999 rezultate për

bardha

6 hile për t'i mbajtur "xixë" atletet e bardha në verë Me rritjen e temperaturave, mund të heqim dorë nga ç'do gjë që na bën të djerësisim, por jo nga atletet. Veçanërisht, at
Bëjini atletet e bardha si të reja me vetëm një përbërës që kushton më pak se 2 euro Nëse jeni duke kërkuar një mënyrë për t’i mbajtur atletet e bardha të duken “si të reja”, atëherë ne kemi një zgjidhje.
Vlerat shëndetësore të manave të bardha për diabetin dhe artritin Mani më shumë njihet për frutin e tij meshije të veçantë, dhe që është tani kudo nëpër tregje. Por në mjekësinë alter
Shpërthen infeksioni te bluzat e bardha, preken nga koronavirusi 15 persona të stafit 15 persona nga personeli mjekësor kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. Dyshimet janë se ata janë infektuar nga
Njerëzit humbën punët dhe bizneset falimentuan, por këta 10 miliarderë panë "ditë të bardha" nga COVID-19 Pasi më 11 mars, Organizata Botërore e Shëndetësisë e deklaroi COVID-19 pandemi, tregjet e bursës ranë në të gjithë botë
Aksident në Tiranë, mjeti përplas këmbësoren në vijat e bardha Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një makinë ka aksidentuar një të moshuar. Mësohet se e moshua
Aksident në Tiranë, përplaset i moshuari teksa drejtonte biçikletën Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një makinë ka përplasur një 87 vjeçar i cili po kalonte te vi
6 hile për t'i mbajtur "xixë" atletet e bardha në verë Me rritjen e temperaturave, mund të heqim dorë nga ç'do gjë që na bën të djerësisim, por jo nga atletet. Veçanërisht, at
Njerëzit humbën punët dhe bizneset falimentuan, por këta 10 miliarderë panë "ditë të bardha" nga COVID-19 Pasi më 11 mars, Organizata Botërore e Shëndetësisë e deklaroi COVID-19 pandemi, tregjet e bursës ranë në të gjithë botë
Dekoroni shtëpinë me këto 4 ngjyra për të larguar stresin “Shtëpi e ëmbla shtëpi”…por ja që ndodh ndonjëherë që shtëpia nuk është dhe “aq e ëmbël” e kjo sepse ne zgjedhim ngjyrat
U infektuan nga koronavirusi, 90% e bluzave të bardha fitojnë betejën Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka dhënë sot lajmin e mirë se 1 mjeke dhe 2 infermierë janë shëruar. Sip
Shkon në 50 numri i bluzave të bardha që fituan betejën me COVID 19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e mirë se tre infermierëve në Shkodër dhe në Kukës kanë fit
Preken nga koronavirusi tetë bluza të bardha në Spitalin Rajonal të Prizrenit Në Spitalin Rajonal të Prizrenit, tetë punëtorë të cilët ishin testuar gjatë ditës së djeshme, kanë rezultuar pozitiv në
Receta më e kërkuar në Google, si të bëni tiramisu në kushte shtëpie Përbërësit: 5 kokrra vezë 1 filxhan çaji sheqer 500 gramë djathë Mascarpone 400 gramë biskota Savoiardi
60 prej tyre lanë sot Shqipërinë, flasin infermierët që mbërritën në Itali (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një video nga Aeroporti i Rinasit ku janë nisur një grup i dytë pr
Lajm i mirë për bluzat e bardha, Skëndej Brataj dhe Andi Koraqi mundin Covid-19 Një lajm i mirë vjen këtë të martë mes 4 mjekëve të shëruar janë doktor Skënder Brataj dhe doktor Andi Koraqi .
Numër i lartë, "40 bluza të bardha" në Kumanovë janë infektuar nga koronavirusi Gjithsej 40 punonjës shëndetësorë në spitalin e Kumanovës janë të infektuar me coronavirus, konfirmoi për “Fokus” drejto
Dhimbja vazhdon edhe për bluzat e bardha, shkon në 100 numri i mjekëve të vdekur në Itali Ka shkuar në 100 numri i mjekëve që humbin jetën në Italinë fqinje. Mbi 17.600 viktima regjistrohen deri më tani në s
Si asnjëherë më parë, Vogue Italia vendos një kopertinë të bardhë dhe arsyeja do t' ju prekë Në historinë e saj mbi 100-vjeçare, nuk ka ndodhur kurrë që ‘Vogue’ të ketë pasur një kopertinë bosh. Për herë të parë,
Sërish lajm i mirë për bluzat e bardha, shërohen 3 infermiere Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur se numri i bluzave të bardha që shër