999 rezultate për

bardhĂ

Atlete akull të bardha? Mësoni sekretin Vera iku, por atletet e bardha do të na shoqërojnë edhe për pak kohë sepse gjërat e preferura, s'njohin afate! Të gjithë
Videoja bën xhiron e botës, qesja plastike ecën në mënyrë misterioze në vijat e bardha (VIDEO) Pamje të çuditshme që qarkullojnë në rrjet na kanë lënë shpeshherë pa fjalë. E tillë është edhe kjo vieo që nuk ësht
Mos i "shtrydhni" pikat e bardha rreth syve, eleminoini ato me këtë mënyrë të thjeshtë Pikat e bardha të cilat mund të shfaqen në gjithë fytyrën formohen duke e mbyllur keratinën nën sipërfaqe të lëkurës dhe
Nga se shkaktohen puçrat e bardha në lëkurë dhe si t'i trajtoni ato Ju janë shfaqur disa njolla të bardha ose si të verdha poshtë syve, në hundë ose faqe. Këto njolla, si puçrra, quhen mil
3 mënyrat efikase për të hequr njollat e verdha nga rrobat e bardha Ne të gjithë kemi rroba të bardha në dollapin tonë që kemi blerë për takime të rëndëisshme ose gjatë ditëve të verës, po
Sërish probleme me drejtësinë, Stresi godet me makinë këmbësoren në Prishtinë! (FOTO) Reperi Stresi ka pasur sërish probleme me drejtësinë! Një muaj pasi doli nga burgu i Fushë-Krujës, ai ka bërë një aks
Pamje tronditëse, gruaja përplas me makinë foshnjen dhe babain teksa kalonin vijat e bardha (VIDEO) Një aksident i frikishëm ka ndodhur së fundmi në Budva, ku një grua shihet teksa përplas me veturë një burrë dhe beben e
Tregtonin "pllaka të bardha", shkatërrohet banda shqiptare në Greqi Policia greke ka arrestuar 7 shqiptarë duke i dhënë fund aktivitetit të tyre kriminal në Greqi. & të arrestuarit, së ba
Edhe "gënjeshtrat e bardha" janë të dëmshme Është e kuptueshme që gënjeshtrat nuk duhen thënë pasi lëndojnë personin që ia thua. Ndonëse gënjeshtrat shpesh i klasif
Emigranti parkon "bishën" e tij në vijat e bardha Ardhja e mërgimtarëve ka rritur edhe rastet e parkimeve problematike në Kosovë. Gjatë ditës së djeshme në rrjetet so
Kujtim Gjuzi shafqet në det me bluzën kuq e zi Deputeti i opozitës së re prej kohësh ka tërhequr vëmendjen e mediave për shkak të deklaratave që bën, të cilat herë pas
Pikat e bardha dhe vijat e zeza, gjithçka thonë thonjtë për shëndetin tuaj Shumë kohë para se të shkoni tek doktori, trupi ju jep sinjale për shëndetin tuaj. Thonjtë janë një pjesë e rëndësishme,
Një aspirinë, kaq duhet për të pasur rroba të bardha si ditën e parë Të gjithë e urrejmë kur rrobat e bardha shndërrohen në të hirta pas larjes dhe vazhdojmë të përpiqemi t’i largojmë shenj
Dekoroni shtëpinë me këto 4 ngjyra për të larguar stresin “Shtëpi e ëmbla shtëpi”…por ja që ndodh ndonjëherë që shtëpia nuk është dhe “aq e ëmbël” e kjo sepse ne zgjedhim ngjyrat
Vajzat e showbizit shqiptar ju japin këto ide si të visheni vetëm me të bardha (FOTO LAJM) E bardha është ngjyra që simbolizon pastërtinë dhe fisnikërinë. Dhe ndonëse është e lehtë të kombinohet me çdo ngjyrë tj
Kombinimi i të bardhës me ngjyrën e ndryshkut është sharmi i kësaj vere (FOTO LAJM) Këtë verë sigurohunui të keni në garderopën tuaj dy ngjyra të lehta si e bardha dhe ndryshku. E bardha duket gjithmon
Rrëfimi i frikshëm i nënës shqiptare, pa 6 vdekje në ëndërr, të gjitha u bënë realitet Tragjedi pas tragjedie, historia e Bardhës i ngjan një filmi të frikshëm. Ndarja nga jeta e gjashtë pjestarëve të familj
Modelja "tërbon" plazhistët, gjoksi primar (FOTO LAM) Ajo është fotografuar teksa shijonte disa ditë pushimi me bashkëshortin e saj në Sardenja të Italisë. Modelja Rhian S
E bardha, veshjet që do na shoqërojë gjatë gjithë verës (FOTO LAJM) E bardha do të mbizotërojë këtë verë. Përveç se është një ngjyrë që të jep dritë dhe të nxjerr tiparet në pah, e bardha
Këpucët e bardha që nuk duhet t'i mungojnë garderobës tuaj (FOTO LAJM) Tashmë që dhe temperaturat po ngrihen, garderoba jonë duhetr të ketë ngjyra të çelura e të ngrohta, për të vënë në pah t