999 rezultate për

barcĂn

Minutat e fundit të Neymar me Barçan, çfarë bëri lojtari që "çmendi" klubin (VIDEO) Ndeshja me Real Madrid mund të jenë minutat e fundit që Neymar luajti me bluzen e Barcelonës. Mediat spanjolle kanë
Fitore me mund për Barçan (VIDEO) Goli i parë i Sandro Ramirez për Barcelonën ia ka siguruar një fitore të vështirë skuadrës së Luis Enrique në udhëtim te
Bojan: Nuk dua të përballem me Barçan Sulmuesi i Milan Bojan Krkiç ka folur për mikrofonat e Milan Channel pas humbjes dë djeshme në Champions League kundër Z
Messi: Nuk joshem nga PSG, dua Barçan Ylli argjentinas i Barcelonës Lionel Messi ka përsëritur dëshirën e tij për të qëndruar në klubin katalanas, ndërsa ndje
Superkupa tregoi se jemi të barabartë me Barçan Mesfushori i Real Madridit, Mesut Ozil, nuk ka dyshim se ata janë të barabartë me Barcelonën. Ai në një intervistë të dh
Spanja bashkon Realin dhe Barçan Në kombëtaren e Spanjës nuk ka përçarje, të gjithë lojtarët janë grumbulluar, të ftuar nga trajneri Del Bosque. "E rënds