999 rezultate për

bardh

8 kilogramë të bardhë në sedilje, si u kapën dy shqiptarët Dy shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë italiane pasi janë kapur me 8 kg kokainë. Agjentët e policisë ngri
Kjo do të jetë uniforma e Juventusit për sezonin 2020/21 (FOTO LAJM) Uniforma e dytë e Juventusit për sezonin e ri do të jetë blu. Mënget do të jetë të bardha, dhe te jaka po viza po me
"Dy lumenjtë" e kuq dhe bardheblu nuk do të ndajnë dot qytetin", derbi i kryeqytetit i lë vendin atij të tamponëve Nga gazetari Altin Sulçe: A e bëri ai tamponin? Pyeti i frikësuar një futbollist për lojtarin x të Partizanit… Më
Situatë qesharake te Etika, një e-mail "pengon" Tiranën të dëshmojë për ndeshjen me Bylisin Sot duhej të ishte dita kur Tirana do të provonte pafajësinë e saj përballë akuzave për trukime ndeshjesh, por për çudin
Emocionuese, reagimet më epike kur baballarët shohin të bijat me fustan të bardhë (FOTO LAJM) Lidhja baba-vajza është mjaft e fortë dhe në një ditë të veçantë si dasma, sigurisht që emocionet janë të forta. Këto im
Këto janë 4 ushqimet që ju shkaktojnë fryrje në zonën rreth barkut Këto janë 4 ushqimet që ju shkaktojnë fryrje në zonën rreth barkut Yndyra aktive e barkut ruhet rreth mëlçisë, pankre
Zbardhet ditari dhe shënimet që zbulojnë arsyet e veprimeve horror në familjen Josifi "Largohuni se vajza nuk ka vdekur, por fle. Dhe ata e përqeshnin. Pastaj, kur turmën e nxorën jashtë, ai hyri, e zuri pë
PD zbardh dokumentin: Edhe landfilli i Vlorës shkon për Klodian Zoton (FOTO LAJM) Departamenti Antikorrupsion i Partise Demokratike publikon dokumentin: Kryeministri miraton ndërtimin e Landfillit t
Një i vdekur e dy të plagosur në Bardhaniq të Gjakovës Një shtetas i Shqipërisë dyshohet se e ka vrarë duke e therur me thikë burrin e kushërirës së tij. Ndërkaq, janë sulmuar
Theu karantinën, nisin hetimet për 22 vjeçaren me COVID-19 Një 22-vjeçare nga Lushnja e infektuar me Covid-19 është vënë nën hetim pasi ka kthyer karantinën. Gjatë kontrollit p
Zbardhet ekspertiza: Kur dhe pse vdiqën Anisa e Zhaneta Josifi Zbardhen të tjera detaje të rënda nga ngjarja e rëndë që ka tronidut Shqipërinë ku nënë e bijë u vetëflijuan. Abcnews
Dëmtohen dy yjet e Juves, mungojnë ndaj Milanit Juventusi mori fitoren e radhës në kampionat teksa mposhti në shtëpi Torinon me rezultatin 4-1. Bardhezinjtë marshoj
Cristiano Ronaldo i lindur për të thyer rekorde, ky është i rradhës Cristiano Ronaldo zhvilloi një ndeshje mjaft të mirë me Juventusin në derbin ndaj Torinos, e cila u fitua nga bardhezinj
PD kujtohet për Topallin: Të rikthehet në parti Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka folur nga Shkodra duke iu bërë thirrje demokratëve të cilët janë largua
Të bardhë drejt Holandës, SPAK "zbraz" pasuritë e trafikantëve në Shqipëri Autoritetet Gjyqësore Holandeze, konkretisht Prokuroria e Amsterdamit ka përcjell një kërkesë për ndihmë juridike në të
Mumifikoi me duart e saj të bijën, zbardhet misteri i uthullës dhe vajit Ngjarja e rëndë ka tronditur jo vetëm Tiranën por mbarë opinionin shqiptar ku deri më tani thuhet se nënë e bijë u sakri
Pas akuzave ndaj Thaçit, Hoti bën deklaratën e fortë: Do të nisem në Uashington Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti tha gjatë një interviste në emisionin “Opinion” se kushtetuta i jep atij të drejtën
5 ushqime të përditshme që dobësojnë imunitetin Gjumi i mirë, aktiviteti fizik dhe ushqyerja e shëndetshme janë tre shtyllat kryesore të sistemit imunitar i cili është
Zbardhet vendimi, a do të zhvillohet këtë vit Festivali në RTSH? Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) konfirmoi se Festivali i Këngës 59 do të zhvillohet, pavarësisht COVID-19. Edicion
Metodat natyrale për zbardhjen e dhëmbëve Një buzëqeshje e ndritshme jo vetëm që duket e mrekullueshme, por mund të përmirësojë gjithashtu edhe shanset për të gje