999 rezultate për

bares

Ja kush duhet t’ju hyjë në shtëpi natën e Vitit të Ri që t’ju sjellë mbarësi gjithë vitin Nata e Vitit të Ri është kulmi i ditëve festive për shqiptarët, që i impenjon në çdo gjë, duke filluar që nga punët e sh
U kthye për t'i shuar familjen, si rivali i Bares i zbrazi kallashin mbi nipin Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen në Lushnje ku humbën jetën dy të rinj. Autori kryesor i ngjarjes, Laert Haxhi
Lufta e bandave në Lushnje, kush është ushtari i Bares që plagosi Julin e Pashakos Vazhdojnë hetimet në lidhje me Masakrën e Lushnjes dhe të gjitha pistat të çojnë tek banda famëkeqe e Aldo Bares. Pa
Dëshmitari tregon “luftën” e bandave në Lushnje: Shënjestra ishte nipi i Aldo Bares Motivet e atentatit të ndodhur disa ditë më parë në qytetin e Lushnjes nuk janë zbardhur ende. Vazhdon e freskët aten
Nipi i Bares po mbrohet nga policia- kronologjia e ngjares që tronditi Lushnjën Policia ka shpallur në kërkim për masakrën e Lushnjës me dy të vrarë e dy të tjerë të plagosur shtetasit Laert Haxhiu dh
Zbardhet detajet për “luftën” në Lushnje, autori vrau mikun e Bares Për ngjarjen e rëndë të ndodhur në Lushnje ku humbën jetën dy të rinj janë shpallur në kërkim Laert Haxhiu, 25 vjeç dhe
35 plumba mbi viktimën, rivalët e Bares i bëjnë trupin shoshë të riut Në foto është burri që u mbijetoi bresherive të kallashnikovit në Lushnjë. Një plumb e preku në këmbë. Eshtë jashtë rrez
"Lufta" në Lushnje, zbulohet lidhja e frikshme e viktimave me Aldo Baren Viktimat e pasdites së djeshme Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi njihen si miqtë e ngushtë të Xhulio Shkurtit, djali i vëlla
Si u vra "Iriqi", killeri i bandës së Aldo Bares nga personat që tentuan t'i shuanin familjen dje Laert Haxhiu, personi i shpallur në kërkim nga policia për atentatin e djeshëm në Lushnje ku mbeten dy të vrarë dhe dy t
Terrorizuan qytetin, si funksiononte "komisariati nr.2" i Aldo Bares në Lushnje Kapoja e Lushnjes Aldo Bare është rikthyer sërish në vëmendje për shkak të atentatit të djeshëm ndaj nipit të tij, atent
Kush është "Iriqi", killeri i bandës së Aldo Bares që shëtiste me tomson në mes të qytetit Policia ka shpallur Laert Haxhiun në kërkim për atentatin e djeshëm në Lushnje ku mbetën të vrarë dy persona dhe dy të t
Donin të shuanin familjen e Aldo Bares, kush janë Orges Bilbili dhe Laert Haxhiu Policia deklaroi se kishte identifikuar dhe shpallur në kërkim Orges Bilbilin dhe Orges Haxhiun për atentatin e djeshëm
I vrau “Iriqin”, rivali i Aldo Bares kthehet për t’i shuar edhe familjen Laert Haxhiu është personi i shpallur në kërkim si autor i dyshuar i atentatit të djeshëm në Lushnjë, ku mbetën të vrarë
Reagojnë familjarët e Aldo Bares: S’kemi lidhje me ngjarjen Pas shoqërimit të Xhulio Shkurtit, nipit të Aldo Bares nga policia në lidhje me vrasjen e dy të rinjve dje, kanë reaguar
DOSSIER/ Krimet e tmerrshme të bandës së Aldo Bares: Nuk linin të plagosur, vetëm të vrarë Atentati i djeshëm në Lushnjes, ku mbetën të vrarë dy të rinj dhe dy të tjerë u plagosën risolli në vëmendjen myzeqarëve
“Lufta në Lushnje”, nipi i Aldo Bares shoqërohet me urgjencë në polici Policia ka shoqëruar në polici nipin e Aldo Bares, një ditë pas atentatit me dy të vrarë në Lushnjë. Nipi i Aldo Bare
Si “mbretëroi” Aldo Bare dhe banda e vrasësve të Lushnjes Atentati i përgjakshëm i ndodhur dje në Lushnje ku mbetën të vdekur dy të rinj dhe janë plagosur dy të tjerë, ka rikthye
Nipi i Aldo Bares është plagosur edhe para një viti në qendër të Lushnjës Një vit më parë, Xhulio Shkurti, nipi i Aldo Bares, është plagosur bashkë me shokun e tij Sajmo Xhelili në qendër të qyt
Përplasja mes grupeve në Lushnjë, i plagosur nipi i Aldo Bares Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në qendër të qytetit të Lushnjes, pak metra larg komisariatit të policisë. Dy
Odeta Nishani ka një mesazh për shqiptarët Këto janë orët e fundit të Bujar Nishanit si President i Republikës së Shqipërisë dhe Zonja e Parë, Odeta ka dhënë një m