999 rezultate për

bardhezinjve

Gazetari që zbuloi kalimin e CR7 te Juve: Guardiola prezantohet të hënën si trajner i bardhezinjve Emri i ri i trajnerit të Juventusit është kthyer në telenovelë. Shumë emra kanë dalë në qarkukllim por deri më tani nuk
Juventusi në sulmin final për fantazistin e Realit Drejtuesit e Juventusit po punojnë paralelisht, si në gjetjen e trajnerit ashtu dhe në arritjen e akordit me futbollistë
Befason Wenger, gati të marrë drejtimin e bardhezinjve Trajneri 69-vjeçar Arsene Wenger mund të rikthehet në Premier League sezonin tjetër. Sipas të përditshmes britanike “Chr
Capello kritikon Interi: Kanë qenë një zhgënjim i madh Fabio Capello ka komentuar titullin e radhës të fituar nga Juventus në një intervistë të dhënë për "Gazzetta dello Sport
De Jong presion bardhezinjve: Ajax-i më i fortë se Juventusi Në verë do të kalojë zyrtarisht te Barcelona, por Frenkie de Jong dëshiron të largohet nga Ajax në mënyrën më të mirë t
Moise Kean: Nuk jam as Messi as Roanaldo, një ditë shpresoj të bëhem si ata Juventus rikthehet pozitivisht nga pushimet e diktuara nga aktiviteti i përfaqësueseve, pasi ka fituar 1-0 në shtëpi nda
Juventus nuk heq dorë për Marcelon, zbulohet oferta e bardhezinjve Marcelo është synimi kryesor i Juventusit për sezonin e ardhshëm. Bardhezinjtë kanë kërkuar brazilianin që në merka
E bujshme nga Italia, Juventusi në sulm për Luka Modric Juventusi punon në fshehtësi të plotë për Luka Modricin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi
Ide e "çmendur", Juve prenoton rikthimin e Vidal Lajm i bujshëm nga Italia. Sipas asaj që raporton “Corriere dello Sport”, drejtuesit e skuadrës së Juventusit kanë në pl
Pogba mban në dorë “kontratën” e propozuar nga Juve Pas përfundimit të takimit mes Manchester United dhe Juventusit, futbollisti i bardhezinjve Cuadrado ka hedhur në rrjeti
“E toleruam shumë Juventusin” Mbrojtësi i Manchester United, Luk Shaw tha se e toleruam shumë skuadrën e Juventusit pasi i lanë shumë hapësira bardhez
Ronaldo ‘shmang me mjeshtëri’ përballjen me Manchester United E kaluara e Cristiano Ronaldos lidhet jo vetëm me Realin e Madridit, por edhe me Manchester United.. Sot portugezi u
Shtanget Juventus, Barcelona avancon në negociata me Bellerinin Barcelona ka arritur një fitore kundër Juventusi në treun e transferimeve. Katalanasit duket se janë një hapa para bardh
Khedira ushtron presion drejt Napolit: Kalimi është thjesht çështje kohe Juventusi triumfoi në derbin me Torinon dhe u kualifikua në gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, ndërsa deri në shkurt, kur
Juve në alarm, me 8 mungesa ndaj Lazio Juventus në gjendje alarmi. Situatë aspak e favorshme paraqitet në kampin e bardhezinjve, një pjesë e mirë lojtarëve p
Etrit Berisha injoron Buffonin dhe shtang Dybala-n, ja sa u vlerësua ylli i Kombëtares (VIDEO) Etrit Berisha është me kuptimin e plotë të fjalës heroi i ndeshjes mes Atalantës dhe Juventusit duke mos lejuar të bëhet
Eksperimenti/ Juve apo Real? Ja kë zgjedhin amerikanët (VIDEO) Gazeta spanjolle "AS" ka organizuar një lojë në Miami pak orë para finales së Ligës së Kampionëve. Dy bukuroshet Jein
Harrojeni "Juventus Stadium", ja emri i ri i stadiumit të bardhezinjve (FOTO LAJM) Klubi i Juventusit ka bërë të ditur nëpërmjet faqes sw saj zyrtare se që nga 1 korriku, stadiumi që pret ndeshjet e bard
Kjo ishte festa e çmendur e bardhezinjve në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Juventus ka siguruar mbrëmë finalen e dytë në tri vitet e fundit, teksa menjëherë pas vërshëllimës së gjyqtarit Kuipers
Gazetat elozhe për Juven: E pakalueshme, Pipita çon Juven në Cardiff (FOTO LAJM) Shtypi botëror, por veçanërisht ai italian i ka dedikuar një hapësirë të veçantë fitores së Juventusit në gjysmëfinalen