E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
999 rezultate për

baren

Memushaj: Me Baren dhe Gjasulën luajmë mirë topin Ledian Memushaj ishte titullar dhe zhvilloi një paraqitje të mirë në mesfushën e Kombëtares, ndërsa sot për “Supersport”
Malaga në krizë, klubi e përdor Keidi Baren për afrimin e tifozëve në stadium (VIDEO) Keidi Bare është kthyer në një idhur për tifozëtre Malagës. Shqiptari është përshtatur mjaft mirë me futbollin në Spanjë
Mediat spanjolle mbrojnë Keidi Baren: Kartoni i kuq ishte i ekzagjeruar Keidi Bare mbrëmjen e djeshme u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen që ekipi i tij luante ndaj La Palmas. Arbitrat
Përfundon sezoni për Keidi Baren, dënohet rëndë pasi ofendoi arbitrin Keidi Bare është ndëshkuar me 8 ndeshje pezullim pasi në ndeshjen që Atletico B luajti ndaj Deportivo Fabril ofendoi rën
Qytetarët ankohen për çmimin e lartë të barënave Qytetarët ankohen se çmimi i shumë ilaçeve ditëve të fundit është shtrenjtuar, pavarësisht paralajmërimeve të dikasterit
"Lufta" në Lushnje, zbulohet lidhja e frikshme e viktimave me Aldo Baren Viktimat e pasdites së djeshme Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi njihen si miqtë e ngushtë të Xhulio Shkurtit, djali i vëlla
Vendimi për Aldo Baren, Kushtetuesja: Nuk e kemi hequr dënimin e përjetshëm Ditën e djeshme u bë me dije se Gjykata Kushtetuese ka hequr vendimin me burg të përjetshëm për Aldo Bare, vendim i cili
Rama reagon për vendimin e Kushtetueses për Aldo Baren (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka reaguar për herë të parë lidhur me vendim e Gjykatës Kushtetuese, e cila ditën e
Reagimi i pritshëmi Berishës: Pas "Hakmarrjes për Drejtësi" Rama do të lirojë edhe Aldo Baren Pas vendimit të sotëm të Gjykatës së Apelit për Krimet e Rënda për të shpallur të pafajshëm anëtarët e "Hakmarrja për Dr
United mbretëron në Europë për përfitime, thyen Realin dhe Barën (FOTO) Manchester United është klubi që ka përfituar më shumë në sezonin 2015-16. "Djajtë e Kuq" edhe pse nuk kanë qenë pjesë e
Mediat spanjolle elozhe për Keidi Baren: Perfekt për Simeonen Diego Simeone mbrëmë në Kupën e Mbretit rezervoi disa minuta edhe për mesfushorin e talentuar shqiptar, Keidi Bare. 19-v
Berisha: Rama hakmerret për Aldo Baren Ish kryeministri Berisha, në një status të postuar së fundmi shkruan se kryeministri Rama ka për qëllim të ndryshojë dën
Dëshmitari që “fundosi” Aldo Baren i heqin mbrojtjen Arben Kicja, një nga dëshmitarët kyç në çështjen kundër kreut të bandës së Lushnjës, Aldo Bare, ka deklaruar se jeta e t
Arbitri i thyen hundën futbollistit (VIDEO) Ndodh shpesh që arbitrat të bëhen protagonistë kryesorë në një ndeshje. Jo vetëm me vendimet e tyre, por edhe me veprime
Sinanaj planifikoi të vriste Baren me eksploziv C4 dhe benzinë Për vrasjen e bosit të gazit Piro Bare, vrasësi me pagesë Julian Sinanaj kishte planifikuar të përdorte eksploziv dhe b
Pato i jep fund me Barbarën (FOTO-LAJM) Pas dy viteve e gjysmë marrëdhënie Barbara dhe Pato i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Lajmi është bërë i ditur nga vetë
Gjykata vendos për 5 minuta: Burgim të përjetshëm për Aldo Baren Gjykata e Apelit për Krime të Rënda lë në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për Aldo Baren, burgim i përjetsh
Zbardhen dëshmitë që burgosën Aldo Baren Zbardhen dëshmitë që mbyllën përjetë pas hekurave Aldo Baren. Momoza Demiri, e ashtuquajtura si bashkëpunëtorja e drejt
Gjykata shtyn vendimin për Aldo Baren Maratona e shtyrjes së vendimit për kreun e bandës së Lushnjes, Aldo Bare vazdon ende. Gjykata e Krimeve të Rënda ka sh
Vendimi për Aldo Baren më 23 mars Shtyhet për në 23 mars seanca gjyqësore për kreun e bandës së Lushnje Aldo Bare. Në seancën e sotme avokati i ish kreut