-ја nĂ« KumanovĂ«, nĂ«ndega Skenderbeu i bashkangjitet SelĂ«s DitĂ«ve tĂ« fundit shumĂ« aktivist tĂ« vjetĂ«r tĂ« PDSH-sĂ«, janĂ« duke u larguar nga kjo parti. PĂ«rvec kalimeve individua
Shihni çfarë ka bërë ky kosovar në New York (FOTO) Se bashkatdhetarët tanë janë të dhënë shumë pas vendlindjes është dëshmuar shumë herë. E një rast i tillë është parë ed
Qeveria dhe qytetarët bashkarisht për integrim në BE dhe në NATO Qeveria dhe qytetarët bashkarisht punojnë për integrim sa më të shpejtë në BE dhe në NATO, është konkludimi nga takimi i
U martua me një njeri me ngjyrë, shqiptarët shajnë dhe kërcënojnë bashkatdhetaren Një vajzë shqiptare cila ka vendosur të krijojë familje me nje djalë më ngjyrë është shkëputur nga familja pasi prindë
Merdarja edhe këtë vit do të jetë problematike për emigrantët Ministri në detyrë i Diasporës, Valon Murati, ka bërë me dije se tashmë janë bërë të gjitha përgatitjet e nevojshme për
Bashkatdhetarët i vijnë në ndihmë familjes Haxhisefa pas zjarrit tragjik në Londër Ambasadori i Kosovës në Londër, Lirim Greiçevci, ka njoftuar më anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook se tas
Dhunohej barbarisht, prostituta shqiptare ua “rregullon qejfin” bashkatdhetarĂ«ve Dy shqiptarĂ« kanĂ« pĂ«rfunduar nĂ« pranga tĂ« policisĂ« italiane, pasi njĂ« prostitutĂ« bashkĂ«punoi me karabinierĂ«t. Sipas m
Njihuni me vajzën që la Norvegjinë për Vetëvendosjen Ajo ështëVlora Haxhimehmedi, 33 vjeça dhe vjen nga komuna e Mitrovicës. Ajo është kthyer nga Norvegjia për t'u angazhuar
Qëlloi me plumb në fytyrë bashkatdhetarin, arrestohet shqiptari në Itali Një shqiptarë i cili rezulton me precedent të mëparshëm penal, lidhur me trafikimin e lëndëve narkotike është arrestuar
Ymeri e Kurti takojnë bashkatdhetarët në Berlin Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, dhe ish-kryetari i kësaj lëvizjeje Albin Kurti, kanë zhvilluar sot një taki
AK i bashkangjit PD-sĂ« pĂ«r protestĂ«n e 18 shkurtit: MĂ« 18 shkurt, merr fund pushteti i dashnoreve Kreu i AleancĂ«s Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ditĂ«n e sotme deklaroi se do t’i bashkohet protestĂ«s sĂ« PartisĂ« Demokratike nĂ«
Rrëmbyen dhe dhunuan bashkatdhetarin, arrestohen tre shqiptarë Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi kishin marrë peng për disa dit
Arrestohet 51-vjeçari shqiptar në Itali, plagosi me thikë kuzhine bashkatdhetarin Policia Italiane ka arrestuar të hënën një 51 vjeçar i cili akuzohet për vrasje në tentativë. Mësohet se shqiptari r