barazuar

Juventus vuan pa CR7, dështon sërish (VIDEO) Juventus ka marrë barazimin e dytë radhazi në Serinë A. Bardhezinjtë kanë barazuar 1-1 në shtëpi me Veronën. Pas
Ka sërish gol në sfidën Lazio-Inter (VIDEO) Lazio ka barazuar në 1-1 shifrat ndaj Interit. Për vendasit ishte Milikovic-Savic ai që tundi rrjetën në minutën e 55
Milan shmang trupin por siguron Europa League falë penalltive (VIDEO) Milan ka arritur të sigurojë një vend në fazën me grupe të Europa League pas një fitoreje dramatike të marrë në fushën
Ibra me dopietë mban në lojë për Europën Milanin (VIDEO) Milani ka fituar 1-2 në transfertë ndaj Sassuolos me dy golat e Ibrës, shkruan Albeu.com. Suedezi realizoi në minutën
Ka sërish gol në ndeshjen Torino-Lazio (VIDEO) Lazio e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Torinos. Bardhekaltërit kanë barazuar me Immobile në minutën e 48. /a
Strakosha befasohet nga një "predhë" e frikshme, Atalanta barazon shifrat (VIDEO) Atalanta ka arritur ta barazojë ndeshjen me Lazio-n pasi ka kaluar në disavantazh 2-0. Gosens ka ngushtuar diferenca
Bayern i afrohet edhe më shumë titullit (VIDEO) Bayern ka mposhtur 2:1 Borussia Monchengladbachun për t’iu afruar edhe më shumë titullin. Joshua Zirkzee realizoi gol
Bayern po has vështirësi, Frankurt barazon shifrat (VIDEO) Bayern po has vështirësi në gjysmëfinalene Kupës së Gjermanisë. Frakfurti ka befasauar bavarezët duke barazuar shifr
"Çmendet" Atl Madrid, Lloriente realizon sërish një super gol (VIDEO) Nuk përmbahet Atl Madrid. Llorientë sapo ka shënuar sërish duke barazuar shifrat 2-2 rezultat ky që kualifikon spanj
Tottenham barazon rezultatin ndaj Aston Villës (VIDEO) Qendërmbrojtësi i "spurs" ka shlyer gabimin e minutave të para. Alderweild pas autogolit ka barazuar rezultatin për T
Brighton i shënon super gol Chelsea (VIDEO) Brighton e ka barazuar në 1:1 rezultatin kundër Chelsea, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht Am
Roma ndalet në barazim, por kualifikohet si e dyta e Grupit (VIDEO) Roma nuk ka arritur më shumë se një barazim 2-2 ndaj skuadrës austriake Wolfsberger, por që i ka mjaftuar për të kaluar
Norwich befason Arsenalin (VIDEO) Norwich ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Arsenal në minutën e 21' me Pukki. Arsenal humbi mundësinë e art
Reagon shpejt Arsenal, barazon rezultatin (VIDEO) Arsenali e ka barazuar në 1-1 rezultatin kundër Southampton në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Emirates’ Sulmuesi franc
Ndëshkohet Berisha, Andorra barazon rezultatin (VIDEO) Andorra ka barazuar rezultanin përballë Shqipërisë. Pas një harkimi nga e majta, futbollisti i Andorrës, Martinez, nu
Celta Vigo barazon rezultatin ndaj Barcelonës me një euro gol (VIDEO) Celta Vigo ka arritur të barazojë rezultatin përballë Barcelonës në "Camp Nou". Pas golit të Messit me penallti, Celt
Ka gol sërish në Moskë, e pëson Juventusi (VIDEO) Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i Juventusit. Lokomotiv Moscow ka barazuar rezultati në 1-1 me ane të të Mirachuk.
Moggi thumbon Interin: Kanë rrugë të gjatë për tu barazuar me Juventusin Pas derbit të Italisë, ish-drejtuesi i Juventusit, Luciano Moggi, ka "thumbuar" drejtuesi e zikaltërve për blerjen e sul
"Ngec" në barazim Atletico e Madridit Real Valladolid e ka ndalur Atletico Madridin në xhiron e tetë në La Liga, duke barazuar 0-0 në "Jose Zorrilla". Skua
VAR i heq fitoren Romës, ndalet në barazim edhe Lazio (VIDEO) Roma dhe Lazio nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në xhiron e shtatë në Serie A, duke barazuar 1-1 me Caglia