999 rezultate për

barazimin

Batistuta ironizon me Ronaldon për barazimin e rekordit Cristiano Ronaldo po kalon një formë fantastike. Me golin e shënuar kundër Spal-it, ylli portugez ka barazuar Fabio
Arsenali regjistron barazimin e katërt rradhazi ndaj Burnley (VIDEO) Arsenali nuk ja ka dalë të mposht Burnley në shtëpinë e këtyre të fundit. 90 minuta futboll u mbyllen pa gola në terr
Lampard i mërzitur me barazimin ndaj Licesterit: Chelsea nuk është favorit për top 4 Chelsea nuk shkoi më shumë se barazimi përballë një skuadre shumë të fortë si Licester City. Chelsea arriti të kishte
Ylli i Chelsea: Barazimin ndaj Arsenal e konsideroj humbje Mesfushori i Chelseat, Jorginho, është i zhgënjyer me dy pikët e humbura nga ndeshja kundër Arsenalit. Përkundër që Topç
Pioli i pakënaqur me barazimin, priste tjetër dhuratë nga skuadra Milani nuk arriti të marr rezultat pozitiv pasi barazoi me Leccen me rezultat 2-2. Trajneri Stefano Pioli nuk mundi t
Rashica shënon dhe i siguron barazimin Wenderit Rashica ka shënuar gol në minutat shtesë të lojës, nga penaltia. Me këtë gol kosovari i ka sigurar barazimin skuadrës
Demi optimist për barazimin e Partizanit, trajneri Lerda: Me pak fat mund të kishim fituar Partizani ka bërë një paraqitje mbi pritshmëritë në ndeshjen e parë eliminatore të ‘Champions League’ kundër Qarabag, du
Çmenduri për 6 minuta në barazimin mes Leeds United dhe Aston Villas (VIDEO) Leeds United ka barazuar 1-1 me Aston Villan të dielën, në një ndeshje të çmendur që dhuroi gjithçka. Ekipi i Marcelo
Ajax shpërdoron raste, Juventus i vjedh barazimin (VIDEO) Skuadra Holandeze e Ajax vazhdon të bëjë paraqitje fantasktike si në kampionat ashtu edhe në Champions. Pas dy ndesh
Prenga: Gabuam shumë, por barazimin e merituam Përtej dhunës së pakuptimtë ndaj gjyqtarit, për 11-metërshin e dhënë në limitet e kohës së rregullt për Laçin, trajneri
Lenjani deçiziv, dhuron asist në barazimin e skuadrës së tij (VIDEO) Ermir Lenjani, ka dhënë një asist fantastik në ndeshjen e sotme që Sioni ka zhvilluar me St. Galen, në kampionatin zvice
Barazimet e shumta i bëhen “makth” Mançinit Roberto Mancinit nuk po i hecën sic duhet me kombëtaren Italiane. Në ndeshjen e djeshme Azurrët barazuan 0-0 në San Sir
Henry: Jemi në një kaos total Trajneri i skuadrës së Monacos, Thierry Henry ka theksuar skuadra e tij po kalon një moment dramatik. Kujtojmë që Monaco
Ronaldo i jep barazimin Juventusit ndaj Empolit (VIDEO) Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Empolit në "Carlo Castellani". Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cristiano
Duro optimist: Duhet të kënaqemi me barazimin Trajneri i skuadrës së Kamzës, Klodian Duro tha se skuadra e tij duhet të kënaqet me një pikë përballë Tiranës për atë q
Balaj: Meritonim barazimin Sulmuesi shkodran, Bekim Balaj në fund të ndeshjes është shprehur i pakënaqur me rezultatin e takimit dhe se meritonin b
Start pozitiv për Kosovën, i rrëmben barazimin Azerbajxhanit Ashtu si në ndeshjen e parë të eliminatoreve të Botërorit, edhe në Ligën e Kombeve kosova e nisi me një barazim, por kët
Spalletti i nervozuar për barazimin: Nuk ka faj një lojtar Interi nuk ka mundur që të marrë më shumë së një barazim 2-2, kundër Torinos në ‘San Siro’ edhe pse e mbyllën pjesën e p
Llullaku sërish protagonist në Rumani, asist në barazimin e Astras Azdren Llullaku vazhdon të shkëlqejë në radhët e ekipit rumun të Astrës, tek i cili u transferua këtë verë. Në dy ta
Nuk ka fitues, vetëm barazimin mes Kukësit dhe Valletas Mbyllet në barazim 0-0 sfida e parë e Champions Leagues mes Kukësit dhe Valetës. Skuadra e Pacult ka zhgënjyer në sh