999 rezultate për

basha

Ku ndodhet Basha një ditë para zgjedhjeve? Na e zbulon përmes kësaj fotoje (FOTO LAJM) Kryedemokrati Lulzim Basha, me anë të një statusi në “Facebook”, ka publikuar një foto ku shihet të jetë bashkë me famil
Lulzim Basha përshëndet Kim Mehmetin para 100 mijë simpatizantëve në Tiranë (Video) Në tubimin përmbyllës të fushatës zgjedhore, Partia Demokratike e Shqipërisë ka mbajtur një ndër tubimet më të mëdha të
Zonja Meri parashikon rezultatin: Fiton Rama, Basha apo Meta? Astrologia Meri Shehu ka bërë një “parashikim” mbi fushatën politike dhe zgjedhjet që priten të zhvillohen nesër. Du
"E di që të kam xhan...nuk ke qenë kështu!", Çani vë në siklet Bashën (FOTO LAJM) Lulzim Basha ka qenë ndër të ftuarit e parë në emisionin “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit, prej disa vitesh tashmë në ekrani
A do të jetë Rama zv/kryeministër në qeverinë e PD-së? Ja çfarë thotë Basha Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur sot në “Zonë e Lirë” për qeverinë e PD-së, nëse fiton zgjedhjet e 23 qershorit. B
Basha ka një mesazh për Metës pak para se të vijë në emision (VIDEO) Ditën e sotme në “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit në “TV Klan” ishte i ftuar Lulzim Basha. Pas tij erdhi Ilir Meta, mirëpo Ç
Basha ironizon keq Ramën: Pas 4 javësh, tani do timonin e anijes Kreu i PD-së, Lulzim Basha sot gjendet në Kurbin ku ka akuzuar kreun e qeverisë, Edi Rama si pa plan për shqiptarët dhe
“Kur ta fut teknologjia”, gazetarët harrojnë se janë live dhe marrin dynjanë në gojë Gjatë emisionit “Me Zemër të Hapur” në News 24 është zbuluar një “sekret” i hidhur i kreytarit të opozitës Lulzim Basha.
Basha bën me gjasme: Nuk qeverisim me "mavinë" I ftuar në emisionin e mëngjesit në News 24, kryetari i opozitës Lulzim Basha i dha një përgjigje deputetit të PS-së Pan
Pse nuk e shikojmë asnjëherë Aurelën në krah të Bashës? (FOTO LAJM) Aurela Basha është bashkëshortja e kreut të opozitës Lulzim Basha. Por ndryshe nga bashkëshortet e tjera të politikanëve
Basha: Pse doja debat me Ramën, ai s’pranoi se… Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha sot ka marrë pjesë në emisionin “Koha për t’u zgjuar” ku foli mi pikat e program
Basha zbulon arsyet: Ja pse nuk mund të ndodh koalicioni me Ramën (VIDEO) Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur sot në në “Top Story” me Sokol Ballën për koalicion të gjërë. Një deputet i CDU-s
Basha braktis Ylli Rakipin në momentin e fundit Në spotin e trasmetuar në “News 24” gjatë pasdites ishte njoftuar pjesëmarrja e kreut të opozitës, Lulzim Basha, së bash
Basha më tone të ashpra: Rama ka blerë 3 manekinë për të dalë në fushatë Kreu i PD-së Lulzim Basha, në një takim e qytetarët në Elbasan, nuk ka ngurruar pa sulmuar kryeministri Edi Rama. Ai
Basha me premtime të mëdha: Në fund të mandatit pensioni do jetë 250 mijë lekë Kreu i PD Lulzim Basha është takuar sot me banorë të Maliqit, ndërkohë që fushata elektorale për zgjedhjet e 25 qershori
Pasi i hoqi nga lista, Basha godet sërish Bregun, Topallin e Patozin Kreu i PD-së, Lulzim Basha pas shumë kritikave ka folur për ndryshimin e listave kandidatëve për deputetë. Pavarësis
Basha në një rrëfim ndryshe: Punova në Call Center dhe mbulova studimet në Hollandë I ftuar pasditen e sotme në “Rudina”, në Tv Klan, kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka rrëfyer “pa dorashka” jetën e tij
Dalin fotot e dasmës së Lulzim Basha, ja cfarë thotë për “komandanten e shtëpisë” (FOTO LAJM) Kreu i PD-së Lulzim Basha në një intervistë me Rudina Magjistrarin në Tv Klan sot ka treguar një anë tjetër të tij, jash
Basha sfidon Ramën edhe online: Ja pse duhet t’më votoni (VIDEO) Kreu i PD-së Lulzim Basha me anë të një videoje në Facebook ka dhënë një mesazh për qytetarët duke qënë se jemi vetëm 4
Basha kërcënon nga Kukësi: Kush prek votat, e pret burgu! Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha sot ka qënë në Kukës ku ka zhvilluar një takim me banorët e zonës. Gjatë