999 rezultate për

baselin

Shakhtar Donetsk "shkatërron" Baselin dhe kalon në gjysmëfinalen e Europa League (VIDEO) Shakhtar Donetsk është në mesin e skuadrave që ka siguruar gjysmëfinalen në Ligën e Evropës. Skuadra nga Ukraina, ka
Zhegrova: Dëshira ime është që të vazhdoj me Baselin Edon Zhegrova ka shprehur dëshirën e tij që të vazhdojë me Baselin. Klubi zviceran nuk e ka shfrytëzuar të drejtën e
Dëmtohet ylli i Kosovës, mungon për Baselin në Europa League Mesfushori i talentuar i Përfaqësueses së Kosovës dhe Baselit, Edon Zhegrova, e ka pësuar një lëndim në kofshë. Basel
Zhegrovës i mohohet hyrja në Rusi me Baselin Rusët i thonë "njet" Zhegrovës". Këtë titull mban artikulli i publikuar sot në gazetat zvicerane Tages Anzeiger, Basler
Realizoi supergol me Baselin, mediat zviceriane ngrejnë në qiell Zhegrovën (VIDEO) Futbollisti kosovoar Edon Zhegrova dje u bë protagonist kryesor te skuadra e Baselit. Ai realizoi një supergol në nde
Zhegrova trullos mbrojtjen dhe shënon për Baselin (VIDEO) Të gjithë kemi pyetur se ku është Edon Zhegrova? Në ndeshjen që Bazeli po fiton ndaj Zurich me rezultatin 3-0, ka ardhur
Albian Ajeti pranë transferimit te skuadra e njohur angleze Sulmuesi shqiptar Albian Ajeti është gati për të bërë eksperiencë jashtë Zvicrës. 22 vjeçari edicionin e kaluar shkël
Zhegrova flet pas debutimit të tij me Baselin Edon Zhegrova është shprehur i lumtur për debutimin me Baselin dhe ka falënderuar tifozët për mbështetjen. Talenti i
Ky është numri që Zhegrova do të mbartë në fanellë te Baseli (FOTO LAJM) Edon Zhegrova është i gatshëm derisa po e pret debutimit për klubin e tij të ri, Baselin, një javë pasi e zyrtarizoi kal
Taulant Xhaka “tradhton” Baselin, ndëshkohet me karton të kuq në ndeshjen ndaj Thun (VIDEO) Baseli është duke barazuar në ndeshjen kundër Thun, e vlefshme për javën e gjashtë të kampionatit Zviceran. Megjitha
Ajeti e Demhasaj shënojnë golat e parë këtë sezon me Baselin Dita e shtune ka qenë e mirë për dyshen me prejardhje shqiptare, sulmuesit, Albian Ajeti i Baselit dhe Shkëlqim Demhasaj
Manchester City shpartallon Baselin e Xhakës (VIDEO) Manchester City ka shpartalluar Baselin e Taulant Xhakës me shifrat 4-0 në "St. Jakob Park", ndeshje e vlefshme për 1/16
Manchester City po shkatërron Baselin, shënon tre gola për nëntë minuta (VIDEO) Manchester City po shkatërron Baselin duke i shënuar tre gola për nëntë minuta në "St. Jakob Park". Goli i parë u sh
Mourinho nervozohet me ekipin pas humbjes me Baselin Jose Mourinho dhe Unitedi i tij kishin nevojë vetëm për një pikë për të siguruar kualifikimin dhe të kalojë tutje në faz
Albian Ajeti gjen golin me Baselin (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Albian Ajeti ka realizuar golin e parë me skuadrën e Bazelit menjëherë pas rikthimit te kampionët e Z
Manchester pret Baselin, formacionet e mundshme Manchester Unitedit kthehet në Ligën e Kampionëve me takimin ndaj Baselit. Objektivi i lojtarëve të Jose Mourinhos ës
Xhaka shkëlqen me Baselin dhe i dërgon një mesazh thumbues De Biasit Taulant Xhaka është rikthyer titullar te Bazeli. Shqiptari luajti 90 minuta në fitoren 3-0 kundër St. Gallen në transfer
Arsenali gjunjëzon Baselin, Graniti mposht sërish Taulantin (VIDEO) Arsenal ka treguar forcën e saj kundër Baselit, skuadër të cilën e ka mposhtur 1:4, për të përfunduar si lider i Grupit
PSG mposht Baselin e Xhakës (VIDEO) Paris Saint Germani ka fituar ndaj Baselit në Ligën e Kampionëve. Goli i parë në këtë takim erdhi nga Angel Di Maria
Zyrtare/ Taulant Xhaka zgjat "martesën" me Baselin Historia e "dashurisë" mes Baselit dhe Taulant Xhakës do të vazhdojë. Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë ka rinovuar