999 rezultate për

barcelonĂ

Barcelona fiton ndaj Villarrealit dhe blindon vendin e parë (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore pak me vuajtje ndaj Villarrealit me rezultatin e pastër 2-0 në "Estadio de la Ceramica"
Formacionet zyrtare: Villarreal - Barcelona Villarreal pret sonte në "Estadio de la Ceramica" kryesuesit e ligës, Barcelonën Vendasit kërkojnë fitoren, për t'i d
Barcelona do të largojë 6 lojtarë për të arritur Coutinhon Sipas gazetës spanjolle Mundo Deportivo, Barcelona ka bërë gati planin operativ të janarit me katër largime dhe një afri
Milan rrezikonn ta humbasë Andre Silvan, Barcelona e dëshiron Barcelona është vënë në ndjekje të sulmuesi e Milanit, portugezin Andre Silva. Futbollisti i ri portugez ka shënuar t
Courtois: Barcelona nuk do që të përballet me ne Thibaut Courtois beson se Barcelona dëshiron të anashkalojë përballjen e mundshme me Chelsean në fazën tjetër të Ligës s
Mascherano kĂ«rkon largimin nga Barcelona qĂ« nĂ« janar Javier Mascherano Ă«shtĂ« i vendosur pĂ«r t’u larguar nga Barcelona gjatĂ« merkatos sĂ« janarit, pavarĂ«sisht nevojave qĂ« ka e
Ndarja e vazove, ja si do të jetë ndarja në 1/16 (FOTO LAJM) Sonte jemi në pritje të ekipeve të fundit që do t'u bashkohen të kualifikuarve. Deri më tani kemi një ndarje e cila
"City ka sulmin mĂ« tĂ« mirĂ« se Reali dhe Barcelona" Yaya Toure mendon se Manchester City e ka “eklipsuar” BarcelonĂ«n dhe Real Madrid, pasi Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« skuadra qĂ« sulmon mĂ« m
Barcelona mposht pa problem Sportingun, Juve kualifikohet si e dyta (VIDEO) Barcelona ka mposhtur 2-0 Sportingun e LisbonĂ«s nĂ« “Camp Nou”, ndĂ«rsa "Zonja e VjetĂ«r" ka marrĂ« tri pikĂ« nĂ« transfertĂ« k
Ronaldo mund tĂ« thyej rekordin e Messit (FOTO LAJM) Messi 60 gola nĂ« fazĂ«n e grupeve, Ronaldo 59 – ky Ă«shtĂ« rekordi qĂ« CR7 synon tĂ« thyejĂ«. KĂ«tĂ« javĂ« do tĂ« zhvillohet nd
Formacionet zyrtare: Barcelona - Sporting Barcelona pret sonte në "Camps Nou" portugezët e Sportingut të Lisbonës në ndeshjen e fundit të grupeve në UEFA Champion
Trajneri i Valencias parashikon Barcelonën kampione të La Ligas Trajneri i Valencias, Marcelino ka dhënë një intervistë për Radio Marca ku nuk e mohoi interesimin e tij për Marcos Llor
Barça – Sporting, formacionet e mundshme Barcelona do tĂ« presĂ« Sportingun pĂ«r ndeshjen e fundit tĂ« fazĂ«s sĂ« grupeve. PortugezĂ«t shpresojnĂ« se Juventusit tĂ« m
Barcelona i bashkohet garës për Koulibaly Dhe Barcelona është është bashkuar listës që kanë shfaqur interesim për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly. Chel
Barcelona dëmtohet përsëri nga arbitrat, goli i Suarezit ishte i rregullt (VIDEO) Pas disa gabimeve të gjyqtarëve kundër Real Madridit, tani ata e kanë bërë një gjë të tillë kundër Barcelonës. Ashtu
Vlerësimet e lojtarëve në barazimin e Barcelonës me Celta Vigon (FOTO LAJM) Barcelona e pa vetën në disavantazh pas 20 minutave, ndërsa kaloi në epërsi më vonë por e kotë, pasi mysafirët barazuan
Celta "macja e zezĂ«" e BarcelonĂ«s, nĂ« Madrid rilind shpresa pĂ«r kampionat (VIDEO) Barcelona ndalet sĂ«rish, kĂ«tĂ« herĂ« nga Celta Vigo. Ekip ky i cili po konfirmohet si ‘macja e zezë’ e skuadrĂ«s katalanase
Barcelona i pranon kushtet e Liverpoolit, ka gati milionat e kërkuar për Coutinhon Barcelona duket e bindur të transferojë yllin brazilian të Liverpoolit, Phillipe Coutinho, menjëherë në muajin janar. Ng
Barcelona ka gati mesfushorin për ta bërë pjesë e marrveshjes për Ozilin Barcelona pomendon të dërgojë Arda Turan tek Arsenal si pjesë e marrëveshjes për blerjen e Ozilit. Sipas Daily Star, at
Barcelona ka një tjetër alternativë në rast dështimi të Coutinhos Philippe Coutinho ishte subjekt i shumë ofertave nga Barcelona verën e kaluar, por skuadra nga Merseysides i refuzoi të