999 rezultate për

baroni

I sekustrohet pasuria një tjetër "baroni" të heroinës në Has Gjykata për Krime të Rënda pranoi kërkesën e Prokurorisë për Krime të Rënda duke vendosur masën e sigurimit personal pas
E vrau se nuk i dha dorën! Dëshmia tronditëse nga mbretërimi i El Chapo-s Fakte të reja kanë dalë në dritë nga gjyqi i famshëm i bosit të drogës El Chapo. Një dëshmitar rrëfeu para gjykatës
Si u kap baroni i kokainës shqiptare në Gjermani Media gjermane njofton për kapjen në Dyseldorf të njërit prej personave më të kërkuar aktualisht nga policia shqiptare.
U arrestua në Turqi, baroni shqiptar trafikonte llojin më të shtrenjtë të hashashit 11 persona janë arrestuar në Turqi, midis të cilëve edhe 4 shqiptarë. Një nga personat më të rrezikshëm është shqipta
4 shqiptarë prangosen në Turqi, kush ishte baroni shqiptar i drogës (VIDEO) Policia ka vënë në pranga 11 trafikantë shqiptarë drogë si dhe ka sekuestruar 1.1 ton kanabis me vlerë 5.2 milion euro.
Intervistoi “baronin” e drogës në arrati, gazetarja tregon merakun e Alket Hatisë Gazetarja e kronikës Klodiana Lala ka intervistuar sot "Baronin" e drogës, Alket hatiajn dhe ka treguar disa nga momente
“Baroni” sqaron pse i pranoi të gjitha fajet kur u arrestua sërish nga policia “Në momentin që unë kërkoja ekstradim, por Prokuria thoshte se nuk do ekstradoheni, gjykimi që do bëhet këtu vlen edhe p
Baroni i drogës flet nga arratia, sqaron lidhjen me bandat e heroinës I konsideruar si "baroni i drogës", Alket Haklaj ka folur sot për "News24". Nga baza ku fshihet, ai ka pranuar rol
"Baroni i drogës" shqiptare do të ekstradohet në Itali? Vazhdojnë hetimet në lidhje me “baronin e drogës” Alket Hatiaj. Prokuroria bën me dije se po merr në shqyrtim kërkesën e
Gjyqtari tërhiqet nga çeshtja e “baronit të drogës” për një arsye qesharake Ceshtja e Alket Hatijas akoma vazhdon të zvarritet. I njohur ndryshe si "baroni i drogës", ai është i dënuar me 20 v
Ekstradimi i "baronit të drogës", Ministria e Drejtësisë i kërkon garanci Italisë Lidhur me ekstradimin e Alket Hatijas i njohur ndryshe si "baroni i drogës" Ministria e Drejtësisë i ka bërë një shkres
Apeli i Durrësit ndryshon masën e sigurisë për baronin e drogës, vendimi i gjykatës Alket Hatia është liruar vetëm pak ditë më parë nga Gjykata e Shkallës së Parë të Durrësit. Por Gjykata e Apelit në D
Lirimi i baronit të drogës, mediat italiane bëjnë për “një lek” gjykatat shqiptare Mediat italiane kanë nisur talljen me gjykatat shqiptare për lirimin e Alket Hatijës. “Trafikonte heroinë rregullisht në
Artan Hoxha plas bombën: Ja pse u lirua “baroni i drogës” I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në ‘News24’ gazetari Artan Hoxha ka komentuar arrestimin për llogari të drejtësisë italian
Gjykata e Durrësit i çudit të gjithë: Ja pse e liruam “baronin e drogës” Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës ka reaguar lidhur me lirimin e shtetasit Alket Hatija. Me anë të një njoftimi për medi
Një ditë pas lirimit, prokuroria kërkon arrestimin e "baronit" të drogës Vetëm një ditë pasi gjykata e Shkallës së parë të Durrësit vendosi ta lërë të lirë Alket Hatijan, ka reaguar Prokuroria
Kush është gjyqtari që liroi baronin e drogës nga burgu? Alket Hatija i njohur ndryshe nga mediat italiani si baroni më i madh i drogës në Itali është lënë i lirë nga drejtësia
Lirohet nga burgu Naser Kelmendi, cilësohet si "Baroni i Drogës" në Ballkan (FOTO LAJM) Lirohet nga burgu, Naser Kelmendi, i cilësuar si ‘bosi i drogës’ në Ballkan. Insajderi shkruan se Kelmendi ka lënë s
Fakte të reja për “baronin e drogës”, ja si u zbulua zbulua aktiviteti i “bardhë” i Balilit në Belgjikë Prokuroria e Përgjithshme shqiptare ka publikuar sot një element mjaft të rëndësishëm që zbulon se akuza ndaj Balilit pë
Baroni El Chapo do rikthehet në burgun që u arratis Joaquin Guzman, i njohur botërisht si "El Chapo", u arratis nga burgu në Altiplano. Por ai u kap në janar dhe u vendo