999 rezultate për

bartomeu

Neymar pranë Barcelonës? Bartomeu jep përgjigje zhgënjyese Josep Maria Bartomeu ka qenë i pranishëm në prezantimin e portierit të ri të Barcelonës, Neto. Bartomeu ka thënë se e
Neymar kërkon largimin nga PSG-ja, por francezët nuk duan ta shesin Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu thotë se është i vetëdijshëm se Neymar dëshiron të largohet nga Paris Saint
Presidenti i Barcelonës jep lajmin e madh për Griezmann Antonie Griezmann është shumë pranë Barcelonës. Lidhur me çështjen e fituesit të Kampionatit Botëror ka folur edhe presi
MGN, Barça planifikon ta bëj "çmendurinë" në futboll Neymar apo Griezmann? Më mirë të dy. Gazeta katalanase "Sport.es" raporton për idenë e cmendur që po planifikon presi
Barcelona mohon zërat se do ta shkarkojë trajnerin Barcelona i ka hedhur poshtë spekulimet e shumta të së martës se klubi ka vendosur ta shkarkojë trajnerin Ernesto Valver
Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Valverdes Pavarësisht zhgënjimit prej eliminimit nga Liga e Kampionëve, Barcelona ka vendosur të konfirmojë trajnerin Ernesto Valv
Bartomeu i bindur: Messi nuk do të largohet kurrë nga Barça Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu ka thënë se Lionel Messi nuk do të largohet kurrë nga Barcelona dhe do ta k
Bartomeu injoron Neymar: Niveli i këtij lojtari është më i mirë Neymar u transferua në verën e vitit 2017 te PSG nga Barcelona për shumën rekord prej 222 milionë euro. Një transferim k
Bartomeu pranon humbjen për kampionin e botës Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, e ka pranuar se Blaugranat ishin të interesuar ta sillnin Paul Pogban në
Bartomeu: Messi është vetë Barcelona, do flasim për rinovimin Josep Maria Bartomeu duhet të ndihet me fat që është në krye të një klubi gjigant si Barcelona në epokën e Messit. Në
Për presidentin e Barcelonës, Dembele është më i mirë se Neymar Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka thënë se Ousmane Dembele është më i mirë se Neymar, kur u pyet për një
Bartomeu: Askush nuk mund ta zëvendësojë Messin Barcleona ka filluar ta mendojë të ardhmen pa Lionel Messin, edhe pse argjentinasi pritet të vazhdojë edhe një herë kont
Barcelona nuk ngopet me holandezë, Bortameu synon dhe yllin tjetër të Ajax-it Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka konfirmuar se interesimi i tyre për Matthijs de Ligt është i vërtetë.
Neymar te Barcelona? Bartomeu sqaron gjithçka Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka hedhur poshtë çdo mundësi që Neymari të kthehet në Camp Nou, dy vite p
Bartomeu: Barcelona duhet të përgatitet për largimin e Messit Kur po flitet për rinovimin e kontratës së Lionel Messi me Barcelonën, presidenti i kësaj skuadre, Josep Maria Bartomeu
Rikthimi i Neymar te Barcelona, përgjigjet Bartomeu Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka hedhur poshtë mundësinë që Neymar të kthehet te katalanasit në merkato
Këto janë fjalët e Bartomeut për blerjen e De Jong Frenkie de Jong është lojtari më i mirë i Barcelonës. Për këtë transferimi ka folur edhe presidenti i klubit spanjol
Barcelona ndryshon logon? Anëtarët e klubit bëjnë lëvizjen e papritur Anëtarët e Asamblesë së Përgjithshme të klubit të Barcelonës nuke kanë pritur shumë mirë propozimin për ndryshimin e log
Presidenti i Bracelonës bën premtimin e madh për skuadrën Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka bërë një premtim të madh për klubin e tij, duke thënë se në janar do të
Bartomeu: Pogba në Barcelonë? Janë vetëm thashetheme Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu i ka quajtur “thashetheme” lajmet për një ofertë të Paul Pogba derisa dysh