999 rezultate për

barazimi

Barazimi me Spezian "mbush" drejtuesit e Torinos, shkarkohet trajneri Giampaolon Barazimi pa gola ndaj Spezias pasditen e djeshme ka rezultuar fatal për trajnerin Marco Giampaolo, i cili është shkarkua
Barazimi me Romën, Conte: Bëmë një paraqitje të mirë, nuk transferoj asnjë lojtar Trajneri i Inter, Antonio Conte ka reaguar pas ndeshjes ndaj Romës, të cilën "Nerazzurrët" e barazuan 2-2 në Olimpico.
Tirana e "abonuar" me barazimin, Dede: Kjo skuadër nuk është krijuar nga unë Nuk e fshehu zhgënjimin Nevil Dede për barazimin e radhës që arriti Tirana në kampionat, atë ndaj Bylisit në transfertë.
Barazimi i dytë radhazi për Milanin, Pioli: Kishim mungesa I zhgënjyer për barazimin e dytë radhazi. Trajneri i Milanit Stefano Pioli në analizën që i bëri sfidës ndaj Genoas e vu
Napoli nuk shkon më shumë se barazimi në Holandë (VIDEO) Napoli nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në fushën e AZ Alkmaar, në javën e pestë të Grupit F të Europa League.
Inzaghi thumbon Pirlon pasi i mori barazimin Nuk është një goditje për mikun e tij të shumë betejave Andrea Pirlo, por mund të duket kështu. Filippo Inzaghi, pikë
Ramos lë pas Buffon dhe shenjestron legjendën e Egjiptit Sergio Ramos humbi dy penallti përballë portierit Sommer në barazimin 1-1 të Spanjës në fushën e Zvicrës, megjithatë mbr
Messi tërbohet pas barazimit me Paraguain: Na vodhe dy herë (VIDEO) Argjentina nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 në sfidën kundër Paraguajit, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikueset e
Formacionet zyrtare, Man Utd-Arsenal (FOTO LAJM) Man Utd do të presë në shtëpi në orën 17:30 Arsenalin. Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren teksa vendasit vijnë p
Interi mposht pastër Genoan (VIDEO) Është gjithmonë ai, Romelu Lukaku, “shpëtimtari” i Interit. Sulmuesi belg shënoi golin e parë të sfidës (të pestin në pe
Interi shpëton në fund falë Lukakut (VIDEO) Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 ndaj Moncheglabah. Pas një pjese të parë pa gola Lukaku realizoi sapo f
Jurgen Klopp i tensionuar në derbi, portierin e kap gjumi në stolin rezervë Derbi i Merseyside mes Everton dhe Liverpool ishte një takim plot tension dhe momente të diskutueshme, por jo të gjithë
Ndeshje spektakolare, Chelsea kalon sërish në avantazh (VIDEO) Ndeshje e çmendur është duke u zhvilluar mës Chelseas dhe Souathampton. Pas barazimit të miqve nga 2-0 në 2-2, blutë
Barazimi me Romën, Pirlo: Kemi bërë hapa prapa Andrea Pirlo nuk ka mbetur aspak i kënaqur me barazimin ndaj Romës. Juventus ka lëshuar pikë nga udhëtimi në ‘Stadio
Drita shpallet kampion pas barazimit mes Gjilanit dhe Ballkanit Drita është shpallur kampione e Superligës së Kosovës për sezonin 2019/2020, falë barazimit 2:2 mes Gjilanit dhe Ballkan
Zhgënjen Milani, shpëton nga humbja dhe nuk shkon më shumë se barazimi (VIDEO) Milani nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 ndaj Spalit. Kuqezinjtë hasën në shumë vështirësi në këtë ndeshje, me g
Pas barazimit me Sassuolon vjen një tjetër lajm i keq për Interin, pezullohet me 3 ndeshje mbrojtësi Telashe për Interin e Antonio Conets, sepse pas barazimit të beftë 3-3 kundër Sassuolos në "Sna Siro" mbrëmjen e djeshme
Pas barazimit me Sevillan, Barcelona humb edhe një titullar Një lajm aspak i mirë për Quique Setien, i cili për disa javë i duhet të bëjë pa shërbimet e Franike de Jong, i cili vua
Nuk ndalet Bayerni, përmbys rezultatin ndaj Leverkusenit (VIDEO) Bayernit i kanë mjaftuar 10 minuta për të përmbysur rezultatin përballë një kundrshtari shumë të vshtirë si Lerverkuseni
Dalin pajmet: Autobusi shoshë prej gurëve, tifozët e Benficës të pakënaqur nga barazimi (VIDEO) Ka mjaftuar një rezultat i dobët në startin e kampionatit portugez pas ndërprerjes prej gati 3 muajsh që tifozët e Benfi