999 rezultate për

bashes

Demokrati fton publikisht me Patozin: Hajde bashkohu me ne! Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi e ka ftuar mbrëmjen e sotme Astrit Patozin të rikthehet në PD, për t
Një tjetër aleat i premton besnikëri Bashës: Me Ramën kurrë! Një tjetër aleat i ka premtuar Bashës besnikëri për të dalë në krah të tij gjatë zgjedhjeve të 25 Prillit. Duka ka de
LSI doli e vetme, "njeriu" i Bashës zbulon çfarë do të ndodhë pas zgjedhjeve Alfred Rushaj, drejtues i fushatës elektorale të PD-së, që ka qenë edhe negociatori i demokratëve për marrëveshjet me al
Bashkë kundër Ramës, zbardhet marrëveshja e Bashës me aleatët Zbardhet marrëveshja mes opozitës për të dalë bashkë në zgjedhje përballë qeverisë Rama. Marrëveshja që ka nënshkruar
Zbulohet marrëveshja e Bashës me aleatët: Si do të listohen kandidatët e partive të vogla Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është duke firmosur sot marrëveshjen me aleatët për koalicionin opozitar “Sh
Gati për zgjedhje! Jozefina Topalli: Jam kundër Bashës, Ramës e Kryemadhit! Jozefina Topalli, kryetarja e “Lëvizja për Ndryshim” ka sqaruar se është kundër tre partive më të mëdha politike në vend
Bashkë apo të ndarë në zgjedhje? Kryemadhi i shkon në zyrë Bashës Ditën e neserme është dita e fundit për regjistrimin e koalicioneve në KQZ. Mbremjen e sotme, pak orë para fundit të
"Të marrsha nëna të ligat", e moshuara lutje Bashës: Na rropën gjakun Kryedemokrati Lulëzi Basha ditën e sotme ka takuar nga afër qytetarët në Tiranë. Një nga personat të cilët ka ndaluar
I bleu libër Bashës, bashkëshortja e kreut të PD-së shuan kuriozitetin e komentuesve Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela ditën e sotme e ka kaluar nën shoqërinë e të bijës dhe duke bërë "pazar". Aurel
Rudina Hajdari thumbon keq Bashën: PD ka virus gafash! E ftuar speciale e kësaj të shtune në spektaklin e humorit Klanifornia në Televizionin Klan, ishte Rudina Hajdari. D
Bashkëshortja e Lulzim Bashës "përplaset" me komentuesit: Do ta shohim me 25 prill! Në momentin që bëhesh pjesë e rrjeteve sociale, përvecc të mirave merr me vete edhe pasojat. Kryesisht për personat V
PD "zbulon" ndryshimin mes Bashës dhe Ramës (VIDEO) Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku nxjer në
Bashkëshortja e Bashës hap arkivat për Shën Valentin: Çdo ditë të dua më shumë! Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela që kur është bërë pjesë e rrjetit social Instagram është bërë shumë aktive. Dit
Mesazhi i Bashës: Bashkë do të sjellim shpresë të re për Shqipërinë! Kryedemokrati Lulzim Basha e ka nisur këtë të martë me një mesazh për zgjedhjet e 25 prillit. Në rrjetet sociale Bash
Përfundon takimi me drejtuesit politikë, zbardhen porositë e Bashës Ka përfunduar takimi i kryedemokratit Basha me drejtuesit politikë për zgjedhjet e 25 prillit. Në fokus kanë qenë zgj
Kryemadhi "kokë më kokë" me bashkëshorten e Bashës, çfarë diskutuan? Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi duket se kohët e fundit është afruar edhe me familjen e Lulzim Bashës. Ajo është shfaq
Aurela bëhet nostalgjike, poston foton e rinisë krah Lulzim Bashës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, Aurela, është bërë nostalgjike këtë mëngjes, teksa ka pu
Artan Hoxha paralajmërim të fortë Bashës: Bëj kujdes! Gazetari i ABC Artan Hoxha i është drejtuar me një mesazh të koduar kreut të opozitës Lulzim Basha përmes një postimi në
Përgjimet e Ndragheta, PS: Eurodeputeti i përfshirë mik i Lulzim Bashës Pas mbledhjes me drejtuesit politik të qarqeve, kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka dh
Përçarja mes demokratëve, Berisha thirrje Bashës: Fto Topallin e Patozin Partia Demokratike deri tani ka arritur marrëveshjen me disa nga aleatët e vegjël, por ende nuk ka arritur paktin me PR-