999 rezultate për

bartomeu

Zbulohet mesazhi i fundit nga Bartomeu në grupin e Barcelonës në WhatsApp Jose Maria Bartomeu i mbuluar nga presioni i madh brenda klubit u detyrua të largohej nga posti i Presidentit të Barcelo
"Bashkoj Messin me Guardiolën", kandidati që mund të zëvendësojë Bartomeun jep premtimin e madh Një vendim që ndryshoi tërësisht situatën te Barcelona dhe shkaktoi jehonë të madhe në Spanjë ishte largimi i Bartomeut.
Largimi i Bartomeut, drejtuesit thurin planin e ri për Messin Largimi i presidentit Josep Maria Bartomeu nga Barcelona mund të ndikojë dhe tek e ardhmja e Leo Messit. Ekipi katalanas
Bartomeu dha dorëheqjen, Tabas: Tregoi injorancën e tij Javier Tebas, presidenti i ligës spanjolle të futbollit sulmon ashpër presidentin e dorëhequr të Barcelonës Josep Maria
Vendosi të jap dorëheqjen nga posti i presidentit të Barcelonës, ja fjalët e Bartomeut Në mbledhjen e fundit si president i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu tregoi vendimet e fundit që klubi ka marrë përpara
Josep Maria Bartameu jep dorëheqjen nga posti drejtues i Barcelonës Josep Maria Bartomeu nuk është më presidenti i Barcelonës. Siç raportohet nga "Diario Sport", vendimi erdhi në këto m
Bartomeu suprizon me deklaratën: Messi mund të rinovojë me Barcelonën Në pritje të referendumit, Josep Maria Bartomeu ka vendosur të qëndrojë te Barcelona duke mos dhënë dorëheqjen. Numri 1
Bartomeu nuk jep dorëheqjen, do presë rezultatin e referendumit Përkundër pritshmërive, Joseph Bartomeu ka vendosur të mos japë dorëheqjen nga presidenca e Barcelonës dhe të qëndrojë a
"Manjaku" Bartome, përdor pandeminë për ta shmangur votëbesimin "SPORT" ka pasur qasje në letrën që Josep Maria Bartomeu, president i Barcelonës, i dërgoi dje presidentit të përkohshëm
16.500 nënshkrime, mocioni mosbesimit ndaj Bartomeut fare pranë përfundimit Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu po përballet me një mocion mosbesimi dhe mund të largohet përpara fundit të
Mocioni mosbesimit ndaj Bartomeut dorëzohet zyrtarisht sot Mocioni i mosbesimit kundër Josep Maria Bartomeu do të dorëzohet zyrtarisht të martën [sot] në mëngjes. Paneli për kr
Acarohet Suarez, Bartomeu bllokon transferimin e tij te Atletico Madridi Gjatë ditës së djeshme u raportua se Luis Suarez ka prishur kontratën me Barcelonën dhe se ka arritur marrëveshje me klu
Bartomeu i prerë: S'kam ndërmend të tërhiqem Presidenti i Barcelonës Jose Maria Bartomeu nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen pas grumbullimit të më shumë se 20 mijë f
Bartomeu flet hapur për situatën e Messit: Nuk mund ta lija të largohet Josep Maria Bartomeu ka folur haptazi për situatën e krijuar me Lionel Messin. Leo Messi vuri në ankth tifozët e Barc
Marrëdhënia Messi - Bartomeu, lajm i hidhur për tifozët e Barcelonës Lionel Messi vazhdon të ketë probleme me presidentin e Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. Lionel Messi zhvilloi ndeshj
Bartomeu-Messi, zbulohet kërkesa e pabesueshme e presidentit të Barçës Barcelona mund të kalojë disa ditë të tjera të zjarrta dhe protagonisti mund të jetë akoma Leo Messi. Në ditët e ardh
Pas takimit me Bartomeun, Jorge takohet me Messin, lojtari ka marrë vendimin final 68 minuta ka zgjatur takimi mes Lionel Messit dhe babait të tij në qytetin e Barcelonës. Situata e tij ka ndryshuar q
"Djali im nuk do të qëndrojë në Barcelonë", zbulohen detaje nga takimi i babait të Messit dhe Bartomeut Në një takimin profesional dhe me respekt, Josep Maria Bartomeu dhe Jorge Messi nuk arritën një marrëveshje mbi të ardhm
DETAJE/ Përfundon takimi mes babait të Messit dhe Bartomeut Ka përfunduar takimi i parë mes drejtuesve të Barcelonës dhe përfaqësuesve të Lionel Messit. Ky takim, i thirrur me e
Gënjeshtra e Bartomeut, për të cilën Messi nuk po e fal Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, nuk dëshiron të flas personalisht me presidentin e klubit, Josep Maria Bartomeu.