barazimit

Ndeshja testuese në stadiumin e ri, ekzekutohet himni i Champions League (VIDEO) Është duke u luajtur në këto momente në stadiumin e ri kombëtar, sfida testuese mes Vllaznisë dhe Apolonisë e vlefshme p
U vërshëllye nga tifozët pas barazimit turpërues, Valverde nuk e ka problem Trajneri Ernesto Valverde nuk e ka problem të fishkëllehet skuadra e tij nga tifozët në Camp Nou, por u bëri thirrje loj
Ahmataj flet pas barazimit me Teutën Julian Ahmataj, trajneri i Tiranës, pas sfidës me Teutën foli në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport. Skuadra e tij i
Shkëndija kualifikohet mes tensioneve, eleminon rivalët e përjetshëm nga Kupa (VIDEO) Shkëndija e Tetovës ka mposhtur në shtëpi Vardarin, me rezultatin 1-0 në ndeshjen e vlefshme për turin e 1/8-ve të Kupës
Lerda pas barazimit me Kukësin: I kënaqur me lojën Trajneri i Partizanit, Franko Lerda ka folur pas barazimit 1-1 në sfidën kundër Kukësit. Në një deklaratë për "Supers
"Ne nuk shikojmë çfarë bëjnë të tjerët", Conte flet pas barazimit zhgënjyes Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka folur i zhgënjyer pas barazimit 2-2 me Parmën 2-2. Por, në mikrofonët e "Sky Sp
Shpërthen 'Celtic Park', vendasin përmbysin rezultatin ndaj Lacios (VIDEO) Celtic po bën një pjesë të dytë të çmendur përballë Lacios. Vendasit kanë arritur të përmbysin rezultatin 25 minutat
Leipzig përmbys gjithçka në 10 minuta përballë Zenit (VIDEO) Skuadra gjermane e Leipzig ka arritur të fitojë përballë Zenitit në një ndeshje vërtet fantastike. Miqtë arritën të k
Lecce barazon rezultatin në 'San Siro' (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në avantazhin minimal të Milanit dhe me një lojë e cila bindi, pjesa e dytë ka nisur nd
Bologna barazon rezultatin përballë Juventusit (VIDEO) Pas golit tw avantazhit nga Ronaldo nuk ka vonuar shumw edhe goli i barazimit nga Bologna. Miqtw arritwn tw barazonin
"Zgjohet" Liverpooli, kalon sërish në epërsi përballë Salzburg (VIDEO) Pas barazimit të papritur nga Salzburg, Liverpool ka arritur të zgjohet dhe të reagojë shumë shpejt. Salah vetëm 9 mi
E papritur! Salzburg barazon rezultatin përballë Liverpool (VIDEO) E pabesueshme ajo çfarë po ndodh në 'Anfield'. Salzburg ka arritur te barazoje rezultatin përballë vendasve që në 35
Bavarezët barazojnë shumë shpejt rezultatin përballë Tottenham (VIDEO) Vetëm tre minuta kaluan nga goli i avantazhit të Tottenham kur Bayern arriti të gjente golin e barazimit saktësisht në m
Befasohet Milani, Torino përmbys rezultatin (VIDEO) Torino e çmendur në 45 minutat e dyta përballë Milanit. Kapiteni Belotti tregon edhe njëherë potencialin e jashtëzako
Pas barazimit ndaj Atleticos, reagon publikisht (FOTO LAJM) Juventusi dështoi të fitojë kundër Atleticos ditën e djeshme, edhe pse ishte në avantazhin e dy golave. Pas pjesës së
Pas barazimit të turpshëm, tifozët e Interit shpërthejnë në "San Siro" kundër lojtarëve Slavia Praga ka tronditur Interin në ndeshjen hapëse për sezonin e ri në Champions League. Italianët kanë barazuar me
Skriniar sulmon ekipin pas barazimit me Slavia-n Milan Shkrinjiar u duk u zhgënjyer nga paraqitja e Interit pas barazimit me Slavian e Pragës. Në mikrofonët e “Sky Sport
Dortmund mposht Dusseldorf, shpres për titullin (VIDEO) Dortmund ka arritur të mposhtë Dusseldorf në “Signal Iduna Park” me rezultatin e ngushtë 3-2. Verdhezinjtë arritën të
Numërohen 87% të votave, rezultati drejt barazimit (FOTO LAJM) Derisa po përfundon procesi i numërimit të votave në Maqedoninë e Veriut rezultati duket se po shkon drejt barazimit. Al
Juventusi barazon rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO) Edhe pse "Alliaz Stadium" nuk shpërthen si herët e tjera goli i barazimit përballë Fiorentinës ka ndryshuar disi klimën.