999 rezultate për

barcelones

Laporta: Dua të shoh Barcelonën t'i shënojë sërish 6 herë Realit Kandidati për president i Barcelonës, Joan Laporta ka zbuluar dëshirën e tij të madhe që katalunasit të shënojnë gjashtë
Pique merr vendimin e befasishëm, do kandidojë në zgjedhjet për president tek Barça Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, duket se e ka marrë vendimin për hapin e ardhshëm jetësor. Mbrojtësi i Barcelon
E BUJSHME/ Ylli i Manchester City-t transferohet te Barcelona Tashmë thuhet se është arritur marrëveshje që mbrojtësi i Man City, Eric Garcia do të kaloj 100 për qind në Barcelonë.
Messi hedh pas "krahëve" krizën e Barcelonës: : Dëshirojmë ti fitojmë të gjitha Lionel Messi ka synime të mëdha gjatë këtij sezoni me Barcelonën. Lionel Messi ka injoruar krizën aktuale të Barcelon
LISTA/ Barcelona me dy mungesa ndaj Valladolid Barcelona është mysafire e Real Valladolid në La Ligë. Ronald Koeman ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për
Xavi zbulon skuadrat e Premier League që do t'i drejtonte me dëshirë Trajneri i Al Sadd, Xavi ka pranuar se do dëshironte të punonte në Angli. Spanjolli është i lidhur me stolin e Barcel
Barcelona kërkon Depay, ndërhyn edhe Juventus Memphis Depay, sulmuesi i Olympique de Lyon, mund të bëhet një lojtar i ri i Barcelonës gjatë merkatos së dimrit për shk
Depay drejt Barcelonës? Juventusi tenton ta rrëmbejë holandezin Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay, është bërë cak i spekulimeve pasi që kontrata e tij skadon në verë dhe tashmë disa klu
Presidenti i përkohshëm i Barcelonës shuan zërat për një shkarkim të mundshëm të Koeman Barazimi 2-2 ndaj Valencias, të shtunën në "Camp Nou", trazoi sërish ambientin te Barcelona, që e sheh veten thuajse jas
Xavi mesazh të "koduar" Barcelonës: Jam gati Xavi Hernandez sërish ia ka konfirmuar Barcelonës se është gati për t’u ulë në stol. Nëse nuk shkon asgjë mirë këtë s
Xavi trajneri i ardhshëm i Barcelonës? Xavi Hernandez duket se nuk e ka ndërmend që të kthehet te Barcelona për së paku edhe dy vite. Mesfushori legjendar,
Në mes të Madridit ngritet një post gjigant i Joan Laportas Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, i cili është kandidat për t’u kthyer në postin e mëparshëm, i ka befasuar tif
Fushata për presidnet të Barcelonës ka nisur, poster gjigand i Joan Laportas në Madrid Duket se fushata e Joan Laportasit për shef të Barcelonës ka nisur që tani. Madje kjo po ndodh në mes të Madridit. Po
Ndeshja me Barcelonën, Marquinhos: Presim betejë të madhe Qendërmbrojtësi i PSG-së, Marquinhos e ka vlerësuar si sfidë tejet të rëndësishme, përballjen ndaj Barcelonës. Dy sku
Presidenti i përkohshëm i Barcelonës merr vendimin për Koeman Pas humbjes së rëndë kundër Juventusit, presidenti i përkohshëm i Barcelonës, Karles Tuskets, dhe drejtuesit e klubit ka
Kandidati për president i Barcelonës: Mbaj Messin dhe kthej Neymarin Kandidati për president i Barcelonës, Jordi Farre, ka pohuar se Lionel Messi dëshiron të qëndrojë në klub dhe se, nëse a
U rendit e dyta, këto janë kundërshtarët e mundshëm të Barcelonës në Champions Barcelona do ta ketë punë të rëndë në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve. Shorti për rundin e 16 më të mirëve në Lig
Barcelona "thumbon" për herë të 3-të këtë vit CR7 (FOTO LAJM) Barcelona duket se nuk ka asnjë simpati për Cristiano Ronaldon, duke e injoruar atë në postimin e tyre në fundit në Twit
Bayern Munich kërkon një nga lojtarët më të mirë të Barcelonës Bayern Munchen ka shënjestruar "yllin" e Barcelonës, De Jong. Media pranë klubit katalanas, "Mundo Deportivo" shkruan
" I gëzuar dhe e vështirë për të luajtur kundër Barcelonës", ky është reagimi i Ronaldos pas fitores Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola në fitoren 0-3 të Juventusit kundër Barcelonës në Camp Nou. Portugezi të dy gola