999 rezultate për

barca

Mbreti Messi dhe trashëgimtari i tij Pedri Lionel Messi duket se e ka gjetur partnerin ideal. Bëhet fjalë për talentin spanjoll, Pedri Gonzales që po rritet nga nd
Griezmann i pakënaqur me situatën e tij te Barça Antoine Griezmann nuk është aspak i kënaqur me qëndrimin e tij të vazhdueshëm në bankën e rezervistëve te Barcelona, kan
Zhbllokohet sfida, Barça në avantazh (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh në ndeshjen ndaj Huesca në transfertë. Ësht Frenkie de Jong ai që dërgoi topin në rr
Pas largimit nga Barça, Messi e Suarez planifikojnë të ribashkohen tek një tjetër klub Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka konfirmuar se vazhdon të jetë në kontakt të vazhdueshëm me sulmuesin e Atletico Madri
Pique merr vendimin e befasishëm, do kandidojë në zgjedhjet për president tek Barça Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, duket se e ka marrë vendimin për hapin e ardhshëm jetësor. Mbrojtësi i Barcelon
Është nën vëzhgimin e City-t, Barca synon rinovimin e shpejtë me talentin e skuadrës Barcelona është duke provuar të bind mesfushorin Riqui Puig të nënshkruajë kontratë të re, meqenëse kanë nisur dyshimet
Barcelona bën detyrën në transfertë (VIDEO) Barcelona ka fituar 0-3 në transfertë ndaj Valladolid. Ishin golat e Lenglet 21' Braithwaite 35' dhe Messit 65', që i
Salah "sinjal" gjigandëve spanjoll: Të luaj në Madrid ose Barca? Ku i dihet Salah nuk e ka përjashtuar mundësinë që një ditë të luajë për Barcelonën ose Real Madridin. Mohamed Salah po shijon n
Ja arsyea e fortë ku Reali shpreson që Barça ta eliminoj PSG nga Champions Kylian Mbappe me sa duket do të vendosë kundër nënshkrimit të një kontrate të re me Paris Saint-Germain nëse ata elimino
Garcia dhe Depay, dy përforcimet që Koeman i do me patjetër te Barca Nuk është një fillim i lehtë për Ronald Koemanin te Barcelona. Situatës tashmë së vështirë të klubit pas ngjarjeve të ve
Barça më e keqe e 33 viteve të fundit ka edhe Messin më të keq të historisë së saj Një vend i shtatë i trishtë në renditje me 14 pikë në 10 ndeshje, me një bilanc prej 4 fitoresh, po kaq humbjesh dhe 2 b
"Barça duhet ta tërheqë numrin 10 në nder të Maradonës", vjen deklarata e bujshme Diego Maradona u nda nga jeta në moshën 60-vjeçare, pas një sulmi të befasishëm në zemër. Për vdekjen e Maradonës, ka
Barça konfirmon dëmtimet e Pique dhe Sergio Robertos, ja sa do të mungojnë Humbja kundër Atletico Madrid (0-1) të shtunën në mbrëmje la gjurmë te Barcelona. Përveç zhgënjimit në nivelin sportiv,
Barcelona pa 4 titullarë, formacionet e mundshme Atl Madrid-Barça (FOTO LAJM) Coutinho ka lënë pas dëmtimin dhe do të jetë i gatshëm për supersfidën ndaj Atl Madrid. Por te Barcelona do të mungoj
Xhaxhai i Griezmann: Nuk është e lehtë me Mesin, te Barça nuk punohet shumë Marrëdhënia mes Antuan Grizman dhe Lionel Mesit nuk ka arritur në ansjë moment të bëhet sado normale. Argjentinasi q
Këshilltar i presidentit të Lyonit: Po, Depay mund të shkojë në janar te Barça Gérard Houllier, këshilltar i presidentit të Lyonit, Jean-Michel Aulas, foli me "Téléfoot" këtë të hënë për të ardhmen e
Eto'o përfshihet në një aksident të frikshëm Samuel Eto'o është përfshirë në një aksident me makinë. Sipas mediave kamerunase, ai u aksidentua me makinën e tij ng
Legjenda e Realit flet para "El Classicos", tregon për çfarë lojtarësh ka nevojë Reali e Barca Njëri nga futbollistët më të mirë të Real Madridit, Guti ka folur para El Clasicos që zhvillohet në fundjavë. Ish-mes
Erdhi bujshëm tek Barça, Pjanic largohet në janar? Miralem Pjanic ishte blerja më e bujshme e Barcelonës gjatë merkatos së verës, por mesfushori boshnjak ka luajtur vetëm
Barcelona synon të transferojë dyshen e Premier League në janar Janari do të jetë një muaj me shumë ngarkesa për skuadrën e Barcelonës. Barcelona bëri disa përforcime gjatë merkatos