999 rezultate për

bardhezi

Tifozja "bombë" e Juves që po ngushëllon tifozët (FOTO LAJM) Juventus po kalon një moment jo të mirë pasi në 4 ndeshjet e fundit numëron dy humbje një barazim dhe vetëm një fitore n
Juventus i fiksuar pas Icardit, bardhezinjtë nisin kontaktet me PSG Pavarësisht se nuk ia doli ta veshë bardhezi gjatë merkatos së verës, Drejtori Sportiv i Juventusit Fabio Paratici nuk e
Pogba nuk do t’i thoshte "jo" rikthimit në klubin bardhezi Në klubin juventin ka një lojtar për të cilin drejtuesit dhe tifozët do të jenë gjithnjë pishman. Ai është Paul Pogba, q
Rrëfehet Marchisio: Keqardhje që nuk luajta me Ronaldon luajta me Ronaldon E Enjte 13 Shkurt 2020 16:39| Rrëfehet Marchisio: Keqardhje që nuk luajta me Ronaldon Pas 25 vite
Formacionet e mundshme: Juve-Fiorentina, bardhezinjtë për të harruar humbjen ndaj Napolit (FOTO LAJM) Kampionati italian i futbollit do të vijë sot në ekranin e Supersport me disa sfida mjaft interesante, teksa gjithçka do
Napoli trondit Juven, nuk mjafton CR7 (VIDEO) Napoli ka mposhtur 2-1 Juventusin në San Paolo. Bardhezinjtë kanë zhvilluar një lojë të dobët dhe nga kjo pëfitoi Napoli
Formacionet zyrtare: Juve-Parma, bardhezinjtë kërkojnë shkëputjen nga Inter Juventus do të luajë në 20:45 ndaj Parmës në shtëpi. Bardhezinjtë duan fitoren për t'u shkëputur në +4 nga Interi i vend
Rakitic afër Juventusit, Barcelona nis bisedimit me drejtorin e "bardhezinjve" Është përfolur mjaftë shumë për një transferim të Rakiticit mirëpo ende nuk ka diqka konkrete. Por transferimi i tij
Zhbllokohet sfida Juve-Cagliari, bardhezinjtë në avantazh falë CR7 (VIDEO) Pas shumë vuajtesh në pjesën e parë Juve ka zhbllokuar rezultatin në të dytën falë Ronaldos, shkruan Albeu.com. Portu
Dejan Kulusevski mbërrin në Torino (FOTO LAJM) Dejan Kulusevski është përforcimi i parë i Juventusit për sezonin e ardhshëm. Bardhezinjtë kanë finalizuar gjithçka m
Mandzukic kapet duke kryer vizitat mjekësore te klubi i ri (VIDEO) Edhe pse ka qenë një nga lojtarët që aktivizohej më shumë nga Massimiliano Allegri për shkak edhe të përshtatshmërisë së
I shënoi Juves në Champions, bardhezinjtë blejnë sulmuesin (VIDEO) Juventusi ka arritur që ta sigurojë transferimin e Aleksej Miranchuk. Sulmuesi rus la përshtypje mjaftë të mira për s
Mandzukic larg Torinos, Juventusi hedh sytë nga talenti holandez Juventusi do të bëjë lëvizje në merkato dhe nga bardhezinjtë pritet që në janar të largohet sulmuesi Mario Mandzukic. Kr
Dybala i dhuron fitoren Juves dhe ngjit bardhezinjtë në krye (VIDEO) Juventusi ka fituar sot me shumë vuajtje një duel të rëndësishëm ndaj Milanit duke u kthyer në kreun e Serisë A, por bar
Titulli i vitit 2006: Juventus humb përfundimisht betejën ligjore, i mbetet Interit Juventus ka humbur edhe betejën e fundit ligjore për t’i hequr Interit titullin e vitit 2006, teksa Kolegji i Garancive
Juventusi me "paterica" në mbrotje, De Ligt humb sfidën e Championsit për shkak dëmtimi Në derbin e të së shtunës në mbrëmje ishte heroi i takimit, pasi i dha 3 pikët Juventusit me golin e shënuar ndaj Torino
Torino "vishet" bardhezi, Juventusi i falet De Ligt (VIDEO) Goli i parë i Matthijs de Ligt me Juventusin i ka dhënë fitoren 1-0 bardhezinjve në derbin ndaj Torinos. Qendërmbrojt
Nuk po gjen hapësira në formacion, Demiral kërkon largimin Merih Demiral, i cili u transferua në muajin korrik te Juventusi për 18.1 milionë Euro nga skuadra e Sassuolos, duket se
"TuttoSport": Juventus gati të bëjë "tërmet", bardhezinjtë duan Mbappe Juventus është gati të befasojë të gjithë teksa mund investojë deri në 380 milionë euro për të firmosur me Kylian Mbappe
Dybala heroi i Juves, argjentinasi shënon dopietë dhe ngjit bardhezinjtë në krye (VIDEO) Paulo Dibala i ka dhënë sot një sukses shumë të rëndësishëm Juventusit në Ligën e Kampioneve, duke shpëtuar bardhezinjtë