barazimit

Dortmund mposht Dusseldorf, shpres për titullin (VIDEO) Dortmund ka arritur të mposhtë Dusseldorf në “Signal Iduna Park” me rezultatin e ngushtë 3-2. Verdhezinjtë arritën të
Numërohen 87% të votave, rezultati drejt barazimit (FOTO LAJM) Derisa po përfundon procesi i numërimit të votave në Maqedoninë e Veriut rezultati duket se po shkon drejt barazimit. Al
Juventusi barazon rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO) Edhe pse "Alliaz Stadium" nuk shpërthen si herët e tjera goli i barazimit përballë Fiorentinës ka ndryshuar disi klimën.
Nantes merr përpara PSG i shënon golin e tretë (VIDEO) Nantes, vendi i 14-të i Ligue 1, po fiton 3-1 në shtëpi kundër PSG-së. Diego Carlos, autori i golit të barazimit 1-1
Capello: Goli i barazimit shpërbëu Juventusin Ish-trajneri i Juventu s-it, Fabio Capello, ka komentuar eliminimin e Juventus nga Champions League për "Sky Sport".
Bakaj gjen sërish rrugën e rrjetës, dhuron dhe assist (VIDEO) Elis Bakaj ka gjetur përsëri rrugën e rrjetës në Bjellorusi, duke realizuar në gjysmëfinalen e kupës, që Shakhtyor Solig
Bullgaria ndëshkon Kosovën (VIDEO) Edhe pse Kosova e nisi shumë mirë në minutate para ndeshjen me Bullgarinë, duke se fati nuk ishte me ta. Kombëtarja
Barazohet ndeshja Hungari – Kroaci (VIDEO) Pas kalimit në avantazh nga Kroacia, Hungaria filloi të rrisë presionin. Pas atmosferës të jashtëzakonshmë nga tifozë
Mediat daneze sulmojnë kombëtaren e tyre: Turp Danimarkë! "Ekstrabladet" ka thumbuar Përfaqësuesen e Danimarkës pas barazimit 2-2 me Kosovën në stadiumin "Fadil Vokrri". "Dard
Messi një hap larg barazimit të Ronaldos për këtë rekord Lionel Messi ka nevojë vetëm për një “hat-trick” më shumë, që të barazojë rekordin e Cristiano Ronaldos në La Liga, në k
6 minuta 2 gola për Udinesen, barazon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Një super ndeshje është duke u zhvilluar në San Paolo ku vendasit ishin në avantazhin e 2 golave Udinese arriti të bara
Salzburg fitore morali, Napoli kalon në fazën tjetër (VIDEO) Gjermanët e Salzburg nuk arritën dot të bënin mrekullinë në Red Bull Arena. Pakujdesia e treguar në minutat e para i
Kloop gjen fajtorin pas barazimit: Era fryente nga të gjitha anët Barazimi i sotëm ndaj Everton dhemb dhumë për Liverpool ,shkruan Albeu.com “The Reds” e shohim vetëm të dytët në tabe
Këto janë fjalët e Jurgen Klopp pas barazimit me Bayernin Jurgen Klopp beson se barazimi pa gola kundër Bayern Munichut, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Champions Leagues
Super Cutrone, Milan barazon shifrat ndaj Parma-s (VIDEO) Milani ka arritur ta shënojë golin e barazimit në ndeshjen kundër Parmës, të vlefshme për Serinë A, që po zhvillohet për
Wilder mbron titullin kampion bote në WBC, pas barazimit dramatik me Furyn Deontay Wilder e ka mbrojtur titullin kampion bote në kategorinë e rëndë divizioni WBC pas meçit ndaj Tyson Fury, i cili
Kush e shënoi golin e barazimit, Cutrone tregohet i sinqertë Post-ndeshja mes Milanit dhe Dudelanges në fazën e grupeve të Europa Leagues u shoqërua me një kaos në listën e emrave t
Icardi në "qiell të shtatë" pas barazimit, thumbon keq Barcelonën Interi ka marrë një barazim tepër të vlefshëm mbrëmjen e djeshme kundër Barcelonës. Zikaltrit shënuan gol në minutën
Reagon Messi pas barazimit ndaj Bilbaos Lionel Messi ka pranuar se Barcelonës i duhet shumë punë për të zgjidhur problemet në mbrojtje edhe pse pohoi se nuk ësh
Pas barazimit, plas "sherri" mes Pogba dhe Mourinho Manchester United u nda vetëm me një barazim kundër Wolves, dhe kjo ka ndezur përsëri gjakrat në kampin e "Djajve të Kuq