999 rezultate për

bari

Kapen me doza "bari", pranga dy të rinjve në Vlorë Dy të rinj kanë përfunduar në prangat e policisë së Vlorës pas janë kapur me doza kanabisi. Në pranga kanë rënë: E.K.
Pas sherrit me gazetarin, Roza provokon hapur: Lamë barin, nisëm miellin Ka kaluar kohw nga sherri mes moderatores Roza Lati dhe gazetarit dhe analistit, Ilir Yzeiri. Shkak u bë një artikull i
Nuk reziston, si FSHF nuk e tha të vërtetën për tapetin e "Air Albania" Federata Shqiptare e Futbollit nuk tha të vërtetën për fushën e Arenës së re në kryeqytet. Tapeti i barit kishte nevojë
Duka frikëson klubet: Nuk e di ende nëse stadiumi i ri është gati për derbin Analizat e barit të stadiumit të ri mbajnë peng zhvillimin e derbit në stadiumin e ri në kryeqytet. Këtë e konfirmon edh
U ushqye me gjethe dhe fije bari, Alvin Berisha nuk u ankua kurrë 11 vjeçari Alvin Berisha, gjatë qëndrimit në kampin sirin ka kaluar një periudhë jashtëzakonisht të vështirë. Gazetar
3 persona rrahin barbarisht me grushta dhe shkelma të riun në Berat (VIDEO) Pamje të rënda janë publikuar ku shihet se si disa të rinj dhunojnë barbarisht një bashkëmoshatarin e tyre. Ngjarja e
Njerëzit i kap paniku në Mitrovicë, mendojnë se fluturojnë UFO në qiell Fundjava që lamë pas, nuk ishte fare e qetë për banorët e Zhabarit të Mitrovicë. Disa drita që ishin shfaqur mbi qie
Dikur ishte vila e Pablo Escobarit, sot një nga hotelet më të kërkuar në botë (FOTO LAJM) Është quajtur “Casa Malca” dhe është një hotel luksoz në Gjirin e Meksikës, pranë qytetit të Tulumit. Karakteristikat
A do dilni në pension pas mbarimit të mandatit? Përgjigjet Meta A do dalë në pension Meta pas mbarimit të mandatit si President i Shqipërisë? Presidenti i Republikës, Ilir Meta i py
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO) Përballja mes futbollistëve të Jose Luis Chilaver dhe Faustin Asprilla ishte tejet dramatike në mes të Paraguait dhe Kol
Gjendet bariu i humbur në Lezkovik Eshte gjetur në gjendje të mirë shëndetësore bariu i cili ishte zhdukur prej dy ditësh. Për gjetjen e tij u angazhuan
Bagëtitë u kthyen vetëm në stan, zhduket bariu Dhimitër Baze është zhdukur prej dy ditësh. Bariu 70 vjeçar është parë për herë të fundit tëksa kulloste bagëtitë në zon
Ndodh në Kosovë: Delet kullotin pranë stadiumit (FOTO LAJM) Jo rrallë herë në futbollin tonë kanë ndodhur ngjarje tejet interesante, teksa protagonistë kanë qenë edhe kafshët.
Herë i veshur si sheik e herë si bari dhe me atlete, detaje nga jeta e Al Bagdadit Në muajt e tij të fundit në arrati, udhëheqësi i grupit të Shtetit Islamik, Abu Bakr al-Bagdadi ishte i acaruar, i tremb
Gruaja fshihte "barin" në vendet intime për ta çuar në burgun e Fushë-Krujës Një gramë hashash për një kartë telefoni. Kjo është skema e zbuluar për shpërndarje hashashi në burgun e Fushë Krujës ,
Probleme me barin, shtyhet ndeshja në “Arena Kombëtare” Është shtyrë ndeshja testuese në “Arena Kombëtare”. FSHF kishte planifikuar që të luante një ndeshje testuese mes skuadr
U eliminua "si qen" në Barisha, kush ishte lideri i "pakapshëm" i ISIS Abu Bakr al-Baghdadi ai ishte njeriu më i kërkuar në botë. Kreu i ISIS thuhet se humbi jetën gjatë një sulmi të SHBA-së
Encës i mungon doza: Ku e harrova barin (FOTO LAJM) Enca Haxhiaj njihet nga publiku si këngëtarja pa komplekse. Si për zhveshjen apo fotot provokuese në rrejtet sociale,
"Mu hodh në gjoks e më kafshoi", bariu rrëfen tmerrin që përjetoi nga ariu Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në bjeshkët e Gjallicës, ku çobani Ekrem Onuzi është sulmuar nga një ari.
E sulmoi ariu në Kukës, bariu niset me helikopter në spital (FOTO & VIDEO) Ekrem Onuzi është një bari në Kukës i cili është sulmuar nga një ari mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin