999 rezultate për

barabarte

Gjithçka mbetet e barabartë në Premier League (FOTO LAJM) Pjesa e parë e 4 ndeshjeve në Premier League i ka lënë shifrat të barabarta. Perveç takimit mes Arsenal-WestHam ku j
Ahmeti: Qytetarët e meritojnë liberalizimin, kjo qeveri jo Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se pa marr parasysh kriterin e fundit, Kosova meriton të mos jetë e izolua
Brazili nuk ja del dot ndaj Meksikës, "luftojnë" si të barabartë Pjesa e dytë e ndeshjes mes Brazilit dhe Meksikës është mbyllur me rrjeta të pa prekuara nga asnjëra palë. Tashmë gj
Gjermanët nuk falin, barazojnë rezultatin (VIDEO) Gjermanët kanë reaguar shumë shpejt në këtë pjesë të dytë të lojës duke barazuar rezultatin. Goli ka ardhur në minutë
Gjithçka e barabartë, ja statistikat Danimarkë-Australi Pjesa e parë midis Danimarkës dhe Australisë është mbyllur në barazpeshë 1-1. Goli i parë i këtij takimi ka ardhur s
Messi: Do të luftojmë si të barabartë me këdo në Rusi Leo Messi së fundmi ka deklaruar se do të kishtë dashur shumë që të fitonte një trofe me ekipin Kombëtarë të Argjentiës.
Messi: Në Rusi do të luftojmë si të barabartë Lionel Messi, pak ditë më parë u shpreh se do të kishte qënë mrekulli po të fitonte një trofe me Kombëtaren e Argjentinë
Ibra këtë herë "viktimizon" Messin: Jemi të barabartë pasi... Ibrahimovic shquhet për karakterin e tij që me oratorinë nëpër intervista, krijon të qeshura për gjëra që edhe vetë ai h
Zaev jep premtime për 1 Maj Lufta për të drejta më të mëdha të punëtorëve është angazhimi ynë i përbashkët, të bashkuar, për të ndërtuar shtet prosp
Ja çfarë ndodh nëse zgjedhet për kreun e FSHF-së përfundojnë barazim 66 anëtarët me të drejtë vote do të zgjedhin fillimisht presidentin e ri. Pas zgjedhjeve për kreun e FSHFsë, do të bëhet
Sela: Ligji për gjuhët e bën më të barabartë Maqedoninë Lideri i Aleancës për shqiptarët Ziadin Sela ka folur për miratimin e ligjit të gjuhëve sot në Kuvend duke deklaruar se
Gjoba kompanive që paguajnë burrat më shumë se gratë Një ligj i ri që e bën të paligjshëm pagimin e burrave më shumë se gratë, ka hyrë në fuqi në Islandë. Legjislacioni, i c
E vështirë për t’u besuar por futbollisti shqiptar del i barabartë me Ronaldon Bardhi ka shënuar katër gola në La Liga, aq sa Cristiano. Mesfushori shqiptar i talentuar, Enis Bardhi, po vuan në nd
Ronaldo dhe Messi me gola të barabartë, takohen për finalen individuale Cristiano Ronaldo e Lionel Messi të cilet kanë nga 53 gola të shënuar në këtë vit kalendarik, në El Classicon e së shtun
Flasin Endri dhe Stefi, në Këngën Magjike nuk shkon si i barabartë Ata kanë qenë dy nga emrat që kanë kontestuar shpësh mënyrën e votimit në “Kënga Magjike” , por këtë vit Endri dhe Stefi
Zidane e shikon finalen të barabartë Real Madridi do të përballet me Gremion në finalen e Kupës së Botës për klube. Zizou ka thënë se nuk ka favorit në fi
As Messi dhe as Ronaldo nuk janë të barabartë me Lewandowskin Robert Lewandowski i ka dhënë fitoren minimale 1-0 Bayernit ndaj skuadrës së fundit në tabelë Kolnit. Goli ndaj Koln
Motra po i përleshej në ring, vëllai hyn për ta shpëtuar (VIDEO) Ndërsa rritemi mësojmë se në çdo situatë familje vjen e para, por vogëlushi në video e ka mësuar shumë më herët këtë.
Sipas kushteve ruse, sportistët kosovarë nuk janë të barabartë me të tjerët Sportistët e Kosovës vazhdojnë të përballen me telashe të natyrës politike. Sa herë që ngjarjet mbahen në vende që nuk e
Dita që Ronaldo dhe Messi të jenë të barabartë para historisë erdhi Nesër do të zhvillohet ceremonia e famshme e dorëzimit të Topit të Artë, për futbollistin më të mirë të vitit 2017. Në l