999 rezultate për

bare

Trajneri i Uruguajit refuzon të tregojë se a do të luaj Cavani ndaj Francës Trajneri i Uruguait, Oscar Tabarez ka refuzuar që të theksoi nëse Edinson Cavani do të startojë në çerekfinalen e nesërm
Nuk mund të mungonte! Si e uroi Taulanti-Granitin për ndeshjen ndaj Suedisë Shqiptarët sot do të bëjnë tifo për Zvicrën në sfidën me Suedinë. Edhe te Kombëtarja kuqezi ka lojtarë që mbështesin hap
Punët më të rrezikshme në mbarë botën (FOTO LAJM) Nëse po kërkoni një punë më aventureske dhe po e konsideroni një nga listat e mëposhtme, duhet të mendoni dy herë. A
Nënkryetari i LDK-së: Puna e mbarë i qoftë Thaçit në takim me Vuçiçin Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës(LDK), Agim Veliu ka uruar Presidentin Hashim Thaçi në udhëheqjen e dialogut
I sëmurë rëndë, Tabarez udhëhoqi kombin e tij drejt fitores Oscar Tabarez, trajneri 71-vjeçar i Uruguait, edhe pse i prekur nga një sëmundje e rëndë, nuk e ka braktisur kombin e ti
Serbët sot ankohen por nuk harrohen plaçkitjet barbare dhe dhuna (VIDEO) Përveç që na kanë masakruar fëmijë, gra e pleq, kriminelët serb edhe kanë plaçkitur në Kosovë. Kjo video është dëshmia m
Polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 12-vjeçarit nga liqeni i Farkës Polumbarët e RENEA-së kanë nxjerrë nga liqeni i Farkës trupin e pajetë të 12-vjeçarit që u mbyt sot. Burime zyrtare n
Gjendet pas dy javësh djali që u mbyt në kanionin e Pëllumbasit Pas shumë kërkimesh është gjetur më në fund trupi i pa jetë i 20 vjeçarit Xh.S nga Polumbarët e Reneas në lumin Erzen.
Del fotoja, si shkodrani vrau veten pas dhunës barbare në polici Vetëvrasja e shkodranit pas thirrjes në polici është e mbushur plot mister. Familjarët dhe miqtë e tij kanë hedhur a
I kërkuan “kokën” në protestë, reagon Xhafaj Ditën e sotme protesta e organizuar nga opozita u cua dhe kërkoi dorëheqjen e Xhafajt. Për rreth 2 orë mijëra njerëz
Kërkimet për trupin e të riut në Pëllumbas, ndryshohet rrjedha e lumit (VIDEO) Polombarët e RENEA-s vijojnë kërkimet në grykën e Skuranës në lumin Erzen, për gjetjen e trupit të 20 – vjeçarit Xh.S.
U mbyt dje, vazhdojnë kërkimet për gjetjen e trupit të 20-vjeçarit (VIDEO) Polombarët e RENEA-s vijojnë kërkimet në grykën e Skuranës në lumin Erzen, për gjetjen e trupit të 20 – vjeçarit Xh.S.
Kombëtarja Gjermane e lë jashtë, sulmuesi vendos ta braktis Sandro Wagner, nuk është grumbulluar nga Kombëtarja e Gjermanisë dhe menjëherë pas kësaj vjen edhe reagimi i sulmuesit q
Bare: Nuk donim Marsellen në finale, në verë do largohem nga Atletico Keidi Bare ka folur pas arritjes së finales nga ekipi i tij, Atletico Madrid. Kapiteni i përfaqësueses Shpresa zbulo
Keidi Bare në finalen e Europa League: Ju tregoj forcën e Atleticos Kapiteni i përfaqësueses Shpresa zbuloi disa detaje për të ardhmen e tij. Ai gjithashtu foli edhe për sekretin e ekipi t
Roma fiton respektin e tifozëve të Liverpoolit dhe mbarë botës me gjestin e bërë (VIDEO) Ndeshja e sotme në “Anfield” midis Liverpool dhe Romës dha një episod të bukur sportiv. Me të arritur në qytetin e Li
Përfundon sezoni për Keidi Baren, dënohet rëndë pasi ofendoi arbitrin Keidi Bare është ndëshkuar me 8 ndeshje pezullim pasi në ndeshjen që Atletico B luajti ndaj Deportivo Fabril ofendoi rën
Keidi Bare merr dy kartona të verdhë brenda 15 minuta lojë dhe ofendon keq arbitrin Keidi Bare, u ndëshkua dy herë me karton të verdhë në sfidën që Atletico Madrid B, luajti përballë Deportivo La Coruna B
Dritë jeshile për negociatat me BE: Shqipëria në rrugë të mbarë Duket se edhe në këtë lëmsh të madh akuzat për trafik droge, rrijtje të krimit dhe korrupsion, Shqipëria qenka në rrugë
Bare e dreqos, i mjaftojnë 15 minuta për të marrë dy kartona të verdhë Mesfushori i Kombëtares Keidi Bare është ndëshkuar me karton të kuq në minutën e 15-të të sfidës ndaj Deportivo La Korun