999 rezultate për

bardh

Magjik Matuidi, Juventus dyfishon shifrat (VIDEO) Juventus po shkon drejt fitores ndaj Atleticos. Bardhezinjtë kanë shënuar dhe golin e dytë me anë të Matuidit në minutën
Atletico Madrid-Juventus, formacionet zyrtare: Sarri debuton me bardhezinjtë në Champions (FOTO LAJM) Atletico Madrid dhe Juventus mund të jenë mësuar të ballafaqohem me njëri-tjetrin në fund të garës së Ligës së Kampionëv
Formacionet e mundshme: Atletico Madrid-Juventus, bardhezinjtë rikuperojnë 3 yje (FOTO LAJM) Sot në mbrëmje do të luhet supersfida e Championsit mes Atletico Madrid dhe Juventusit e cila do të startojë në orën 21:
Dortmund fiton penallti, e pabesueshme çfarë bën Reus përballë Ter Stegen (VIDEO) Dortmundi humbi rastin e artë për të kaluar në avantazh përballë Barcelonës. Në minutën e 57’ ishte Marco Reus i cili
Si të kemi dhëmbë të bardhë si perlë në kushte shtëpie Një buzëqeshje shndritëse është ëndrra e të gjithëve. Por para se t’i drejtoheni dentistit , ne ju japim disa ide për zb
PD: Edhe 7 kryebashkiakë të tjerë në "listën e zezë" Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka deklaruar se përveç tre kryebashkiakëve, Pjetri, Kajmaku dhe Babani,
Aksidenti në Korçë, zbardhet emri i viktimës dhe 4 të plagosurve Një aksident i rende ndodhi mbrëmjen e sotme në Korçë, në fshatin Leshnicë të Korçës, ku një person humbi jetën, ndërsa
Eleminimi i Santiago Malkos, zbardhet dëshmia e 39-vjeçarit të arrestuar: Isha kalimtar Pas arrestimit si bashkëpunëtor në vrasjen e ish-policit Santiago Malko, 39-vjeçari i arrestuar me iniciale B.T nga Tira
Takimi Rama-Mitsotakis, zbardhet axhenda e kryeministrit grek Mediat greke zbulojnë axhendën e kryeministrit grek gjatë vizitës së tij në SHBA, nga data 22-17 shtator. Sipas media
Zhgënjen Juventusi, Fiorentina i tregon "dhëmbët" (VIDEO) Pas dy fitoreve radhazi në Serinë A, Juventusi më në fund është ndalur në transfertë nga Fiorentina në një ndeshje ku ba
Peshkaqeni i bardhë siguron drekën, deti bëhet i kuq (VIDEO) Ky është momenti kur një peshkaqen i bardhë sulmon një fokë. Teksa vakti i drekës u sigurua prej tij, deti mori ngjyr
Brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me 132 dhoma, 35 tualete dhe 412 dyer të shpërndara në të
Pakt "Rama-Basha", Gazment Bardhi flet për konferencën e Metës Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka folur për konferencën e ditës së sotme të presidentit Meta. I pyetur
Dy dështime radhazi nga pika e bardhë, çfarë po ndodh me Griezmann? (VIDEO) Franca siguroi fitore 3-0 ndaj Andorrës në ndeshjen e të martës duke grumbulluar plot 6 pikë në harkun e 3 ditëve, mirëp
Tirana pret Skënderbeun në shtëpi, klubi bardheblu jep lajmin e madh për tifozët (FOTO LAJM) Tirana do të presë ditë e shtunë, në "Selman Stërmasi" Skënderbeun, për javën e katërt të Superiores. Klubi ka vendos
Komisioni i Venecias zbarkon sot në Tiranë, zbardhet axhenda e takimeve në Kuvend Gjatë ditës së sotme, pritet të mbërrijë në Tiranë një delegacioni nga Komisioni i Venecias, në një mision fakt mbledhës
Zbardhet dëshmia e pronarit të jahtit turk të gjetur në Shëngjin Policia dhe prokuroria e Lezhës gjatë pasdites së sotme ka marrë në pyetje pronarin e jahtit Nedim Akyuz, i cili rezulto
Pas 600 vjetësh lejlekët e bardhë kthehen në Angli Zbatimi i një projekti për mbrojtjen e kafshëve dhe shpezëve në Britani të Madhe ka ndikuar që lejlekët e bardhë të shto
Zbardhet dëshmia e taksistit: Më mbajtën peng deri në 2 të natës, lekët i kisha për shkollën e vajzës Ndalesa në një lokal në Katund të Ri të Elbasanit, rezultoi i gabuar për një taksist. Aty ai u grabit dhe mbajt peng
Mos i "shtrydhni" pikat e bardha rreth syve, eleminoini ato me këtë mënyrë të thjeshtë Pikat e bardha të cilat mund të shfaqen në gjithë fytyrën formohen duke e mbyllur keratinën nën sipërfaqe të lëkurës dhe