999 rezultate për

barazimit

Messi tërbohet pas barazimit me Paraguain: Na vodhe dy herë (VIDEO) Argjentina nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 në sfidën kundër Paraguajit, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikueset e
Formacionet zyrtare, Man Utd-Arsenal (FOTO LAJM) Man Utd do të presë në shtëpi në orën 17:30 Arsenalin. Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren teksa vendasit vijnë p
Interi mposht pastër Genoan (VIDEO) Është gjithmonë ai, Romelu Lukaku, “shpëtimtari” i Interit. Sulmuesi belg shënoi golin e parë të sfidës (të pestin në pe
Jurgen Klopp i tensionuar në derbi, portierin e kap gjumi në stolin rezervë Derbi i Merseyside mes Everton dhe Liverpool ishte një takim plot tension dhe momente të diskutueshme, por jo të gjithë
Ndeshje spektakolare, Chelsea kalon sërish në avantazh (VIDEO) Ndeshje e çmendur është duke u zhvilluar mës Chelseas dhe Souathampton. Pas barazimit të miqve nga 2-0 në 2-2, blutë
Drita shpallet kampion pas barazimit mes Gjilanit dhe Ballkanit Drita është shpallur kampione e Superligës së Kosovës për sezonin 2019/2020, falë barazimit 2:2 mes Gjilanit dhe Ballkan
Pas barazimit me Sassuolon vjen një tjetër lajm i keq për Interin, pezullohet me 3 ndeshje mbrojtësi Telashe për Interin e Antonio Conets, sepse pas barazimit të beftë 3-3 kundër Sassuolos në "Sna Siro" mbrëmjen e djeshme
Pas barazimit me Sevillan, Barcelona humb edhe një titullar Një lajm aspak i mirë për Quique Setien, i cili për disa javë i duhet të bëjë pa shërbimet e Franike de Jong, i cili vua
Nuk ndalet Bayerni, përmbys rezultatin ndaj Leverkusenit (VIDEO) Bayernit i kanë mjaftuar 10 minuta për të përmbysur rezultatin përballë një kundrshtari shumë të vshtirë si Lerverkuseni
Busquets pas barazimit: Ishte e pamundur të gjeje hapësirë te Napoli Sergio Busquets ka thënë se ka qenë e pamundur që Barcelona të gjente hapësira në mbrojtjen e Napolit. Busquets gjith
Conte pas barazimit ndaj Lecces Trajneri i Interit, Antonio Conte, pas barazimit në Leçe u duk mjaft i zhgënjyer dhe komentoi 90 minutat që prodhuan dy
Mori pjesë në golin e barazimit të Realit, Courtois: Jam 2 metra, kundërshtarët ma kanë frikën Courtois e dëshmoi kërcënimin e madh që përbën gjatë ndërprerjeve, madje edhe në sulm, pasi i ndihmoi Real Madridit ta s
Ndeshja testuese në stadiumin e ri, ekzekutohet himni i Champions League (VIDEO) Është duke u luajtur në këto momente në stadiumin e ri kombëtar, sfida testuese mes Vllaznisë dhe Apolonisë e vlefshme p
U vërshëllye nga tifozët pas barazimit turpërues, Valverde nuk e ka problem Trajneri Ernesto Valverde nuk e ka problem të fishkëllehet skuadra e tij nga tifozët në Camp Nou, por u bëri thirrje loj
Ahmataj flet pas barazimit me Teutën Julian Ahmataj, trajneri i Tiranës, pas sfidës me Teutën foli në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport. Skuadra e tij i
Shkëndija kualifikohet mes tensioneve, eleminon rivalët e përjetshëm nga Kupa (VIDEO) Shkëndija e Tetovës ka mposhtur në shtëpi Vardarin, me rezultatin 1-0 në ndeshjen e vlefshme për turin e 1/8-ve të Kupës
Lerda pas barazimit me Kukësin: I kënaqur me lojën Trajneri i Partizanit, Franko Lerda ka folur pas barazimit 1-1 në sfidën kundër Kukësit. Në një deklaratë për "Supers
"Ne nuk shikojmë çfarë bëjnë të tjerët", Conte flet pas barazimit zhgënjyes Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka folur i zhgënjyer pas barazimit 2-2 me Parmën 2-2. Por, në mikrofonët e "Sky Sp
Shpërthen 'Celtic Park', vendasin përmbysin rezultatin ndaj Lacios (VIDEO) Celtic po bën një pjesë të dytë të çmendur përballë Lacios. Vendasit kanë arritur të përmbysin rezultatin 25 minutat
Leipzig përmbys gjithçka në 10 minuta përballë Zenit (VIDEO) Skuadra gjermane e Leipzig ka arritur të fitojë përballë Zenitit në një ndeshje vërtet fantastike. Miqtë arritën të k