999 rezultate për

barku

Meghan tregon barkun e rrumbullakosur dhe merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Pallati Mbretëror ka njoftuar se dukesha e Sussex Meghan Markle është në pritje të ëmbël. 5 muaj pas
Hiqet shtatzënë për 9 muaj, por burri nuk kupton asgjë derisa… Një grua pretendonte se ishte shtatzënë për nëntë muaj dhe më pas thoshte se një grup kriminelësh i kishin nxjerrë fëmij
Mësoni si të shpëtoni nga fryrja e barkut Fryrja e barkut mund të shkaktohet nga shumë gjëra, por kryesisht nga konsumimi i ushqimit dhe pijeve të rënda, apo nga
Video e mrekullueshme, fëmija vallëzon në barkun e nënës Kjo pamje e mahnitshme tregon sesi një fëmijë, i cili ende nuk ka lindur “vallëzon” në barkun e nënës. Fëmija shihet
Shumë pak u dallua, shihni barkun e rrumbullakosur të Elitës U mbajt dy ditë më parë dasma madhështore e Elita Rudit dhe Gjikos, një dasmë që për orë të tëra ishte kryefjala e media
Ishin 14 copë të gjallë, këto krimba u nxorrën nga barku i një gruaje (FOTO LAJM) Ajo kishte dhimbje të forta të barkut, ethe dhe tempeaturë për gjatë muaj me radhë. Pasi e vizituan dhe i bënë një eko a
6 tipet e grave që i "hapin barkun" burrave (FOTO LAJM) Në një marrëdhënie ideale, ne do të lejojmë që personi i zemrës të shohë tek ne vetëm më të mirën, por në marrëdhënie të
Kjo grua do të sjellë në jetë tripletë, por njerëzit po e urrejnë për këtë arsye Maria nga Kopenhagen do të bëhet nënë e trenjakëve. Kur nisi të dyshonte se ishte shtatzanë ajo dhe burri i saj Andrea n
Me këtë pijë mund t'a eleminoni menjëherë fryrjen e barkut Fryrja e barkut është një ndjesi vërtet e tmerrshme. Në një kohë kur do të dukesh sa më e dobët, barku të tregon siku
Mbani barkun me dorë, këto janë fshatrat shqiptar me emrat më të çuditshëm Toponimet e vendeve janë gjithnjë interesant nëse merren për studim apo nga rrënja që krijon emrin e tyre. Në Shqipër
Elita nuk e mohon dot më, shfaqet me barkun e rrumbullakosur Elita Rudi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave prej disa javësh për shkak të lajmeve se ajo është shtatzënë. G
I rritej barku vazhdimisht, gruaja shokohet kur shkon tek doktori (FOTO LAJM) Chloe kishte tre vajza dhe vazhdimisht ëndërronte që të kishte edhe një djalë. Pasi mbeti shtatzënë, ajo pa që barku
Vallëzimi i këtij burri po i bën të gjithë të mbajnë barkun me dorë (VIDEO) Kjo video e këtij burri duke vallëzuar do t’jua ndreq ditën! Një video e publikuar në Facebook, shfaq një burrë duke
Shuhen dyshimet, Elita shfaqet me barkun e rrumbulakosur Lajmi se moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko presin një fëmijë u përhap shumë shpejt. Në fillim u përfol se ata d
Iu fryhet barku? Disa këshilla si ta evitoni Fryrja është problem që shfaqet mjaft shpesh dhe është mjaft irrituese, e cila mund të shfaqet si pasojë e PMS (demtimit
Kujdes me këto ushqime! Shkaktojnë fryrje barku Problemi me fryrjen është më shqetësues se kilogramët e tepert pasi njerëzit zakonisht nuk e kuptojnë se çfarë ushqimesh
Mendoi se barkun e kishte të madh nga birra, më vonë zbulon të vërtetën shokuese (FOTO LAJM) Një buurë që mendonte se kishte një bark të madh për shkak se konsumonte shumë birra është tronditur kur ka marrë vesh t
Kujdes, këto janë ushqimet që shkaktojnë fryrje barku Problemi me fryrjen është më shqetësues se kilogramët e tepert pasi njerëzit zakonisht nuk e kuptojnë se çfarë ushqimesh
Publikohet fotoja: Ja si duket Ajola Xoxa me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Kryeatri i Bashkisë së Tranës, Erion Veliaj muajin e kaluar dha lajmin e bukur se do të bëhej prind së shpejti. Ajol
Shtatzënë apo jo? Ku e ka barkun Ajola Xoxa (FOTO LAJM) Një muaj më parë, kryebashkiaku i qytetit të Tiranës, Erion Veliaj, dha lajmin e bukur se ai dhe Ajola Xoxa do të bëhesh