999 rezultate për

barazoi

Zhgënjen Reali, Man City fiton me përmbysje (VIDEO) Reali i Madrdit ka zhgënjyer në Berbabeu. Los Blancos kanë humbur 1-2 nga Manchester City, shkruan Albeu.com. Pas një
Barazoi në Napoli, Setien optimist për kalimin në raundin tjetër Trajneri i Barcelonës, Quique Setien është optimist se skuadra e tij do arrij të kualifikohet në raundin tjetër të Champ
Napoli bllokon Barcelonën (VIDEO) Barcelona nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 ndaj Napolit në ndeshjen e parë, shkruan Albeu.com. Katalanasit domi
Zgjat pak avantazhi i Laçit, Abazaj rikthen barazpeshën (VIDEO) Laci zhbllokoi sfidën në minutën e 36' me sulmuesin kryesor Nëabueze, por Kukësi reagoi menjëherë dhe barazoi rezultatin
Plot 4 gola, Bylis-Vllaznia mbyllet mes polemikash (VIDEO) Sfida mes Bylisit dhe Vllaznisë ka përfunduar në shifrat 2-2. Shkodranët zhbllokuan shifrat me Renato Malotës, por malla
Interi triumfon ndaj Fiorentinës dhe avancon më tej në Kupë (VIDEO) Interi ka fituar 2-1 ndaj Fiorentinas në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Ekipi i Conte kaloi në avantazh ndaj Fior
Bëri një tjetër paraqitje fantastike ndaj Parmës, Ronaldo: Tre pikët më me rëndësi se golat e mi Ronaldo është i lumtur për fitoren e Juves, më shumë se sa golat që i shënoi të dielën mbrëma. Interi barazoi 1-1 me
Dështimi në derbi, Valverde fajëson De Jong Ernesto Valverde ka thënë se përjashtimi i Frenkie de Jong ka ndikuar drejtpërdrejt në dështimin e Barcelonës për ta rua
Barcelona përmbys rezultatin ndaj Espanyol (VIDEO) Pas pjesës së parë e cila përfundoi me rezultat surprizë, e dyta ka nisur ndryshe. Barcelona ka arritur të shënojë 2
Fiorentina i bën gjëmën Interit, i heq fitoren në sekondat e fundit (VIDEO) Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 në transfertë ndaj Fiorentinës. Zikaltërit ishin në avantazh deri në m
Barazoi ndaj Real Sociedadit, Barcelona ankohet te federata spanjolle kundër VAR-it (VIDEO) Barcelona thuhet se do të ankohet te Federata e Futbollit të Spanjës shkaku i vendimeve kontroverse në barazimin 2-2 të
Super gol i Barella, Interi përmbys rezultatin në 'San Siro' (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në disavantazh minimal, Inter ja ka dalë të përmbysë gjithcka në 45 e minuta e dyta. Fi
Reali barazoi ndaj Betisit, ky veprim i James dhe Bale po shkakton mjaft polemika Reali nuk arriti të përfitonte nga humbja e Barcelonës përballë Levantes. Madrilenët u ndalën në barazim pa gola ndaj
Levante i bën gjëmën Barcelonës, Reali ka mundësinë të marrë kreun (VIDEO) Barcelona ka zhgënjyer në transfertën ndaj Levantes. Skuadra e drejtuar nga Ernesto Valverde ëstë mundur 3-1 nga Levante
Aksion alla Barcelona, shijojeni golin e Muriqit ndaj Çekisë (VIDEO) Kosova barazoi rezultatin 1:1 në ndeshjen kundër Republikës Çeke, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “Fadil
Këto janë çerekfinalet e Kupës së Amerikës Uruguaji fitoi 1-0 kundër Kilit në çastet e fundit pas golit të Edinson Cavanit dhe arriti të rrëmbente vendin e parë në
"Paqe" në ndeshjen e bamirësisë Xhaka vs Rashica në "Fadil Vokrri" (FOTO LAJM) Ka përfunduar përballja bamirëse në mes të skuadrës së Granit Xhakës dhe asaj të Milot Rashicës, e quajtur ndryshe edhe
Alarm te Milani, dëmtohet ylli i ekipit Në prag të ndeshjes kundër Lazios te Milani nuk vijnë aspak lajme të mira. Patrick Cutrone u dëmtua në ndeshjen nda
Dha penallti të dyshimtë kundër Interit, Rizzoli pezullon arbitrin Abiso Interi barazoi 3-3 në transfertë ndaj Fiorentinës mes polemikash pa fund. Gjyqtari i asaj sfide akordoi 11-metërsh
Inter ia del pa Icardin, mposht në shtëpi Sampdorian (VIDEO) Interi ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Sampdorias me rezultatin 2-1 në "Giuseppe Meazza". Të parët në