999 rezultate për

barazon

Avantazhi i Interit zgjat vetëm 5 minuta, barazon Lecce (VIDEO) Golit të Bastonit në minutën e 72 i është përgjigjur shumë shpejt Lecce. Moncasu dërgoi në rrjetë topin në minutën e
"Tërmet" në San Siro, Udinese barazon rezultatin (VIDEO) Pas super golit të Theo Hernandez në minutën e 71' që përmbysi gjithcka u mendua se vendasit do të kishin gjithcka në ko
"Shpërthen" San Siro, Milani barazon rezultatin (VIDEO) Milani ka hyrë me marsh tjetër në pjesën e dyte përballë Udineses. Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal t
"Tronditet" San Siro, Atalanta barazon rezultatin (VIDEO) Atalanta ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Interi në San Siro. Golit të Martinez në minutën e 3' i është përgj
Barcelona-Atl Madrid, Messi barazon rezultatin (VIDEO) Barcelona ka reaguar dhe ka barazuar shumë shpejt rezultatin kundër Atleticos. Katalanasit shënuan në minutën e 51' me M
Isco barazon rekordin e Zidane për gola të shënuara Isco e pati një paraqitje mbresëlënëse në fitoren me rezultat 3:1 të Real Madridit kundër Valencias të mërkurën. Këtë pa
"Tronditet" Barcelona, Espanyol barazon rezultatin në minutat e fundit (VIDEO) Barcelona u duk se e mori në dorë lojë duke përmbysur rezultatin në 10, por kartoni i kuq i De Jong e komplikoi situatën
Tottenham barazon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin e miqve, Tottenhami i Mourinhos është kthyer me mëndje tjetër nga dhomat e z
Superkupa e Italisë, Juve barazon shifrat ndaj Lazios (VIDEO) Juventus e ka mbyllur në barazim 1-1 pjesën e parë në finalen e Superkupës ndaj Lazios. Është Dybala ai i cili tundi
Man City barazon rezultatin ndaj Liester (VIDEO) Golit të Vardy i është përgjigjur ish-shoku u skuadrës Mahrez. Vendasit arritën të barazojnë rezultatin në minutën e
Barcelona barazon rezultatin përballë Sociedat (VIDEO) Barcelona ka arritur të barazojë rezultatin përballë Real Sociedat. Për miqtë ka shënuar francezi Antoine Griezmann n
Spektakël në "Air Albania Stadium", Partizani barazon rezultatin (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 4 minuta avantazhi i Tiranës teksa Partizani ka barazuar rezultatin me antë të Bardhit.
Shpërthen "San Siro", Interi barazon rezultatin (VIDEO) Interi ka barazuar rezultatin përballë Barcelonës. Është Lukaku ai i cili tundi rrjetën duke vendosur barazpeshën. /
Lazio barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Lazio ka arritur të barazojë rezultatin përballë Juventusit në "Olimpico". Luiz Felipe ka dërguar topin në rrjetë në
Arsenal barazon përsëri rezultatin (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në disavantazhin 2-1, Arsenal ka arritur të barazojë përsëri në minutën e 57'. Edhe kët
Arsenal barazon rezultatin ndaj Norwich (VIDEO) Arsenal ka arritur të barazojë rezultatin përballë Norwich. Pas një penalltie të humbur vetëm 4 minuta pas golit të ava
Ronaldo barazon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Sassoolos në Allianz Stadium. Një penallti e fituar nga Dybala n
Benzema barazon rezultatin ndaj Sociedatit (VIDEO) Reali ka arritur të barazojë rezultatin përballë Sociedatit në "Bernabeu". Për vendasit ka shënuar i përhershmi, Kari
Man City barazon rezultatin ndaj Chelsea (VIDEO) Fantastike ndeshja mes Man Cityt dhe Chelsa në "Etihad Stadium". Miqtë kaluan të parët në avantazh në minutën e 21' m
Milani barazon rezultatin përballë Napolit (VIDEO) Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i miqve pasi vetëm 5 minuta më vonë vendasit kanë arritur të barazojnë gjithcka. Eshtë