999 rezultate për

basha

Basha sulmon qeverinë: E konsideron biznesin ‘kalçeto’ të oligarkëve Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka risjellë sërish në vëmendje mesazhet që ka dhënë sot në një takim me biznesin në Sarand
Basha: Duan gjyqtarë që falen natën në Surrel, Kushtetuesja do jetë kukull e regjimit Kryedemokrati Lulzim Basha ditën e sotme është takuar me qytetarët e Sarandës, ku nuk nguroi të prekte dhe ccështjen e R
"Air Albania Stadium", Basha e quan sajesë dhe ngre dyshime Nga Fieri kreu i PD, Lulzim Basha komentoi vendosjen e emrit “Air Albania” për stadiumin e ri që do të inaugurohet në Ti
Braçe reagon për aksionin në Astir dhe propozon: Basha t'u dhurojë shtëpi se ka para! Deputeti Erjon Braçe ka reaguar lidhur me aksionin e IKMT-së për prishjen e banesave në zonën e Astirit. Braçe shkrua
A do të zbrisni në terren tek banorët e Astirit? Basha i shmanget pyetjes së gazetarëve Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte i pranishëm në spitalin e Traumës për të vizituar banorët e lënduar di
Basha nga Spitali i Traumës: Skenar i Ramës që të çojë qytetarët drejt përgjakjes Kreu i PD, Lulzim Basha ka vizituar të lënduarit nga përplasja në zonën e "Astriti". Për gazetarët ai tha se ky është nj
Basha viziton të lënduarit e Unazës te Spitali i Traumës (VIDEO) Lideri i PD-së, Lulzim Basha mbërrin tek Spitali Traumës për të vizituar personat e lënduar gjatë përplasjes në protestë
Tensione në Astir, Basha anulon takimin me përfaqësuesit nga biznesi Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka vendosur të anulojë tëkimin me përfaqësuesit e biznesit të planifikuar ditën
"Ka ardhur koha", Basha reagon ashpër pas deklaratës së Ramës Kreu i PD Lulzim Basha ka reguar pas fjalit tw Kryeminisrtit Rama ditwn e sotme nw Ohwr. Sipas Bashws, dështimi me
Dosja e Bashës bllokohet në Prokurori, Braçe shpërthen ndaj prokurorëve Ndërkohë që dosja e hetimit të kryetarit të opozitës Lulzim Basha dhe dy zyrtarëve të tjerë të PD-së gjendet aktualisht
Basha i përgjigjet nga Kruja “presionit” të Rexhep Rrajës: Do ta shohësh ti! Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga Kruja në një bashkëbisedim me të rinjtë tha se beteja kryesore e tij ë
Rrezikon 7 vite burg për lobimin rus, reagon për herë të parë Basha Ditën e sotme Basha është shpallur i panderuar nga Prokuroria për dosjen e lobimit rus. Kreu i Partisë Demokratike,
Basha i pandehur për lobimin rus, reagon Partia Demokratike Ditën e sotme Prokuroria mori të pandehur kryetarin e opozitës Lulzim Basha, dhe dy fuksionarë të PD në lidhje me lobimi
Lobimi rus, Lulzim Basha rrezikon deri në 7 vite burg Ditën e sotme Lulzim Basha, Arben Ristani dhe Ilir Dervishaj janë marrë të pandehur nga Gjykata për lobimin në SHBA.
Balla irritohet për akuzat ndaj Lulzim Bashës Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taualant Balla ka reaguar pas lajmit se Luzlim Basha është marrë i pand
Tentoi ta "fundosë" me dosjen e Kalimashit, kush është prokurori që mori Bashën të pandehur Çështja e lobimit rus e Partisë Demokratike në SHBA është bërë tashmë një betejë me drejtësinë e cila ditën e sotme me k
Mbyllen hetimet, Lulzim Basha merret i pandehur Kryetari i opozitës Lulzim Basha është marrë i pandehur. Ky vendim ka ardhur pasi janë mbyllur hetimet për çështjen e lo
Basha tregon çfarë e bën ndryshe atë nga Edi Rama Në takimin me të rinjtë në Vlorë, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i është përgjigjur pyetjes së çfarë e bën
Ironizon Murrizi: 4 mln shqiptarë u trembën nga tërmeti, Basha ia pa kimetin Pak ditë më parë në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se kryedemokrati Basha ka lëvizuar në një vilë luksoze në perifer
Vrasja e efektivit Basha në Lazarat, arrestohet i shumëkërkuari Është vënë në pranga Beqo Ibrahimi, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e efektivit të FNSH-së, Ibrahim Basha.