999 rezultate për

barazim

Interi mposht pastër Genoan (VIDEO) Është gjithmonë ai, Romelu Lukaku, “shpëtimtari” i Interit. Sulmuesi belg shënoi golin e parë të sfidës (të pestin në pe
EL CLASICO/ Mbyllen në barazim 45 minutat e para (VIDEO) Është mbyllur në barazim 1-1 pjesa e parë mes Barcelonës dhe Real Madridit. Ndeshja u zhbllokua që në minutën e 5' ng
Vetëm barazim, Conte: Luajtëm mirë kundër një ekipi me potencial të madh Antonio Conte është deklaruar i kënaqur me performancën e Interit në barazimin 2:2 ndaj Borussia Monchengladbach. Tek
Interi shpëton në fund falë Lukakut (VIDEO) Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 ndaj Moncheglabah. Pas një pjese të parë pa gola Lukaku realizoi sapo f
Jurgen Klopp i tensionuar në derbi, portierin e kap gjumi në stolin rezervë Derbi i Merseyside mes Everton dhe Liverpool ishte një takim plot tension dhe momente të diskutueshme, por jo të gjithë
Barazim shokues ndaj West Ham, ky është reagimi i Mourinhos Jose Mourinho, trajneri i Tottenham, as që mund ta besonte atë që i ndodhi skuadrës së tij në derbin kundër West Ham Uni
"Ngeci" në barazim ndaj Crotones, Pirlo kërkon kohë për Juventusin e tij Pa Cristiano Ronaldon, që mungon për shkak të koronavirusit, Juventusi u ndal në barazim 1-1 në ndeshjen ndaj Crotone-s
Juventusi "ngec" në barazim ndaj Crotones (VIDEO) Skuadra e Crotone ka arritur të luajë baras kundër kampionëve të Serie A, Juventus. Me rezultatin final 1:1, Crotone
Ndeshje e "çmendur", Chelsea - Southapmton mbyllet në barazim (VIDEO) Chelsea nuk ka arritur më shumë sesa një barazim kundër Southampton. Ndonëse ishte dy herë në epërsi në ndeshjen kund
Ndeshje spektakolare, Chelsea kalon sërish në avantazh (VIDEO) Ndeshje e çmendur është duke u zhvilluar mës Chelseas dhe Souathampton. Pas barazimit të miqve nga 2-0 në 2-2, blutë
Barazim ndaj "azurrëve", De Boer: Holanda bëri ndryshime për Italinë Frank de Boer ka komentuar vendimet e tij për ndryshime taktike për ndeshjen ndaj Italinë. Holanda dhe Italia kanë lu
Mbyllet në barazim pa gola pjesa e parë mes Kazakistanit dhe Shqipërisë Është mbyllur në barazim pa gola pjesa e parë mes Kazakistanit dhe Shqipërisë. Kombëtarja jonë ka zhvilluar një lojë
Kombëtarja U21 ndalet në barazim me Tiranën (VIDEO) Barazim 1-1 në miqësoren e zhvilluar në Selman Stërmasi mes kombëtares Shpresa të Shqipërisë dhe Tiranës. Bardheblut
Miqësoret: Barazim spektakolar mes Gjermanisë dhe Turqisë, Franca shënon shtatë gola (VIDEO) Kombëtaret janë duke zhvilluar grumbullimet e radhës teksa përpara ndeshjeve të Ligës së Kombeve, kanë zbritur në fushë
Immobile merr karton të kuq, aktrimi i Vidal lë për të dëshiruar (VIDEO) Interi u ndal në barazim 1-1 përballë Lazios në një sfidë të tensionuar në “Olimpico” të Romës. Ndërsa rezultati ish
Barazimi me Romën, Pirlo: Kemi bërë hapa prapa Andrea Pirlo nuk ka mbetur aspak i kënaqur me barazimin ndaj Romës. Juventus ka lëshuar pikë nga udhëtimi në ‘Stadio
Tottenham "ngec" ndaj Newcastle, VAR vendos gjithçka (VIDEO) Tottenham Hotspur kanë lëshuar fitoren nga duart, në minutat e fundit të ndeshjes kundër Newcastle United. Skuadra e
E çuditshme, në 2 javët e para të Premier League nuk është shënuar asnjë barazim Mbrëmë përfundoi java e dytë e sezonit të ri të Premier Ligës. Në javën e dytë u shënua rekord i golave, gjithsej 44
E nisi me barazim kampionatin, Zidane i pakënaqur me sulmuesit Zinedine Zidane u paraqit para mediave pas ndeshjes inauguruese të edicionit të ri në La Liga, jo pak i zhgënjyer nga ba
Roma "ngec" në barazim në ndeshjen e parë të sezonit ndaj Veronës (VIDEO) Është mbyllur pa fitues ndeshja mes Veronës dhe Romës. Verona e Roma kanë luajtur baras në xhiron e parë të edicionit