999 rezultate për

bares

DOSSIER/ Krimet e tmerrshme të bandës së Aldo Bares: Nuk linin të plagosur, vetëm të vrarë Atentati i djeshëm në Lushnjes, ku mbetën të vrarë dy të rinj dhe dy të tjerë u plagosën risolli në vëmendjen myzeqarëve
“Lufta në Lushnje”, nipi i Aldo Bares shoqërohet me urgjencë në polici Policia ka shoqëruar në polici nipin e Aldo Bares, një ditë pas atentatit me dy të vrarë në Lushnjë. Nipi i Aldo Bare
Si “mbretëroi” Aldo Bare dhe banda e vrasësve të Lushnjes Atentati i përgjakshëm i ndodhur dje në Lushnje ku mbetën të vdekur dy të rinj dhe janë plagosur dy të tjerë, ka rikthye
Nipi i Aldo Bares është plagosur edhe para një viti në qendër të Lushnjës Një vit më parë, Xhulio Shkurti, nipi i Aldo Bares, është plagosur bashkë me shokun e tij Sajmo Xhelili në qendër të qyt
Përplasja mes grupeve në Lushnjë, i plagosur nipi i Aldo Bares Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në qendër të qytetit të Lushnjes, pak metra larg komisariatit të policisë. Dy
Odeta Nishani ka një mesazh për shqiptarët Këto janë orët e fundit të Bujar Nishanit si President i Republikës së Shqipërisë dhe Zonja e Parë, Odeta ka dhënë një m
Zbardhet vendimi i Gjykatës Kushtetuese për kërkesën e Aldo Bares Gjykata Kushtetuese ka zbardhur ditën e sotme vendimin e 8 shkurtit për Aldo Baren. Kushtetuesja ka vendosur që të k
Kush ishte "Çibuku", killeri 14-vjeçar i Aldo Bares që i trembeshin të gjithë Ish-oficeri i lartë i policisë, Bujar Hoxha rrëfen krimet e bandës së Aldo Bares në një përmbledhje të aktiviteteve krim
Çfarë ndodhi në Gjykatën Kushtetuese? Pse iu hoq burgimi i përjetshëm Aldo Bares? Gjykata Kushtetuese rrëzoi dje dënimin me burgim të përjetshëm ndaj Aldo Bares, i akuzuar si kreu i bandës famëkeqe të L
Shpërthen Berisha: Rama i hoqi dënimin me jetë Aldo Bares, si detyrim personal për lidhjet me bandën e Lushnjes Pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për të kthyer për rigjykim në Gjykatën e Lartë dosjen penale ndaj kreut të Bandës s
Basha uron shqiptarët: Shëndet dhe mbarësi Kryetari i opozitës, Lulzim Basha u është bashkuar urimeve për ndërrimin e viteve. Në një postim në profilin e tij në
Zbardhen detajet nga plagosja në Lushnjë/ Ja si u qëllua me armë nipi i Aldo Bares Plagosja e nipit të Aldo Bares dhe shokut të tij pasditen e ditës së sotme në Lushnjë, mësohet se ka ndodhur pas një she
Atentati në Lushnjë/ Njëri nga të plagosurit nipi i Aldo Bares 21-vjeçri, Xhulio Shkurti u dërgua në spitalin e Lushnjës i plagosur me armë zjarri, bashkë me shokun e tij, Sajmo Xheli
Zbardhet skandali/ OMNIX Albania, kontratë qiraje për mbarështimin e florës së egër (FOTO LAJM) Shumë pikëpyetje u ngritën pas largimit të bujshëm të biznesmenit libanezo-amerikan nga Shqipëria, teksa kthehemi në koh
Edhe politika mbarëshqiptare e do të bukurën (FOTO LAJM) Emra të rinj në Parlament apo jashtë tij, ia shtuan sharmin politikës shqiptare, mes të cilëve edhe Mimi Kodheli, Grida
Berisha: Rama hakmerret për Aldo Baren Ish kryeministri Berisha, në një status të postuar së fundmi shkruan se kryeministri Rama ka për qëllim të ndryshojë dën
Seria A, 11-shja më e mirë në histori (FOTO) Në botën e futbollit nuk ka ndodhur asnjëherë që emrat e mëdhenj të zhdukën nga kujtesa e admiruesve të kësaj loje. N
Sela reagon pas mbledhjes së përbashkët Shqipëri-Kosovë Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Ziadin Sela, ka reaguar pas mbledhjes së përbashkët të qeverive të Shqip%isë e
Ja si u fut Haxhi Krasniqi në ring me "Bareshën" e Nexhmije Pagarushës (VIDEO) Ka filluar përballja në boks mes Haxhi Krasniqit dhe kampionit aktual Jurgen Brahmer. I veshur në kuq e zi dhe me mel
Tare: Dua një Kombëtare mbarëshqiptare Igli Tare, i ftuar në Koha Televizion në Kosovë, rrefeu të gjithë karrierën e tij si futbollist, por edhe emocionet e pu