999 rezultate për

barces

Djali i Messit e feston golin e Real Betisit kundër Barçës, shikoni reagimin e Suarezit (VIDEO) Djali i Lionel Messit, Mateo, për disa momente e tradhtoi babanë e vet, gjatë fitores me rezultat 5:2 të Barcelonës kund
"Mund t'ia thyej dy këmbët Messit, birit të k*rvës": Deklaratat e bujshme të lojtarit të ri të Barçës Postimet e vjetra të Junior Firpes në llogarinë e tij në rrjetin social Tëitter janë bërë virale, pas zyrtarizimit të tr
E konfirmojnë mediat spanjolle: Ylli i Barçës pranë largimit Mesfushori Ivan Rakitic pritet të largohet nga Barcelona, pavarësisht se ai ka deklaruar vazhdimisht se dëshiron të qënd
Griezmann e nis ters, yjet e Barçës tallen me francezin (VIDEO) Për Antoine Griezmann aventura tek Barcelona nuk ka nisur me këmbë të mbarë. Francezi është bërë "objekt" tallës nga
ZYRTARE/ Dikur lojtar i Barçës, nuk do ta besoni ku është transferuar sot Yaya Toure (FOTO LAJM) Ish-mesfushori i Manchester City dhe Barcelonës, Yaya Toure, ka finalizuar transferimin e tij te skuadra kineze Qingdao
Coutinho pranon kushtet e PSG-së, Neymar edhe më pranë Barçës (FOTO LAJM) Marrëveshje mes Coutinho-PSG në opreacionin Neymar! Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport” në numrin e sotë
Lacazette i mbyll derën Barçës: Nëse Arsenali më do, nuk largohem Alexsandre Lacazette është në kulmin e karrierës. Transferimi të Arsenali e ka ndezur më shumë dhe është shndërruar në n
Atletico Madrid fiton në minutat e fundit dhe shkon -6 nga Barcelona (VIDEO) Atletico Madrid ka vuajtur, por ka arritur të fitojë 1-0 në fund në fushën e Eibar-it. Madrilenët kanë siguruar tri
Magjia e Messi-t rrëmben zemrat e tifozëve të Betis-it (VIDEO) Një moment i veçantë për një lojtar të veçantë. Madje edhe tani, dy dekada pas shpërtheu në skenë, Lionel Messi është
Këta janë kundërshtarët e Liverpoolit, Realit, Juves, PSG dhe Barçës në Champions (FOTO LAJM) Ka përfunduar shorti për 1/8 e UEFA Champions League dhe janë mësuar çiftet kundërshtare të cilat do të përballen në kët
Trajneri i Barçës, i bën një premtim Interit për Champions Leaguen Humbja kundër Totenhemit në Londër i ndërlikoi shumë planet e Interit për kualifikimin e mundshëm në raundin e ardhshëm
Dëmtohet ylli i Barçës, tre javë jashtë fushave Skuadra e Barcelonës ka njoftuar se ylli i skuadrës, Philippe Coutinho do të qëndrojë rreth 3 javë jashtë fushave të loj
Humbja turpëruese ndaj Barçës, rrjeti "çmend" Real Madridin (FOTO LAJM) Real Madrid ka pësuar një tjetër humbje shokuese ditën e djeshme, duke u mundur nga Barcelona me rezultat 5-1. Në li
Kriza e Realit merr fund nëse fiton ndaj Barçës Ish-lojtari i skuadrës së Manchester City, Alvaro Negredo ka thënë se skuadra e Realit do të dalë nga kriza në rast se f
Tifozët e PSG shtyjnë Neymar drejt Barçës Në një sondazh të kryer nga institute francez “Odoxa” u pa qartë se Neymar nuk është lojtari i preferuar i tifozëve të P
Messi i hap telashe të mëdha Barçës në sfidën ndaj Interit Sonte në mbrëmje do të zhvillohet dueli i shumë pritur mes Barcelones dhe Interit. Një duel titanësh që do të përballen
Inter nën gjurmët e yllit të Barçës Skuadra e Interit ka rkthyer interesin për yllin e Barcelonës, Malcom. Zikaltërit ishin në gjurmët e talentit edhe në me
Çmenduri, ish-ylli i Barçës futet i armatosur në spital dhe rreh këngëtarin e famshëm Ish-mesfushori i skuadrës së Barcelonës dhe Atletiko Madrid, Arda Turan ka “pushtuar” faqet e para të mediave turke. 31
Messi shkëlqen sapo hyn në fushë, pretagonist në golin e Barçës (VIDEO) Barcelona ka barazuar shifrat ndaj Atletico Bilbaos në 1-1. Goli ka ardhur në minutën e 84' Haddadi pas një assisti
Pamje të frikshme! Sherr i ashpër mes tifozëve të Barçës dhe PSV-së (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të madhe ditën e djeshme kundër PSV me rezultat 4-0, ndeshje kjo e vlefshme tre pikë në Ch