999 rezultate për

barnatore

Ilaçi kancerogjen vazhdon të shitet në barnatoret e Kosovës Ka disa ditë që Agjencia Evropiane e Barnave dha alarmin se ilaçi, i cili trajton problemet me stomak, Ranitidina, përmb
Prishtinasit harxhojnë para në viagra dhe motele Një industri e cila në Kosovë ka bërë revolucion viteve të fundit është ajo e “moteleve të seksit”, që janë krijuar për
Zbulohen barna të skaduara ne Deçan Policia ka bërë të ditur se janë zbuluar nga inspektoriati barna të skaduara në njv barnatore të Deçanit, shkruan albeu.
Klientët e "fshehtë" të moteleve Një industri e cila në Kosovë ka bërë revolucion viteve të fundit është ajo e “moteleve të seksit”, që janë krijuar për
Skandal / Ilaçi esencial për epileptikët mungon në Kosovë Qytetarët e Kosovës kanë raportuar se nëuk mund të gjejnë ilaçin esencial për të sëmurët me epileti në farmacitë e Kosov
Narkotikët blihen legalisht në barnatoret e Kosovës Instituti për Kriminologji dhe Kriminalistikë i Kosovës ka realizuar një hulumtim për shitblerjen e barnave me përmbajtj
Arrestohet drejtoresha e barnatores në QKUK Drejtoresha e barnatores në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), Enkelejda Gjonbalaj është arrestuar sot nën