999 rezultate për

bardhe

Zbardhet dëshmia e shoferit: Na rrethuan dhe na sulmuan me thika Sjellja e gabuar për dy peshq zgare i kanë kushtuar shtrenjtë Mihal Kokëdhima, ai tashmë ndodhet në burgun e Vlorës, ndë
Zbardhet ngjarja: Pse u qëllua ndaj të riut në mes të Tiranës Policia ka zbardhur ngjarjen e rëndë që ndodhi gjatë mesditës së sotme në rrugën "Myslym Shyri" në Tiranë. Burime zyrtar
Inter pranon 65 milion euro nga Napoli për Icardin, por argjentinasi pret Juventusin Websajti italian "Calciomercato", bën të të ditur se Interi ka pranuar ofertën e Napolit për Icardin e cila kap shifrën
Qetësohen bardhezinjtë, Ronaldo luan që në minutat e para Cristiano Ronaldo mungoi në dy miqësoret e zhvilluara nga klubi i Juventus, për shkak se kishte shqetësime muskulore.
Pse "qajmë" sa herë presim qepë Qepët janë perime unike – duket se i bëjnë njerëzit të trishtohen. Shumica e njerëzve qajnë, sapo e prejnë qepën. Shkenc
Zbardhet debati, socialistët shkodranë të revoltuar: Na turpëruat me Valdrinin (FOTO LAJM) Debate të ashpra mes socialistëve shkodranë dhe të deleguarve të Edi Ramës. Debati ka qenë me tone të larta dhe Senid
Rrihte turistët që në 2015! Zbardhën bëmat e Mihalit Nga Mentor Kasa Pamjet e shpërndara me shpejtësi në Shqipëri me protagonist Mihal Kokëdhimën, pronar i restora
Ndjekësja e thumbon, moderatorja shqiptare: Më ngatërrojnë me borëbardhën (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Einxhel Shkira, e cila këtë sezon na shoqëroi në ekran në emisionin “E diell”, është tepër aktive n
"Zbardhen prapaskenat", kush është rivalia që rrëzoi Ilda Bejlerin pas 11 vitesh (FOTO LAJM) Pas 11 vitesh karrierë si gazetare dhe moderatore e emisioneve sportive në “Digitalb”, pak ditë më parë, plasi lajmi se
12 rregulla për tu bobësuar shëndetshëm dhe mos fituar sërish kilet Nëse jeni në kërkim të një diete për të arritur peshën tuaj ideale, kjo nuk do të thotë patjetër se duhet të vuani nga
5 mënyra të ndryshme se si ta vishni një këmishë të bardhë (FOTO LAJM) Një këmishë e bardhë është esenciale për garderobën e secilës grua. Kjo këmishë, shkon me të gjitha llojet e veshje
3 vite pas humbjes së vëllait, Barbana Dini i rikthehet muzikës: Fustanin e bardhë nuk do e vesh kurrë (VIDEO) Tre vite më parë, në një aksident fatal me motor, Ergi Dini i cili ishte një prej talenteve të reja në muzikën shqiptare
Zbardhet vendimi i DASH: Pse u shpall "non grata" Vangjush Dako dhe familja e tij (FOTO LAJM) Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar në faqen zyrtare vendimin për shpalljen “non grata” në SHBA të Vangjush Dak
Unaza e pazakontë, gurët e saj janë krahasuar me puçrrat (FOTO LAJM) Një unazë e çuditshme është quajtur një "e neveritshme" në mediat sociale nga disa përdorues që e krahasojnë këtë stoli
Kishte mbushur arush pellushin me drogë, policia arreston 40-vjeçarin shqiptar në Itali Një 40-vjeçar shqiptar me iniciale N.U është kapur nga policia italiane. Ai akuzohet për shpërndarje të "miellit të bard
Zbardhet denoncimi i vajzës në polici: Më përdhunoi kushëriri Vetëm pak orë pasi Policia ka arrestuar një të ri në akuzën për marrëdhënie incestuale me kushërirën e mitur, është zbar
Zbardhet dokumenti i PD ku flitet për veprimet që duhet të bëjnë kryebashkiakët në ikje Në një dokument të brendshëm që PD u ka shpërndarë anëtarëve të kryesisë dhe ish-deputetëve, flitet edhe për veprimet që
"Dua ta mbaj super private", Bebe Rexha befason me fustan të bardhë e vello (VIDEO) Vetëm pak më parë, këngëtarja e njohur Bebe Rexha i ka befasuar të gjithë me postimin e fundit në Instagram, ku shfaqet
Kim Kardashian viziton Shtëpinë e Bardhë me vajzën dhe shkëlqeu me kombinimin (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka vizituar së fundmi Shtëpinë e Bardhë për të takuar Presidentin Trump dhe të gjithë sytë ishin tek ajo.
Zbardhet mbledhja e Ramës, caktohet data kur socialistët do marrin bashkitë e djathta Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot drejtuesit e qarqeve të veriut në selinë e PS-së, ku ka bërë dhe porositë e marrje