999 rezultate për

bardhi

PD: Edhe 7 kryebashkiakë të tjerë në "listën e zezë" Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka deklaruar se përveç tre kryebashkiakëve, Pjetri, Kajmaku dhe Babani,
Pakt "Rama-Basha", Gazment Bardhi flet për konferencën e Metës Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka folur për konferencën e ditës së sotme të presidentit Meta. I pyetur
Ish-deputeti i VV-së: Do ta zbardhim rastin Dehari pasi të marrim pushtetin Dje ishte edhe dita e fundit për zyrtarizmin e koalicioneve parazgjedhore në mes të subjekteve politike. Një koalici
PD shton provat kundër Kajmakut: Numri i pasaportës është i pakontestueshëm (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka publikuar sot një tjetër provë, ku mbështet akuzat e saj për kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun
Përgjimi që zbardhi vrasjen e Indritit: Të arrestuarit folën për të në qeli Kamerat e sigurisë së vilës dhe përgjimi ambiental që u është bërë të arrestuarve s edhe përgjimet ambientale pas ndalim
Bardhi: Valdrin Pjetri nuk reflektoi, e urdhëroi Rama të dorëhiqet Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi thotë se kryeministri Edi Rama urdhëroi Valdrin Pjetrin q
Akuzat ndaj Valdrin Pjetrit, Këshilli Bashkiak merr vendimin e rëndësishëm Këshilli Bashkiak i Shkodrës nuk do të konstituohet në datë 21 gusht ashtu siç ishte paralajmëruar më herët. Mësohet
Rama "shiti" Valdrin Pjetrin, por demokratëve nuk iu del inati Reagimi i fundit i Ramës mbi dokumentet e nxjerra nga PD sipas të cilave Valdrin Pjetri ka qenë i arrestuar dhe dënuar n
PD akuzon sërish Valdrin Pjetrin: Çfarë të kujton data 27 janar 2003? Pas akuzave të Partisë demokratike se është dënuar për trafik droge në Itali, kryebashkiaku i zgjedhur i Shkodrës, Valdr
Mbyllet fabrika që vrau peshqit e Lumbardhit (FOTO LAJM) Një nga troftat e rralla nisën të zhdukeshin në Lumin Lumëbardh, si pasojë e mbetjeve që derdheshin nga fabrika e djathi
"I dënuar në Itali"! Pjetri i Shkodrës i përgjigjet akuzave të PD-së Kryebashkiaku i ri i Shkodrës, Valdrin Pjetri i është përgjigjur akuzave të demokratëve sipas të cilëve ai ka qenë i dën
Dhjetra të shoqëruar në polici, si e njohin familjarët Feriz Bardhin Pak orë pas ngjarjes që tronditi qytetin e Durrësit të enjten e 1 gushtit, në një kohë që sezoni veror është në pikun e
12 plumba mbi Feriz Bardhin, nga dyshohet të jenë atentatorët Ditën e djeshme 40 vjeccari Fariz Bardhi gjeti vdekjen si pasojë e një atentati të ngritur pranë shtëpisë të tij. Pol
Atentatorët e thirrën në rrugë, detaje të reja nga vrasja e Feriz Bardhit Pasditen e djeshme njje ngjarje e rëndë tronditi Durrësin. 40 vjeccari Feriz Bardhi mbeti i vrarë pranë shtëpisë së t
Gjendet një tjetër mjet i djegur pas ekzekutimit të Feriz Bardhit Një tjetër mjet është gjetur i djegur pas ekzekutimit në derën e shtëpisë së Feriz Bardhit në Durrës. Burime zyrtare
U vra tek dera e shtëpisë, kush është viktima e atentatit në Durrës 40 vjeçari Feriz Bardhi u vra në derën e shtëpisë në Shën Vlash të Durrësit nga dy persona, të cilët e qëlluan me automa
Gjendet makina e djegur e vrasësve të Feriz Bardhit në Durrës Një makinë e djegur është gjetur pak minuta në parë në Porto Romano në Durrës. Ky mjet dyshohet se i përket atentato
Breshëri automatiku, si u vra në mes të Durrësit Feriz Bardhi (VIDEO) Pak minuta më parë u raportua se 40 vjeçari nga Durrësi, Feriz Bardhi ka vdekur si pasojë e një atentati të ngritur në b
Atentat në Durrës, vritet Feriz Bardhi Viktima e atentatit në Durrës është 40 vjeçari Feriz Bardhi. Ai është një emër i njohur për drejtësinë italiane pasi
Shifrat e KQZ-së, reagon PD: Janë të fryra dhe të manipuluara Sekretari i Përgjithshëm të Partisë Demorkatike, Gazment Bardhi, në një deklaratëe për mediat ka hedhur akuza kundër qev