999 rezultate për

barcelones

Suarez po i tregon Barcelonës se çfarë po i mungon Biznesi i transferimeve të Barcelonës është kritikuar nga tifozët dhe ekspertët në vitet e fundit, por pak vendime mund
11 Marsi, data kur Neymar nuk luan futboll dhe mund të mungojë edhe ndaj Barcelonës Tekniku i Paris Saint-Germain Mauricio Pochettino nuk e ka mohuar mundësinë që Neymar mund të mungojë në ndeshjen kundër
Milani nuk ndalet këtë merkato, nis negociatat me yllin e Barcelonës AC Milani është duke biseduar me Barcelonën për mbrojtësin Junior Firpo dhe shpreson të arrijë marrëveshje për huazimin
Ylli i Barcelonës e pranon: Jemi të katandisur, të inatosur dhe të mllefosur Sulmuesi i Barcelonës, Antoine Griezmann, ka thënë se ai dhe bashkëlojtarët e tij janë të katandisur, të inatosur dhe të
Bilbao befason Barcelonën (VIDEO) Athletic Bilbao ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës. Williams ka shënuar një super gol me një goditje perfekte.
Messi është stërvitur me skuadrën, pritet të jetë i gatshëm për finalen Lionel Messi ka marrë pjesë në stërvitjen e sotme të Barcelonës që po e zhvillon para finales në kuadër të Supercopa de
Shtyhen zgjedhjet për presidentin e ri të Barcelonës, ja arsyeja e vërtetë Klubi i Barcelonës ka shtyrë ditën e zgjedhjeve për President. Ky lajm vjen si pasojë e rritjeve të rasteve të shumta
Ylli i Manchester City-t akoma edhe më afër Barcelonës Eric Garcia është shumë afër që të bëhet lojtari më i ri i Barcelonës. Diario Sport raporton se mbrojtësi i Mancheste
ZYRTARE/ Këto janë 3 kandidatët kryesor për zgjedhjet presidenciale në Barcelonë Pas dorëheqjes së Jose Maria Bartomeus nga posti i presidentit të Barcelonës, do të ketë zgjedhje presidenciale. Joan
E BUJSHME/ Aguero drejt Barcelonës Barcelona është duke kërkuar të përforcojë sulmin dhe po mendon ta bëjë këtë me parametra zero. Sipas "The Sun"-it, k
Ish-futbollisti i Barcelonës ulet në stolin e skuadrës spanjolle Abelardo Fernández kthehet në stadiumin "Mendizorroza". Asturiani u konfirmua këtë të martë si trajneri i ri i Alavés, k
Dy kandidatë tërhiqen nga gara për president tek Barcelona Kandidatët për president të Barcelonës kanë dominuar lajmet e fundit lidhur me të ardhmen e klubit, tani gara për të par
Pësoi sulm në tru, del nga koma ish-trajneri i Barcelonës Ish-trajneri i mirënjohur spanjoll, Eusebio Sakristan, është zgjuar nga koma. Ish-trajneri i Barcelonës B, Real Socie
Kandidati për president i Barcelonës: Messi do të largohet, nuk jam optimist E ardhmja e Lionel Messit vazhdon të duket e pasigurt, me kontratën e tij që skadon në verë, dhe para-kandidati presiden
Wijnaldum refuzon rinovimin e kontratës, Liverpool përgatit një tjetër ofertë E ardhmja e Georgino Wijnaldum vazhdon të jetë në pikëpyetje. Liverpool i ka ofruar sërish rinovimin mesfushorit holande
Barcelona rinovon me talentin e skuadrës edhe për dy vite, rritet klauzola e lirimit Talenti i Barcelonës, Riqui Puig ka aktivizuar mundësinë në kontratë për të rinovuar për dy vitet e ardhshme. Pavarës
Një histori e bukur e Barcelonës me numrat 10 Historia e Barcelonës lidhet ngushtë edhe me numrin legjendar 10, të cilin ndër vite e kanë mbajtur emra të mëdhenj të f
Mbappe-Haaland te Barcelona? Laporta: Ka një shkak pse nuk flas për ta Joan Laporta është një nga kandidatët për postin e presidentit të Barcelonës. Zgjedhjet do të bëhen në 24 janar, teksa 5
Kandidati i Barcelonës për president ka synim Mbappe dhe Haaland Emili Rousaud, kandidati potencial i Barcelonës për president, dëshiron të sjellë në skuadër Mbappen e Haalandin në Camp
Arsenali në garë me Milanin për huazimin e talentit të Barcelonës Arsenali në janar do provojë huazimin e mesfushorit të Barcelonës, Riqui Puig. "Topçinjtë" kanë nisur një sezon shumë