999 rezultate për

bardhosh

Aksident në aksin Bardhosh-Prishtinë, tre makina të përfshira Tri vetura janë përfshirë në një aksident komunikacioni sot në Bardhosh të Prishtinës, megjithatë nuk ka të lënduar dhe
Dhia Bardhoshe i bën gjëmën serbit, nga inati e ther dhe e ha me gazetarët Një familje serbe në pjesën qendrore të Serbisë ka mbetur në vështirësi financiare pasi një dhi e uritur ua hëngri parat
Operatorët privatë bllokojnë autobusët e linjës 3 Dy operatorët privatë të autobusëve - Bleri dhe Ardhmëria, kanë penguar qarkullimin e autobusëve të linjës 3 të Trafikut
Aksident i rëndë në Bardhosh, 5 të lënduar (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mes dy autoveturave ditën e sotme në Bardhosh të Prishtinës. Sipas dës
Arrestohen dy meshkuj në Bardhosh për posedim të marihuanës Në Prishtinë janë arrestuar dy të dyshuar pasi u është konfiskuar substancë narkotike. Policia Kosovare ka njoftuar
Rrokulliset makina në Bardhosh, shpëton shoferja (FOTO LAJM) Një aksident automobilistik në Bardhosh ka bërë që një makinë të rrokulliset në rrugë e më pas të përfundojë në kanalin
Aksident i rëndë në Bardhosh, 5 të plagosur (FOTO LAJM) Para pak minutash ka ndodhur një aksident i rëndë në Bardhosh të komunës së Prishtinës. Në këtë aksident, të përfshir
Qëlluan me armë në aheng, dy të arrestuar në Bardhosh të Prishtinës Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në fshatin Bardhosh të Prishtinës pasi dyshohet se kanë qëlluar me armë zjarri
20 vite burg për 3 shqiptarë që trafikonin drogë në Londër 20 vite burg ka qënë masa e dënimit për tre shqiptarë, të cilët drejtonin një rrjet të shpërndarjes së drogës nga një ba
Problemet shëndetësore detyrojnë grevisten të dalë nga greva Një greviste ndërpreu sot grevën pas shfaqjes së problemeve shëndetësore. Gladiola Bardhoshi është ankuar për dhimbje st
Kelmendi: Riza Salihu, atentatori i vrasjes së vëllezërve Gërvalla Ibrahim Kelmendi vazhdon të jetë i bindur se atentatori i vrasjes së vëllezërve Jusuf e Bardhosh Gërvalla si dhe Kadri Z
Lutaj: "Vetëvrasja" Bardhosh Myrtajt nuk është konfirmuar Deputeti i PS-së Pirro Lutaj, në një lidhje telefonike per “Ora News” deklaroi se është ende e pakonfirmuar nëse është v
Sherri për një femër biznesmeni vret 28 vjeçari Një 28 vjecar është ekzekutuar me pistoletë pak para mesnatës së shtunës në qytetin e Librazhdit. Policia thotë se vikti
Skandali ne zonen 3, Shkarkohet inspektori i Shkodres, Bardhoshi, abuzoi me detyren Policia e Shtetit shkarkoi sot nga detyra Komandantin e Toges se Rendit te qytetit te Shkodres, Luan Bardhoshi. Vendimi