999 rezultate për

basha

Lulzim Basha zbulon arsyen pse ka hyrë në politikë Në një takim me të rinjtë në Shkodër, në kuadër të turit të takimeve për “Rrugëtimin për Shqipërinë”, Basha tha se plaga
Bushatit nuk i intereson Basha: Nuk jemi vend dordolec, jemi pjesë e NATO-s Komisioni i Jashtëm nisi diskutimet për projekt-rezolutën “Për Ndërhyrjet e Huaja në Proceset Elektorale dhe Dezinformim
Basha flet për shtëpinë luksoze: Kam lëvizur me qira për një periudhë të përkohshme Kreu i PD-së Lulzim Basha deklaron se shtëpia ku është vendosur është marrë me qira dhe se kontratat e dokumentet janë t
U shpërngul tek vila super luksoze jashtë Tiranë? Flet hapur Basha Vetëm pak ditë më parë në media qarkulloi gjërësisht lajmi se kryedemokrati Lulzim Basha është shpërngulur bashkë me fam
Zotohet Basha: Vitin e parë të qeverisjes, paga minimale 300 euro Lulzim Basha ka udhëtuar ditën e sotme drejt Korçës në kuadër të turit "Rrugëtimi për Shqipërinë", ishte qyteti i Korçës
Demokrati i përkëdhel sedrën Lulzim Bashës: Të kemi kryeministër! "Në fillim dua të them që ndihem shumë mirë që jam me ju por që do t’ju cilësoja si një kryeministër të vendit, pasi mez
Ndalimi i Redjan Rrajës, reagon Basha: Luftë e pastër mes bandave në pushtet Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar mesditën e sotme pas arrestimit të Redjan Rraja, në lidhje me atentatin ndaj prokur
PD me strategji të re, Basha fillon takimet në Elbasan Kreu i opozitësLulzim Basha, do të mbledhë sot kryesinë e Partisë Demokratike në Elbasan. Arsyeja e këtij takimi mëso
Qeveria Rama kërkon nisjen e hetimeve për Bashën për vilën luksoze (VIDEO) Pak ditë më parë në media ka qarkulluar lajme mbi vilën e re luksoze të kryetarit të PD Lulzim Basha. Vetë PD si dhe
E futi Basha në Kuvend? Hajdari: Se mohoj, jam mirënjohëse! Deputetja Rudina Hajdari argumentoi pse opozita në parlament kërkon ndryshim të sistemit zgjedhor në proporcional kombët
Basha denoncoi një vit më parë të “Fortin e Shijakut” që mbeti i plagosur gjatë atentatit Ditën e djeshme tek Ura e Shkozetit u tentua ekzekutimi i prokurorit Arjan Ndoj bashkë me dy miqtë e tij.
Basha reagon për herë të parë për vilën luksoze dhe i përvishet keq Arian Çanit Moderatori Arian Çani ka diskutuar në emisionin e tij “Zonë e lirë” zhvendosjen e shtëpisë së kryedemokratit Lulzim Bash
Heqja e mandatit të Kajmakut, reagon Basha Pas vendimit të shkarkimit të Agim Kajmakut, ka reaguar dhe kreu i opozitës Lulzim Basha. “Agim Kajmaku është pasqyra
A duhet të ikë Basha? Përgjigjet Grida Duma Gida Duma është sot e ftuara kryesore në emisionin “Real Story”, në News24, ku po zbulon detaje mbi të vërtetat e librit
Basha përgatitet për zgjedhje: Të ndjekim shembullin e Kosvës Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një takim me të rinj, ku është diskutuar alternativa e PD, në
"DJ dhe përkthyes", Kreshnik Spahiu zbulon si i bëri miliona euro Luzim Basha Kreshnik Spahiu më anë të një statusi në Facebook, ka thumbuar kreun e PD Lulzim Basha pas lajmit për vilën luksoze ku p
Basha zhvendoset në vilën me pishinë në kompleksin e "oligarkëve"? Reagon PD Kreu i PD-së Lulzim Basha ka ndërruar shtëpi. Sipas publikimeve në media, ai ka ikur nga apartamenti i tij në katin e 12
Vila luksoze, PD: Jeton me qira, po rregullon shtëpinë se iu dëmtua nga tërmeti Në media u shkruajt sot se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka blerë një vilë të re në “Long Hill”. Pas kët
U tregoi gishtin protestuesve, Basha 'hakmerret' me ambasadorin e OSBE Gjesti jo diplomatik i ambasadorit Bern Bochard ndaj protestuesve të Astirit, ngjalli pak ditë më parë reagimin e fortë
Marrëveshje e re me Ramën?! Flet Lulzim Basha Kreu i PD Lulzim Basha në një intervistë për News24, deklaron se nuk e ka problem të përballet me kryeministrin Rama në