999 rezultate për

barak

Nuk ka mbetur asgjë, pamje nga zjarri që shkrumboi barakat në Shkodër (FOTO LAJM) Tre baraka janë prfshirë nga flakët në Shkodër, e si pasojë ka humbur jetën një vajzë 13 vjeçare. Vajza është identif
Shkrumbohet baraka, digjet brenda saj 13 vjeçarja Tre baraka janë prfshirë nga flakt në Shkodër, e si pasojë ka humbur jetën një vajzë 13 vjeçare. Vajza është identifi
E la vetëm, zbulohet arsyeja pse Pique nuk ishte me Shakirën në Super Bowl (FOTO LAJM) Shakira padyshim që “tronditi” skenën e Super Bowl. Ajo dhe Jennifer Lopez ndezën skenën me performanca të fuqishme siç
“Happy Eid Mubarak”-vajzat shqiptare që nuk zgjodhën mënyrën “e duhur” për të uruar festën sot (FOTO LAJM) Padyshim që ditët e shënuara të fesë myslimane festohen në masë të madhe dhe nga shqiptarët, duke qenë se një pjesë e mi
Vëllai e nxorri nga shtëpia pasi i vdiqën prindërit, historia rrëqethëse e të moshuarit nga Berati (VIDEO) Jemi vend i vogël por me histori që përçojnë emocione të mëdha, ku ndër to bën pjesë edhe rrëfimi i 63-vjeçarit nga Ber
Gëzim Kame kundër protestës: Teatri aktual si barake Ëndrra e regjisorit Gëzim Kame për ndërtimin e një Teatri të ri Kombëtar është e kahershme. Ai i kujton ende edhe so
Kapet përsëri mat vajza e Barak Obamës, e lumtur në krahët e britanikut (FOTO LAJM) E lumtur dhe e qeshur vajza e madhe e ish-Presidentit të Amerikës Barak Obama, Malia Obama u shfaq nën shoqërinë e të da
Barak Obama bëhet romantik, ja surpriza e ëmbël që i bëri gruas (FOTO LAJM) Michelle Obama të hënën festoi 54 vjetorin ndërsa së fundmi ish zonja e parë ndau një dhuratë romantike të marrë nga is
Logjika e Benit: Fakiri me një barake paguan taksa njëlloj sa boss-i me 10 apartamente Maxhoranca aktuale erdhi bujshëm me taksën progresive në vitin 2013, por duket se me kalimin e viteve ka ndryshuar mendj
Gjenden të vrarë në shtëpi aktivisti opozitar dhe e bija gazetare në Stamboll Aktivisti sirian në Turqi, dhe vajza e tij gazetare janë gjetur të vdekur nga goditjet me thikë, në apartamentin e tyre
RRËFIMI/ Si e braktisën Françeskun në një barakë vrima-vrima Vdekja e kantautorit Françesk Radi ka tronditur gjithë botën e artit shqiptar. Miku i tij dhe kritiku i artit Josif
Nga qelia në vilën luksoze, çfarë do të thotë lirimi i Mubarakut për Egjiptin? Pas gjashtë vitesh në arrest, ish-diktatori egjiptian Husni Mubarak është sërish i lirë. Kjo në një kohë kur shumë aktiv
U akuzua për vrasjen e protestuesve, lirohet nga burgu ish-presidenti i Egjiptit Gjykata në Egjipt ka hedhur poshtë akuzat ndaj ish-presidentit Hosni Mubarak për konspiracion në vrasjen e protestuesve
Lirohet nga burgu Mubarak, ish-Presidenti i Egjiptit Një prokuror në Kajro ka urdhëruar lirimin nga paraburgimi të ish-presidentit Hosni Mubarak, duke i dhënë kështu fund p
Gazetares i bie të fikët në konferencën e Barak Obamës (VIDEO) Një gazetare ka humbur papritur ndenjat në konferencën e fundit të mbajtur për shtyp për këtë vit të President të SHBA-v
Barak Obama shuan kureshtjen, do kandidojë Mishell për Presidente apo jo? Presidenti i SHBA-ve, Barak Obama, ka shuar kureshtjen e miliona njerëzve, nëse bashkëshortja e tij, Mishell Obama do të
Përfshihet nga flakët baraka prej druri, digjet brenda e moshuara Një e moshuar ka humbur jetën tragjikisht në Elbasan pasi baraka ku jetonte ka marrë flakë. Ngjarja ka ndodhur në lag
8 vite, 2 milionë foto. Baraku, siç nuk e keni parë shpesh (FOTO) Presidenti i SHBA-ve Barak Obama është një ndër personazhet më të fotografuar në botë. Mendohet se ai është regjistruar
Tufani shkatërron lokale dhe baraka në Vlorë. Banorët, pa energji elektrike (FOTO-VIDEO) Gjatë natës, një stuhi e fortë ka përfshirë Zvërnecin, duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. Burime për "Pano
FBI arreston njeriun që do vriste Barak Obamën Agjentët e FBI-së kanë arrestuar një 48 vjeçar, i cili ka kërcënuar se do të vrasë presidentin Obama, dhe se do sulmojë