999 rezultate për

barabartĂ

Seedorf ngre alarmin: Europa nuk ofron shanse të barabarta për trajnerët me ngjyrë Në futboll ka bërë një karrierë të jashtëzakonshme, sidomos me fanellën e Milanit ku ka fituar tituj e Champions, megjit
Besiktas mund ekipin e Cikalleshit, 3 ekipet e Stambollit me pikë të barabarta për titull (VIDEO) Ky sezon në kampionatin turk është me të vërtetë emocionues. Pas 23 javëve, 3 klubet e mëdha GallatasaraT, Besiktas dhe
Dyshohet se vdiq nga mbidoza, arrestohen dy shqiptarët që i shitën drogë 22 vjeçarit Policia italiane ka arrestuar dy shqiptarë, 32 dhe 49 vjec pasi akuzohen se i kanë shitur lëndë narkotike një 22-vjecari
Neziri: UnĂ« sot kontribuoj 10%, ndĂ«rsa Lufta e UÇK-sĂ« nĂ« vitin 2001 i ka vulosur tĂ« drejtat e barabarta tĂ« shqiptarĂ«ve prej nĂ« Veles e deri nĂ« Karshiak Lufta e ndershme e UÇK-sĂ« nĂ« vitin 2001 e bĂ«ri kthesĂ«n e madhe te shqiptarĂ«t nĂ« MaqedoninĂ« e Veriut. Maqedonia nga njĂ« s
Kandidati i BDI-sĂ« pĂ«r kryeministĂ«r: Maqedonia Ă«shtĂ« e pjekur pĂ«r kushte tĂ« barabarta UnĂ« mund tĂ« jem njĂ« amalgam qĂ« do t’i afrojĂ« dhe nuk do t’i largojĂ« qĂ«ndrimet e partive politike dhe tĂ« bĂ«hem mundĂ«si pĂ«
Pas largimit të Jonuz, Vllaznia ia beson stolin një shkodrani Vllaznia emëron trajnerin e ri pas largimit të Mirsat Jonuz. Klubi shkodran ia ka besuar drejtimin e skuadrës një emri t
Epike! Duke konsumuar kokainë, Alla falenderon Ramën për mundësitë e "barabarta" (VIDEO) Ditën e sotme në media ka qarkulluar me shpejtësi videoja e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla pasi është filmuar d
Pas Cityt, mposhtet dhe Manchester United (VIDEO) Newcastle është treguar i fortë për United. Manchester United e humbi ndeshjen kundër Newcastle, me golin e shënuar n
Pianic nuk shikon favorit për finalen: Shanse të barabarta Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic, i shikon si të barabarta shanset për të fituar Kupën e Italisë midis ekipit të
Kishin vota të barabarta në zgjedhje, ja cili asambleist fitoi Rëndësia e numrit rendor në listën e kandidatëve për Asamble po del të jetë shumë e rëndësishme në Komunën e Kamenicës.
Cila skuadĂ«r e fiton La Ligan nĂ«se kampionati mbyllet me pikĂ« tĂ« barabarta? Pas fitores sĂ« BarcelonĂ«s nĂ« “El Clasico”, Ă«shtĂ« rihapur kampionati spanjoll. Barcelona pĂ«r momentin renditet nĂ« vendin
Flamurtari dhe Kukësi ndahen në paqe (VIDEO) Flamurtari dhe Kukësi janë ndarë në një barazim 1-1 në ndeshjen e fundit të javës së 24-t të Kategorisë Superiore. Skuad
Partitë shqiptare në Maqedoni thonë se po hyjnë të pabarabarta në zgjedhje Parlamenti i Maqedonisë sot ka marrë vendim për shpërndarjen e tij, pasi shumica dërmuese e deputetëve kanë votuar për k
Zëvendëskryetarja e Parlamentit Suedez, vizitë në Maqedoni Zëvendëskryetarja e Parlamentit të Mbretërisë së Suedisë, Esabelle Dingizian sot do të qëndrojë në Maqedoni për një vizi
UEFA: Ja rregullat e klasifikimit për grupet me pikë të barabarta UEFA ka qartësuar të gjitha pikat e rregullores të cilat tregojnë se si do të munden ekipet të kalojnë në fazat e mëtejs
Flet drejtori i Realit: Edhe vjet ishim favorit me Juven, por u eliminuam Real Madrid do tĂ« pĂ«rballet me Manchester Cityn nĂ« gjysmĂ«finalen e LigĂ«s sĂ« KampionĂ«ve. Drejtori i ‘Los Blancos’, Emilio
Mustafa: Duhet të luftojmë monopolet në treg Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se dueht të luftohen monopolet e disa komp
Serie A, ja rënditja pa gabimet arbitrare Rikthehet si çdo javë kundërklasifikimi i Paddy Power, i cili vlerëson rënditjen në Serie A javë pas jave, por pa llogar
Pendarovski: Maqedonia, toka e shanseve të barabarta për të gjithë qytetarët Kandidati për president nga rradhët e LSDM-së, Stevo Penderovski ka mbajtur tubimin e rradhës me qytetarët e Prilepit.
Iljaz Halimi: Barazi për të gjithë qytetarët Iljaz Halimi në vazhdim të fushatës presidenciale, ka premtuar barazi për të gjithë qytetarët. Në fjalimin e mbrëmshëm t