999 rezultate për

barham

Tragjedia e helikopterit në SHBA, momenti kur e mbijetuara del mes flakëve (FOTO&VIDEO) Një video e publikuar në internet ka kapur momentin kur një grua doli nga rrënojat e një helikopteri, pasi u rrëzua dhe