999 rezultate për

barrĂ

Ndodh edhe kjo, ish ylli i Realit blihet me Bitcoin Ish lojtari i Real Madridit, David Barral është bërë futbollisti i parë në histori të futbollit që është blerë me Bitcoi
500 vite pushtet dhe 328 të vrarë, brenda botës së errët argjentinase të Barras Bravas Si veprojnë organizatat kriminale? Sigurisht, në fshehtësi. Bëjnë të duket e bardha e zezë dhe e anasjellta. Një vrasje
Turbina, njĂ« hale, njĂ« kapanon, njĂ« hangar, njĂ« barrakĂ« kampesh pĂ«rqendrimi, njĂ« stallĂ« derrash As kam pikë fije dyshimi që çështja e Teatrit është e lidhur me zhdukjen e kujtesës
Botërorit mund ti heqësh kupën por jo Messin, mposht i vetëm Ekuadorin Atëherë kur Argjentina kishte më së shumti nevojë për Lionel Messin ai shfaqet dhe atë në mënyrën më të mirë të mundshme
Ja kush janë "barrat" e Seria A Seria A me përjashtim të transferimeve ka dhe largime të cilat duhet të lëvizin nga ekipet respektive. Sipas La Gaze
Neymar godet Barragan në tunel, rrezikon dënimin (VIDEO) Ylli i Barcelonës, Neymar mesa duket e ka përjetuar keq humbjen me Valencia me rezultat 1:2. Braziliani pas ndeshjes ka
Ruli godet Bashën: Barra që i kanë vendosur në kurriz po i thyen kockat Genc Ruli ka dhënë një intervistë për gazetaren Luljeta Progni duke shpjeguar pakënaqësitë ndaj mënyrës se si PD e admin
A po punon qeveria për veten e vet? Lidhur me diskutimet në Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste po dalin në sipërfaqe, disa të dhëna, të cilat po të
Rama: Nëse Serbia njeh Kosovën çlirohet nga barra e rëndë Edi Rama ka mbajtur një deklaratë për mediat në Tiranë, një ditë pas kthimit nga Beogradi, ku theksoi se vizita e tij në
Tjetër tragjedi në SHBA (FOTO-LAJM) Një tjetër ngjarje e rëndë shënohet në Shtetet e Bashkuara ku një person i armatosur ka qëlluar me armë në një kampus un
Sajmir Tahiri, embarrassed from drivers of Tropoja (VIDEO) The minister of interior Sajmir Tahiri and the General Director of Police Artan Didi, held a meeting with the police in
"Adem Demaçi thjesht vëzhgon, barra e rëndë bie mbi Thaçin" Veprimtari i njohur i çështjes kombëtare, Adem Demaçi pati deklaruar se Tribunali është një turp për Kosovën dhe se nuk
"Shoferi" i autobusit që i shënoi Realit dy gola Real Madrid nuk do të harrojë lehtë "shoferin" e autobusit që i shënoi dy gola Realit duke e zbritur skuadrën në vendin
"Pse Barraco Barner po ngatërrohet me Rusinë"? (FOTO-LAJM) Naiviteti i një 20-vjeçareje britanike ka shkaktuar një zhurmë të madhe jo vetëm në rrjetet sociale, nga ku nisi, por ed
Dashuri e re për 77-vjeçarin Blatter (FOTO-LAJM) Pas ndarjes me polaken Ilona Boguska në vitin 2008, presidenti i FIFA-s Joseph Blatter duket se nuk do të jetë më "singl
Panik në fushë, Drogba çon në koma kundërshtarin (VIDEO) Panik në fundin e ndeshjes Galatasaray-Orduspor. Një përplasje kokë më kokë brenda zonës mes Didier Drogba dhe spanjolli
Fluturon, fluturon ... peshku! (VIDEO) Si duket tashmë edhe peshqit kanë filluar të fluturojnë. Videoja që mund të shihet më sipër, është një ngjarje e vërtetë
Real Madrid, sytë nga Barrada (VIDEO) Ndeshja e sotme e Primera Division mes Real Madrid dhe Getafe nuk është vetëm një mundësi e skuadrës së Jose Mourinho pë