999 rezultate për

basel

Manchester City kalon në avantazh ndaj Baselit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Baselit në "Etihad Stadium". Autori i golit është sulmuesi brazilian, Gab
Formacionet zyrtare: Manchester City - Basel Manchester City do të luajnë sonte për ndeshjen e dytë të 1/8 të UEFA Champions League. Cityzens e kanë siguruar kua
Manchester City shpartallon Baselin e Xhakës (VIDEO) Manchester City ka shpartalluar Baselin e Taulant Xhakës me shifrat 4-0 në "St. Jakob Park", ndeshje e vlefshme për 1/16
Manchester City nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e katërt ndaj Baselit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Baselit të Xhakës në "St. Jakob Park". Autori i golit është Ilka
Manchester City po shkatërron Baselin, shënon tre gola për nëntë minuta (VIDEO) Manchester City po shkatërron Baselin duke i shënuar tre gola për nëntë minuta në "St. Jakob Park". Goli i parë u sh
Formacionet zyrtare: Basel - Manchester City Baseli pret sonte në "St. Jakob Park" skuadrën e Manchester Cityt, ndeshje e vlefshme për 1/16 të UEFA Champions League.
Mourinho nervozohet me ekipin pas humbjes me Baselin Jose Mourinho dhe Unitedi i tij kishin nevojë vetëm për një pikë për të siguruar kualifikimin dhe të kalojë tutje në faz
Baseli fiton në fund kundër Man United, dhe shumë afër kualifikimit Baseli ka mundur anglezët e Man United në "St Jakob-Park" me rezultatin minimal 1-0 Goli në këtë ndeshje u shënua në
Formacionet zyrtare: Basel - Manchester United Baseli pret sonte në "St Jakob Park" anglezët e Man United, ndeshje kjo e vlefshme për raundin e pestë të UEFA Champions
Basel – Manchester United, formacionet e mundshme Baseli do ta mirëpresë Manchester Unitedin në St. Jakob-Park në një sfidë tejet interesante. Mourinho është fitues i
Ndërpritet ndeshja mes Baselit dhe Sionit, tifozët hedhin flakadamë (FOTO LAJM) Në Zvicër po zhvillohet ndeshja e javës së 15-të, mes Bazelit dhe Sionit. Pjesa e parë është mbyllur me fitoren e Si
Notat e lojtarëve CSKA 0-2 Basel: Xhaka notën speciale (FOTO) Baseli ka arkëtuar pikë të plota kundër CSKA Moskës në ndeshjen e xhiros së tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëv
Albian Ajeti gjen golin me Baselin (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Albian Ajeti ka realizuar golin e parë me skuadrën e Bazelit menjëherë pas rikthimit te kampionët e Z
Futbollisti shqiptar mohon të luajë me Kombëtaren, zgjedh Zvicrën Trajneri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka dashur që të sjellë në ekipin kuqezi edhe vëllain e mbrojtësit Arl
Lukaku i lumtur për fitoren ndaj Baselit Romelu Lukaku është shprehur i lumtur pas fitores ndaj Baselit. Ai u shpreh se të gjithë te United po punojnë për të fit
Manchester pret Baselin, formacionet e mundshme Manchester Unitedit kthehet në Ligën e Kampionëve me takimin ndaj Baselit. Objektivi i lojtarëve të Jose Mourinhos ës
Sadiku gol me dorë dhe karton të kuq ndaj Baselit të Xhakës (VIDEO) Lugano ka arritur një barazim spektakolar ndaj Baselit në shifrat 2-2, teksa protagonist ka qenë dhe Armando Sadiku. Sul
Xhaka shkëlqen me Baselin dhe i dërgon një mesazh thumbues De Biasit Taulant Xhaka është rikthyer titullar te Bazeli. Shqiptari luajti 90 minuta në fitoren 3-0 kundër St. Gallen në transfer
Ky është njëri nga dy shqiptarët e ekzekutuar në Basel (FOTO LAJM) Mbrëmja e 9 marsit ka qënë fatale për dy të rinj shqiptarë të cilët u ekzekutuan në një lokal në Bazel të Zvicrës. M
Albio Avdijaj shkëlqen ndaj Baselit, shënon super gol (VIDEO) Futbollisti i Vaduzit, Albion Avdijaj ka ndihmuar skuadrën që të marrë një marrë një barazim 1-1 kundër Baselit. Sulmues