barcelona

Barcelona arrin akordin me sulmuesin e Eintrachtit Barcelona ka djegur konkurrencën dhe ka arritur të bëjë të vetin sulmuesin serb Luka Joviç, i cili është pjesë e Eintrac
Barcelona sakrifikon Coutinho-n për yllin e Atleticos Antonie Griezmann është i dëshpëruar nga eleminimi i Atleticos në Ligën e Kampioneve,shkruan Albeu.com. Francezi po
REKORD/ Atletico Madrid – Barcelona, ndeshja me e shikuar në futbollin e femrave Ndeshja e La Ligës së femrave ndërmjet Atletico Madridit dhe Barcelonës (0:2), e cila u zhvillua dje, është ndeshja më e
Ankth te Barcelona, ylli i skuadrës ndrydh kaviljen Ditën e djeshme skuadra e Barcelonës mori një fitore të pastër kundër Real Betisit me rezultat 1-4. Përveç Lionel Me
Barcelona me hapa të sigurtë drejt titullit kampion (VIDEO) Barcelona mer një fitore të padiskutueshme përballë Betis në shtëpinë e këtyre të fundit. Është kapiteni Messi ai që
Barcelona mbyll në avantazhin e 2 golave pjesën e parë ndaj Betis (VIDEO) Pas atij super goli në minutën e 18’ nga kapiteni Leo Messi ka ardhur edhe një tjetër në minutat shtesë të pjesës së par
Barcelona nuk i ndahet yllit të Atleticos Eliminimi i Atlético Madrid nga Champions League do të ketë konseguenca dhe madje mund të ndikojë edhe tek ylli më i mad
Barcelona hidhet sërish në sulm për Griezman Antuan Griezman ishte një ndër objektivat kryesor të merkatos së Barcelonës në merkaton e verës së vitit që lamë pas.
Shorti rezervoi Ajax, plas gallata në rrjetet sociale me Juventusin (FOTO LAJM) Juventusi pati fat dje në shortin e hedhur në Nyon të zvicrës teksa goglat i rezervuan përballjen kundër Ajaxit, duke ev
Një gjysmëfinale e mundshme Barcelona-Liverpool Barcelona dhe Liverpool mund të përballën në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve nëse të dyja e kalojnë faqen çerekfinal
SHORTI/ Del kundërshtari i Barcelonës në 1/8 e Champions Barcelona do të përballet me Manchester United në fazën 1/8 për UEFA Champions League. Ka përfunduar hedhja e shortit
Coutinho nuk e përjashton mundësinë e largimit nga Barcelona Philippe Coutinho e ka pranuar se e ardhmja e tij në futboll mund të jetë larg Barcelonës, pasi shënoi në fitoren me rez
Barcelona i tregon vendin Lyonit (VIDEO) Barcelona shpartalloi 5-1 francezët e Lyon të cilët erdhën jo më pak pretendime këtë ndeshje pasi kishin mar një rezulta
Barcelona thellon rezultatin përballë Lyon (VIDEO) Goli i Lyon ndezi shpresat për miqtë të cilët shpresuan te një barazim I mundshëm në këtë sfidë mirëpo nuk është i këtij
Barcelona vret Lyonin, shënon golin e dytë (VIDEO) Barcelona arrin të shënojnë dy gola mjaft të shpejtë përballë Lyon në Camp Noë duke treguar se ndeshja në francë ishte r
Barcelona zhbllokon ndeshjen përballë Lyon (VIDEO) Vetëm 18 minuta ka vonuar goli në Camp Now për Barcelonën e cila zhbllokoi sfidën me anë të kapitenit të saj Lionel Mess
Foamacionet zyrtare, Barça - Lyon : Barcelona kërkon vetëm fitoren Barcelona është gati për përballjen e dytë ndaj Lyon për 1/8 e Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë përfundoi me rezul
Barcelona i mbyll derën Alexis Sanchez Klubi katalanas ka deklaruar se sulmuesi kilian Alexis Sanchez nuk do të rikthehet më në Barcelonë. I padëshiruar te sku
Barcelona pret Lyonin, "Camp Nou" vizitohet nga tifozi i pazakontë Mbrëmjen e sotme, Barcelona do të kërkojë të presë një biletë për në raundin çerekfinal të UEFA Champions League. Spa
Juventus ngelet duarbosh, Barcelona arrin akordin me kapitenin e Ajaxit Lajmet e fundit mbi të ardhmen e Matthijs de Ligt vijnë nga Spanja. Sipas "Radio Catalunya", Barcelona ka arritur ako