999 rezultate për

barazonte

Bologna befason Interin në shtëpi (VIDEO) Seria A ka nisur me një surprizë për ndeshjet e ditës së dielë, teksa Bolonja ka mundur në transfertë me rezultatin 1-2
Klopp bën krahasimin e çuditshëm për portierin Adrian Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka krahasuar Adrianin me Balboan pasi që priti penalltin kundër Chelsea në Super
Mjerim për Interin, barazon kundër Cezenës (VIDEO) Inter ka arritur vetëm të barazojë kundër Cezenas. Skuadra milaneze nuk ka arritur dot të ndjekë më ëndrrën për të qe
Fiorentina mposht Realin (VIDEO) Real Madrid dhe Fiorentina kanë zhvilluar një miqësore dhe fitues kanë dalë italianët. Reali do të kalonte në avantaz