999 rezultate për

barazuar

Moggi thumbon Interin: Kanë rrugë të gjatë për tu barazuar me Juventusin Pas derbit të Italisë, ish-drejtuesi i Juventusit, Luciano Moggi, ka "thumbuar" drejtuesi e zikaltërve për blerjen e sul
"Ngec" në barazim Atletico e Madridit Real Valladolid e ka ndalur Atletico Madridin në xhiron e tetë në La Liga, duke barazuar 0-0 në "Jose Zorrilla". Skua
VAR i heq fitoren Romës, ndalet në barazim edhe Lazio (VIDEO) Roma dhe Lazio nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në xhiron e shtatë në Serie A, duke barazuar 1-1 me Caglia
Tottenham ndalet në barazim nga Olympiacos (FOTO LAJM) Tottenham është befasuar nga Olympiacos në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Nënk
KA GOL/ Anglia përmbys Kosovën në pak minuta (VIDEO) Anglia ka kthyer rezultatin në pak minuta në favor të saj në ndeshjen me Kosovën. Golit të Berishës i është përgjigj
Juventusi ndalet në barazim me Atalantën, kjo e fundit një ndeshje larg Championsit Juventusi ka barazuar 1-1 me Atalantan në “Allianz Stadium”. Një xhiro para fundit të edicionit, tashmë me titullin n
"Mrekullia" po ndodh, Liverpool barazon rezultatin përballë Barcelonës (VIDEO) E pabesueshme ajo cfare po ndodh ne Anfield. Liverpool ka shënuar 2 gola në 2 minuta respektivisht në minuatat 54' dhe
PSG-Nice mbyllet në barazim, Cavani humb penallti në shtesë (VIDEO) Paris Saint-Germain ka barazuar 1-1 ndeshjen e javës së 35-të të Ligue 1 ndaj Nice. Kryeqytetasit e kanë fituar kamp
Chelsea "ngec" në shtëpi, lëkundet vendi i 4 (VIDEO) Chelsea ka barazuar 2-2 me ndaj Burnley-t duke humbur një tjetër mundësi të mirë për të marrë tre pikë jetësore në luftë
Nuk falin 'Dardanët', barazojnë shifrat ndaj Bullgarisë (VIDEO) Kur shtylla vetëm pak sekonda i mohoi golin Kosovës, përsëri 'Dardanët' e kanë gjetur rrugën e golit. Kështu rezulta
Brazilit nuk i mjafton Paqueta, "ngec" përballë Panamasë Brazili ka barazuar 1-1 ndaj Panamasë në Estadio do Dragao të Portos në Portugali, një rezultat zhgënjyes duke parë yjet
Salzburg barazon rezultatin përballë Napolit (VIDEO) Gjermanët e Salzburg kanë arritur të shënojnë përballë Napolit duke barazuar kështu rezultatin e kësaj ndeshje në 1-1.
Napoli mbetet i kënaqur me një pikë përballë Sassuolo-s (VIDEO) Napoli nuk ka arritur të shkojë me shumë se barazimi 1-1 përballë Sassuolo që e vuri mjaft në vështirësi. Pjesa e par
Sassuolo kalon në avantazh ndaj Napolit (VIDEO) Ekipi Napolit nuk po e ka aspak të lehtë ndaj Sassuolo pas një pjese të parë të mbyllur 0-0 pjesa e dytë ka rezervuar nj
Barazohet sfida Chievo – Milan (VIDEO) Vetëm 10 minuta ka arritur të zgjasë avantazhi i kuq e zijve, shkruan Albeu.com Pas super golit të mesfushorit Biglia
Shalke i përgjigjet City, barazon rezultatin (VIDEO) Shalke 04 nuk ka vonuar duke barazuar rezultatin për 1 me 1 në min e 38'. Bentaleb ka barazuar duke ekzekutuar saktë
Cavani i jep fitoren PSG ndaj Bordeaux (VIDEO) PSG ka mposhtur me rezultatin minimal skuadrën e Bordeaux në "Parc des Princes". Golin e fitores për parizienët e sh
Atalanta befason Juventusin (VIDEO) Atalanta ka barazuar gjithcka 1-1 ndaj juventusit, në sfidën që po zhvillohet në Bergamo. Bardhezinjtë kishin kaluar më
Chelsea barazon rezultatin ndaj MOL Vidit (VIDEO) Chelsea ka barazuar rezultatin ndaj MOL Vidit në "Groupama Arena". Ai që ka barazuar rezultatin është sulmuesi franc
Super Under, Roma barazon rezultatin ndaj Interit (VIDEO) Roma ka barazuar rezultatin ndaj Interit në "Stadio Olimpico". Ai që ka barazuar është talenti turk, Cengiz Under në