999 rezultate për

banorja

Qytetarja "ngacmon" Ramën: Më jep dorën, le t'a marr COVID-19 Kryeministri Edi Rama, shoqëruar nga kryebashkiaku Erion Veliaj dhe ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj ishte sot në N
Covid-19 i merr personin e shtrenjtë, ish-banorja e BB: Është më keq nga ç'mendojmë (FOTO LAJM) Ish-banorja e njohur e “Big Brother Albania”, Gerta Shino, ka ndarë një lajm të hidhur për ndjekësit e saj në rrjete soc
Ish-banorja e "Big Brother" i jep fund beqarisë, dalin pamjet (FOTO LAJM) Të gjithë me siguri e mbajnë mend Mimoza Krasniqin, ish-banoren e edicionit të dytë të “Big Brother”. Ajo ishte mjaf
"U bëre njeri", ish-banorja e "Big Brother" surprizon me foton para operacioneve (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino, është një ndër personazhet më të komentuar në media që pas daljes nga realit s
Të pasmet në plan të parë, Françeska Jaçe "e tepron" me pozat provokuese (FOTO LAJM) Franceska Jace është padyshim një ndër femrat më seksi të shoëbizzit shqiptar. Modelja është shumë aktive në rrjete soci
Ish banorja e "Big Brother" protagoniste në klipin e fundit të Noizy (VIDEO) Noizy prezantoi vetëm pak minuta më parë projektin e tij më të fundit "Digital Love". Klipi është xhiruar në vende pë
Ish-banorja e "Big Brother" martohet në kohë pandemie, një nuse ndryshe (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino, është martuar me partnerin e saj, Florent Avdulahin. Gerta e ka bërë të di
Me të dashurin në shtrat, ish-banorja e BB ndan momente intime (FOTO LAJM) Gerta Shino ka mbetur një nga vajzat më të komentuara në media e në rrjete sociale, që pas daljes nga reality shoë "Big
Është ndarë? Ish-banorja e Big Brother jep përfundimisht përgjigjjen (FOTO LAJM) Gerta Shino prej kohësh duket se ka qenë në krizë në çift pasi shpesh hërë është përolur kohët e fundit në media për nda
Bëhet nënë për herë të parë, ish-banorja e Big Brother zbulon emrin e bebushes (FOTO LAJM) Moderatorja dhe ish-banorja e Big Brother, Alba Çobaj është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditu
Mimoza e "Big Brother" prezanton të dashurin, kush është djali që i ka marrë zemrën (FOTO LAJM) E mbani mend Mimozën e “Big Brother”? Ish-banorja bukuroshe prej vitesh është shkëputur nga ekrani, por ka mbetur një ng
Ish-banorja e Big Brother tregon se ka bërë "çmenduri" nga xhelozia (VIDEO) A je xheloz/e? Është një pyetje që na drejtohet shpesh. Pikërisht kjo temë është diskutuar këtë të shtunë në studion e “
Rama habit me sjelljen në Thumanë, i merr mikrofonin banores: Boll tani, na sjell ters Kryeministri Edi Rama gjendet në Thumanë, aty ku tërmeti shkaktoi dëme të mëdha materiale dhe njerëzore. Duke folur
Durrsakët i përvishen keq Ramës, kryeministri detyrohet të largohet (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Rama vizitoi qytetin bregdetar të Durrësit. Ky takim zhvillohet për të inspektuar nga afër
"Mall", mijëra euro dhe arsenal armësh në shtëpi, kapet ish-banorja e big Brother Një çift grek është vënë në pranga me akuzën e posedimit të drogës, trafikimit të saj si edhe mbajtjes së armëve luftara
Banorja i ankohet se po i vidhet banesa, Rama: Mos fol pa lidhje! (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Rama është përplasur me disa qytetarë në Durrës, ku ishte për të parë zhvillimet e fundit pas
Zmadhon gjoksin, ish-banorja e Big Brother pranon sërish ndërhyrjen estetike (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino është ndër ata personazhe që zgjodhi të vazhdojë rrugën e ekranit. Ajo ka zg
"Pusho se me hip gjaku në kokë", Rama i kthehet keq gruas në Laç Kryeministri Edi Ram ka pasur një përplasje me një banore nga Laçi e cila teksa kërkon të dijë kur do të hyjnë në shtëpi
Rama "u mburr" se i kishte strehuar, banorja: Kam 12 ditë pa u larë... Në Facebookun e kryeministrit u transmetuan këto pamje nga Manza. Familje të sistemuara në disa kontenierë. Por 10 metra
Pa lek e pa strehë, banorët e 3 godinave në Qytetin Studenti nxirren jashtë Banorët e tre godinave në Qytetin Studenti janë nxjerrë jashtë nga Policia Bashkiake pas dëmtimeve që solli tërmeti i 26