999 rezultate për

barcelona

I shënoi "poker" golash, Eibar për Messin: Vuajmë nga ti, por të duartrokasim (FOTO LAJM) Lionel Messi për të dytën herë i ka shënuar katër gola Eibar. Këto të fundit kanë reaguar në faqen zyrtare të Tëiter duk
Super Messi, shënon "poker" golash dhe i jep fitoren Barcelonës (VIDEO) Lionel Messi ishte sot në një nga ditët më të mira të karrierës pasi arriti të shënonte plot 4 gola ndaj Eibar në "Camp
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Eibar (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin ndaj Eibar në "Camp Nou". Leo Messi ashtu sic vetëm ai di
Probleme të VAR, Barcelona - Eibar nis me vonesë duke irrituar tifozët (VIDEO) Ndeshja mes Barcelonës dhe Eibar ka nisur disa minuta me vonesë për shkak të problemeve të sistemit VAR. E planifikua
Plas te Barcelona, kërkohet shkarkimi i Bortameut Sipas Mundo Deportivo sot është zhvilluar një takim joformal i bordit të Barcelonës ku edhe ka pasur situatë mjaftë të t
Braithwaite flet si katalanas: Barcelona një ëndërr e bërë realitet Vetëm disa orë pas zyrtarizimit, Martin Braithwaite ka thënë edhe fjalët e para si një lojtar i Barcelonës duke shprehur
ZYRTARE/ Barcelona prezanton zëvendësuesin e Dembeles Barcelona ka paguar klauzolën e Martin Braithwaire pasi u lejua nga Federata Spanjolle që të nënshkruaj me një lojtar pa
E konfirmon Messi: Neymar dëshiron të kthehet te Barcelona Kapiteni i Barcelonws, Lionel Messi ka konfirmuar se Neymar dwshiron tw kthehet te katalanasit dhe se braziliani ka ndie
Skandali te Barcelona, reagon edhe Messi Një bashkëbisedim për 40 minuta, në një intervistë ekskluzive ku Lionel Messi ka thyer heshtjen dhe ka folur për veten,
Setien grumbullon sërish Manaj për ndeshjen e fundjavës Barcelona e cila prej kohësh është përfshirë nga një valë dëmtimesh ka vijuar përgatitjet për përballjen ndaj Eibarit. N
Thellohet kriza, Pique reagon ndaj gazetarit që mbrojti presidentin e Barcelonës: Kukull Kriza te Barcelona sa vjen edhe shtohet. Skandali i fundit me presidentin e Barcelonës e ka thelluar akoma me tepër situ
Barcelona synon yllin e Galatasaray në verë, mund ta marrë me parametra zero "Falas në qershor. Mustafa Kapi i Galatasaray-t është objektiv i Barcelonës". Kështu informon revista prestigjioze "F
Barcelona sot zyrtarizon zëvendësuesin e Dembeles Barcelona sot do të zyrtarizojë zëvendësuesin e Dembele. Sipas raportimeve sulmuesi i Leganes, Martin Braithwate do të j
Situata te Barcelona, presidenti Bartomeu do të takoj lojtarët ditën e sotme Presidentin Bartomeu ka vendosur që të shuaj zjarrin, pas zbulimeve që pretendonin se klubi i futbollit Barcelona kishte
Barcelona në limite, zgjedh sulmuesin e Legenas si zëvendësuesin e Dembele Barcelona më në fund pas dritës jeshile të dhënë nga La Laga ka përzgjedhur zëvendësuesin e Dembele. Sekretariati teknik
Simone Inzaghi te Barcelona? Lazio po rezulton një surprizë këtë sezon në kampionatin italian, teksa pas fitores ndaj Interit është ngjitur në vendin
Lautaro tek Barcelona? Marotta shuan shpresën e blaugranasve Zërat se sulmuesi Lautaro Martinez do të transferohej tek Barcelona i ka shuar drejtori sportiv i Interit, Marotta. v
Marca: Dimri më i keq në karrierë të Messit, shumë ndeshje pa gol Lionel Messi tani ka kaluar katër ndeshje të ligës pa gol. Që nga shënimi kundër Granadas në ndeshjen e parë me trajneri
Barcelona e gjymtuar, "infermierisë" së tejmbushur i shtohet dhe Jordi Alba Skuadra e Barcelonës këtë sezon është duke vuajtur dëmtmet e shumë lojtarëve kryesor sic janë, Suarez, Dembele, Lenglet
Barcelona triumfon me vështirësi ndaj Getafes (VIDEO) Barcelona fiton por nuk bind. Katalanasit mposhtën me rezultatin 2-1 skuadrën e Getafes në ndeshjen e vlefshme për javën