Qëllohet me breshëri plumbash makina e biznesmenit, aktivistit i PD
999 rezultate për

barnet

Agjenti i Gareth Bale: Është i lumtur në Madrid, dhe vlen aq sa Neymar Agjenti i uellsianit Gareth Bale, Jonatan Barnet është i sigurt se lojtari i Realit vlen të paktën 222 milionë euro, shi
Gjyqtari anësor grushton futbollistin (VIDEO) Një moment i rrallë në futboll është parë në idhullin holandez të Curacaos. Në një ndeshje futbolli nuk ka munguar përle
Shokon agjenti: Bales nuk i pasojnë topin Jonathan Barnett, agjenti i lojtarit uellsian të Real Madrid, Gareth Bale, në një intervistë për mediat britanike ka nde
Agjenti i Bale: E kërkoi edhe Barcelona Gareth Bale do ta fitojë një ditë Topin e Artë. Ky është mendimi i agjentit të uellsianit, i cili zbulon disa prapaskena
"Pitbulli" var këpucët në gozhdë (VIDEO) Futbollisti i njohur holandez, Edgar Davids është tërhuqeur nga futbolli, në moshën 40-vjeçare. Ish-futbollisti i Inter,
Bale mund të ishte i Barçës Gareth Bale mund të ishte sot në fushë përkrah Lionel Messit dhe yjeve të tjerë të Barcelonës, nëse nuk do të kishte pat
14-vjeçari me autizëm, më inteligjent se Ajnshtajni (VIDEO) Kur Jacob Barnett ishte vetëm dy vjeç, ishte diagnostikuar me autizëm. Mjekët u thanë prindërve se djali ndoshta kurrë m
Nga Afellay te Barneta, ja kandidatët e merkatos zikaltër Në konferencën për shtyp në vigjilje të ndeshjes me Lecce, tranjeri i Inter, Claudio Ranieri ka paralajmëruar mbërritjen